Сиреневая цапля• 19 июля 2023

Родичі чоловіка ображають через поїздку на море з дитиною

Так сталося, що ми з чоловіком живемо окремо. Я працюю в місті, він живе з родичами в селі. Вони всі ніколи не їздили відпочивати, кажуть, що не люблять, оті всі басейни та їжу до несхочу, які виставляють усі їх знайомі. Вони люди землі, всі відпустки проводили в праці на землі. І їм це подобається. Я зовсім інша, можливо мені не слід було навіть одружуватись з сином таких людей, але тоді все здавалось інакшим. Я кожен рік іздила на море, надовго, якщо вдавалось на 2-3 тижні, а коли була студенткою в Крим на місяць. Море та гори моє місце сили, де я відновлююсь) обожнюю багато плавати, та взагалі просто дивитись. Дитина наша також. Коли я спитала, що ти хочешь на день народження, син сказав, що хоче на море, як ми їздили до війни. Я вже звикла відкладати гроші на ці поїздки і я кожен рік проводила відпустку на морі, без чоловіка, він не любить море, навіть коли їздили разом, майже не купався, так зайшов на хвилинку, вийшов. Я розумію, що через війну вже не той заробіток, може й треба ті гроші відкладати, але якось вирішила все ж таки влаштувати поїздку і ми на тиждень поїхали у Туреччину.Але вся проблема полягала в тому, що ми поїхали інкогніто. Чоловіку я сказала, коли заселились в готель,а свекрам я просила нічого не казати, бо не зрозуміють, як це "в війну під обстрілами їхати країною, щоб погрітися на морі,піддаючи дитину такій небезпеці". Але чоловік був дуже злий та все їм розповів, почалися дзвінки з образами, дійшло до того,що я повія та гроші ті "назаробляла", зіпсували весь настрій та приходилось хоч при дитині не ридати, скільки з них лайна вилилось. Там такими епітетами сипали, що мама не горюй.Таке враження, що вони мене ненавиділи та терпіли, а тепер зняли маски. Чоловік образився, зайняв їх позицію,спілкується тільки з сином, каже до мене довіри більше не буде і крапка.Свекр його переконує,що я тварь брехлива, вже в іншим, та й на море за його рахунок їздила. А мені побажав ніколи не повертатися.Я не знаю,що робити, це кінець? Як зклеїти наші з чоловіком стосунки.Син бачу що нервує через це. А зі свекрами вже ніколи спілкуватись не вийде, та після тих образ я сказала, що ніколи їм не пробачу!
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Не звертайте на них увагу

Борисфенка• 19 июля 2023
Відморозитися. Сину скільки років?
KROX@• 19 июля 2023
Эээ, вы чего? Отстаивайте свои границы. Вы у них денег не просили, куда хотите туда и летите.
Мой муж вообще на востоке служит, а нас с детьми в Испанию отправляет. Правда, его родители об этом не узнают, нечего давление свекрови нагонять. Дети должны отдыхать.
Дуб береза• 19 июля 2023
Ну на свекров плевать-это не их дело. А вот с мужем вы некрасиво поступили. Следовало сказать хотя бы за неделю до выезда а не ставить перед фактом.
А как вы ребёнка вывезли без разрешения мужа?
Говорю-балакаю• 19 июля 2023
Ответ дляДуб береза
если с матерью, то сейчас не нужно разрешение
когдадеЦкие• 19 июля 2023
Ответ дляДуб береза
В Турцию да еще и сейчас с одним из родителей - легко, разрешение не нужно
Стріляний птах• 19 июля 2023
Проблему в чоловікові Ви не бачите, тільки в родичах?
Для мене взагалі дивна модель сім´ї, живете не разом, відпочиваєте не разом, виїджаєте з країни не повідомивши, і судячи по всьому ще й бюджет окремий. А де сім´я і що клеїти?
іронічна антитеза• 19 июля 2023
Які саме стосунки з чоловіком ви зібрались склеювати? Живете окремо, чоловік про виїзд не те що ваш, а його дитини нічого не знав. Де стосунки, де сім´я?
Курочка• 19 июля 2023
У вас цей кінець настав без початку.
З чоловіком однозначно розлучитися.
А свекри це взагалі чужі люди. Вони не моють права вам нічого такого казати. І ви не повинні вислуховувати.

Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Відморозитися. Сину скільки років?
Сину 11
Говорю-балакаю• 19 июля 2023
живете отдельно от мужа, от него скрыли поездку... ну как бы результат ожидаем, увы
Печальки.нет• 19 июля 2023
А де працює ваш чоловік? Як часто ви бачитесь?
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Не звертайте на них увагу
Вони кличуть онука до них в село, а він не хоче, все розуміє, вже дорослий. Вони кажуть, що то я його підбиваю не їхати. Я тільки кажу, що якщо поїдешь в той дім, значить ти згоден що твоя мати ота жінка, якими словами мене обзивали
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Відморозитися. Сину скільки років?
Борисфенка• 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Сину 11
І як він ставиться до того, що тато живе окремо?
Околовита• 19 июля 2023
Родственников в жопу. Они никто, чтоб указывать как жить. А вот муж - другое дело.. как это уехали инкогнито? Почему мужа не предупредили? Вы его ребёнка увезли , он имеет право знать!!
Курочка• 19 июля 2023
Ответ дляОколовита
Такий кончений не має.
Сито для думок• 19 июля 2023
Жесть, простите. Ну мужу зря не сказали. У нас таки вопросы решаются сообща в семье. Без согласия мужа я бы не поехала, скмья для меня дороже моря. Живёте отдельно или уже не вместе ?
А свекров шлите лесом.
Вельшановна• 19 июля 2023
Що це за родичі у вас такі дивні?Нехай дякують,що онук відпочине.

Борисфенка• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А це ви даремно, дитину вплутувати не треба, якщо ви з чоловіком фактично розлучені давно.
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Він би приїхав і забрав його силою, так сказав мені. Для сина то великий стрес був би, він дуже чекав на ту поїздку і сам мене просив не казати тату. а так ми не поїхали б 100%
Околовита• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Вы че, с прибабахом?
іронічна антитеза• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Нічого так собі ’тільки кажу’. Ваше право, звичайно. Але ви маніпулюєте почуттями дитини, і робите вигляд, що це дрібниці.
Ольчик1998• 19 июля 2023
Сім’я? Вибачте, але я її тут не бачу.
А ви думайте про СЕБЕ, сина, а «родичів» відкидайте таких
Дуб береза• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Так а разрешение на вывоз тогда откуда?
Меряю линейкой• 19 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
С языка сняли)
Сито для думок• 19 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Кстати, без доверенности уже нельзя то ))
Печальки.нет• 19 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Так а разрешение на вывоз тогда откуда?
Не потрібен дозвіл на період війни.
Борисфенка• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Важкий випадок. Гроші заробила мама, а тато проти? Ахереть!!!
іронічна антитеза• 19 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Давно?