Ms. Искренность• 19 июля 2023

Як попасти до терапевта безкоштовно не у своєму місті?

Зараз проживаю не у тому місті, де мій сімейний лікар, підкажіть будь ласка, чи є можливість попасти до терапевта безкоштовно? Сімейна мені направлення видала, але у обласній лікарні мене відмовляються прийняти (місто Івано-Франківськ). Вимагають оформити декларацію саме в них((
Молчалка• 19 июля 2023
Мы в Калуші (Ів-фр обл) просто без направлення звертались, з госпіталізацією навіть, все було добре. Вас дурять. А ви впо?
Щось не спиться• 19 июля 2023
Вимагати вони не можуть. Може рекомендували наполегливо?
Мона_Лиса• 19 июля 2023
Зверніться на гарячу Індію моз і отримайте офіційну відповідь, з нею до лікарні, якщо відмовлять реєструйте скаргу
Мира всем• 19 июля 2023
Йти в найближчу поліклініку в черговий кабінет. Я так не одноразово ходжу. Киів. І родичі переіхали. Впо ще не зробили. Ходять в черговий. Або телефонуйте в 103 і питажте куди йти. Вони спитають район і скажуть де черговий кабінет. Точно попадете!:)
Мира всем• 19 июля 2023
В черговому кабінеті берете направлення до вузького спеціаліста, якщо треба ,і потім через хелсі чи там же в поліклініці чи продзвонююте всі поліклінікиі записуєтеся до спеціаліста з цим направленням.
автор Ms. Искренность • 19 июля 2023
Ответ дляМира всем
Мені саме терапевт потрібен, щоб направив до вузького, після огляду очного
автор Ms. Искренность • 19 июля 2023
Ответ дляМолчалка
Не впо, я тут на декілька місяців, нема сенсу робити
автор Ms. Искренность • 19 июля 2023
Усім дякую за відповіді
Мира всем• 19 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Тоді в черговий кабінет. Ми так ходимо і радили в 103
Дюйм оф о4ка• 19 июля 2023
Так, переоформлювала декларацію тимчасово в тому місті де перебувала. Повернулася додому і переоформити знову
Неваляшкина• 19 июля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
За той час може вже у свого лікаря і місць не буде.
Мамаша в бигудях• 19 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Пусть семейный даст напр
Добротная• 19 июля 2023
А як це ви з направленням від сімейника, захотіли до спеціаліста у лікарню?
Записуйтеся з цим направленням до спеціаліста в заклад, який приймає безкоштовно за направленням.
Обласна вам правильно сказала.
автор Ms. Искренность • 20 июля 2023
Ответ дляДобротная
Обласна вам правильно сказала.
Мені треба до терапевта, у івано-франківську ніде не хочуть приймати за цим направленням