Кусачая Я• 18 июля 2023

радієс чи полімолочка?

плюси, мінуси..
Ваш досвід..
Результат:
вже голосів: 27
9 (33.33%) що це таке?
7 (25.93%) також цікаві їх плюси і мінуси
4 (14.81%) інший варіант
2 (7.41%) я за природнє старіння
2 (7.41%) мені поки не актуально
2 (7.41%) і те і друге- гарно і безпечно
1 (3.7%) краще нічо,а одразу пластику
0 (0%) радієс гірше (напишіть чому)
0 (0%) полімолочка небезпечніш (чому)
0 (0%) і те і інше фігня! я за гіалур
0 (0%) я тільки за аппаратні методи
0 (0%) думаю,мені вже запізно оце усе
автор Кусачая Я • 18 июля 2023
Ответ дляРоковуха2002
Автор,я в квітні робила фейстем(це аналог редіеса),у мене уставший тип старіння,якогось явного ефекту не побачила.
ого, не знаоа що у радієса є аналоги. також із гідроксіапатита калція?
Роковуха2002• 18 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Так
АяВсёЗнаю• 18 июля 2023
и то, и то )) разное воздействие. делала оба препарата, неоднократно. полимолочка ощутимо подтягивает, лифтинг. через 2-4 мес после нее (на свое усмотрение и желание) делаю радиесс (он тоже подтягивает, но больше за счет контуринга). делаю оба препарата примерно два раза в год. но нужно понимать, что радиесс создает физброз тканей, это будет проблемой для пластич хирурга, если в будущем решите обратиться.
АяВсёЗнаю• 18 июля 2023
да, кстати, радиесс делала в разных техниках: разведенный веерно и чистый в верхнюю треть.
автор Кусачая Я • 18 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
виходить, якщо я якісь розтягнення тканин (скажімо, була зайва вага, конкретно провисли жирові пакети, чи просто схудли), то радієс щоб натягнут, то його дофігіща треба.. а от полімолочка норм, бо там більш по всьому лицю техніки. так?
АяВсёЗнаю• 18 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
не отвечу Вам, потому что у меня возрастной птоз, не было резких похудений. для грамотного ответа нужен специалист. плюс кожа у всех разная. думаю, зависит от многих факторов и нужен комплексный подход. я, к примеру, не колю гиалуронку. отекаю от нее, пробовала, хотя в целом по жизни не страдаю этим. ну и мой подход - не бояться пробовать, потому что только так можно понять, что реально подходит, даже если результат не устроит, это же не пластич операция )
КошкинДом• 18 июля 2023
делала полимолочку 2 раза в подбородок -кожа тонкая жира нет , а подбородок подвисает , кожа немного уплотнилась , буду делать еще , мой косметолог из процедур ее только себе и делает и ботокс еще
автор Кусачая Я • 18 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
а в якому віці робили?це за одну процедуру оразу в двох техніках?
вже повторювали, чи поки що ні?

і попупно якісь колагени, амінокислоти приймаєте для кращого резултату від інєкційної косметологіі?
автор Кусачая Я • 18 июля 2023
Ответ дляКошкинДом
ви маєте на увазі зону, де у людей часто ще й друге підборіддя, так?
лише ту зону робили?
через який час був результат? через який проміжок часу повторювали? попутно якісь доьавки типу колагну приймали щоб краще результат від інʼєкцій ’взявся’?
КошкинДом• 19 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
лише ту зону робили?
двойной подбородок колола , первый перерыв 3 месяца , теперь через 6 месяцев следующий , рекомендация повышенное употребление белка , я пила еще коллаген
автор Кусачая Я • 19 июля 2023
Ответ дляКошкинДом
а підскажіть який саме колаген пили? і якщо Київ, то у кого робили і яким препаратом (гана, аестефіл, скульптра?)?
КошкинДом• 19 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
collagen up , назву препарату не пам´ятаю , я з Дніпра
автор Кусачая Я • 19 июля 2023
Ответ дляКошкинДом
якийсь з цих? правда, усі не в наявності.
взагалі як вам ті колагени?
КошкинДом• 19 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
взагалі як вам ті колагени?
так california , не можу сказати що бачу в себе якісь зміни , але пью з вірою що лишнім не буде) покупаю чи тут на сайті чи на олх , морський в пакетах продається зараз , він в вигляді порошку
АяВсёЗнаю• 19 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
вже повторювали, чи поки що ні?

все после 30, активно после 35. сейчас мне 40. повторяла неоднократно, колю пару раз в год. нет, техники не в одну процедуру.
последний год пью два раза в год этот препарат, визуально эффект от него не вижу, но и понимаю, что его и не будет )
автор Кусачая Я • 19 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
а цей препарат лише у косметолога можна купити?
автор Кусачая Я • 19 июля 2023
Ответ дляКошкинДом
ви берете той, де вже і вітамін С і гіалурон в складі, окрім колагену?
АяВсёЗнаю• 19 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
ні, він є у вільному продажу. тільки купуйте у надійних, щоб не підробка, бо не дешевий. купую одразу на 2 місяці.
автор Кусачая Я • 19 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
я просто зараз не в Україні, тому щось не впевнена що тут закордоном куплю не підробку.
АяВсёЗнаю• 19 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
думаю як і Ви ))) я купувала в Україні )
Вмію заміряти найкраще• 19 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
ну ніті як раз мені і пояснили що спрацюють на устало-деформаційному типі (хоч лице не товсте, але є птоз) лише на 2 місяці, доки буде набряк. але рскільки лице з втраченими обємами, то полімолочка в декілька підходів може підійти, про радіес чомусь і на консультаціі по нитках сказали шо в моєму випадку неварто, особливо якщо є бажання трохи з часом підтяжку ендо зробити
Ничего не могу сказать относительно вас, но меня нити долго держат, дольше радиесс и поли
автор Кусачая Я • 19 июля 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
трохи не зрозуміла кінцівку речення? Ви мабуть мали на увазі ’нитки тримають довше ніж радієс і полімолочка’?
в моєму випадку мені пояснили що то взагалі про різне (бо лице не худе у нижній третині, є птоз, жир пакет під очима різко впав і там носогубка і пласка щока).. мені пояснили, що полімолочка - як сама по соьі або як підготовка до ниток - щоб ущільнити усе. але по чесному про аптос і подібні нитки сказали вже декілька спеціалістів ’не тратьте грощі, бо лише доки набряк буде трохи ефект, а через 2-3 місяці - майже як і було стане’