Кошкина мать• 19 июля 2023

Ціна гербу на щиті монументу "Батьківщина мати"

Я в шоці, 756 тисяч доларів на те, щоб замінити герб СССР на герб Украини, під час війни, коли хлопцям збирають по декілька грн на машини, ремонт і т. д.
+ на прозоро мільйонні тендери на непотрібну фігню під час війни. Це просто жесть, опускаються руки
Fashion_besties• 19 июля 2023
@@@ые @@@сы
RozaGiberman• 19 июля 2023
і той знак - то зовсім не український герб...
от і робіть висновки - чи потрібна перемога наша нашій владі, чи ні.
Filomena• 19 июля 2023
Хто його оплачує?
Ви знаєте?
Теллы Нелля• 19 июля 2023
И на машины и на воду...это ж элементарная необходимость
Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляRozaGiberman
А чий?
автор Кошкина мать • 19 июля 2023
Ответ дляFilomena
Хто його оплачує?
Ви знаєте?
а яка різниця хто його оплачує, коли на ті кошти можна хлопцям і дівчатам купити купу пікапів, які врятують не одне життя, а не щоб поранених хлопців з поля бою вивозили на старезних нівах
Filomena• 19 июля 2023
Це ж треба якась нульовка пише, що тризуб не є гербом України і купка кокошниць ліпить їй сердечки.
Це на кого розраховано?
Filomena• 19 июля 2023
Ответ для Кошкина мать
То зверніться до спонсорів?
Ви вже написали Ахметову?
Шматочок хмарки• 19 июля 2023
Твари, просто твари. Лучше бы занялись действительно важными вещами. Раз уж на обустройство города деньги, то хоть на вокзале бы свалку убрали. Гниль, грязь, мусор стекает. Столица Украины блин. Не туда делегации ездят. А у нас вообще планируют рынок переносить. Вот во время войны это же первая задача в списке. И река, и так болото, так ещё давайте туда мусора гору. О военных вообще молчу. Девочки постоянно пишут, что родные за свои деньги покупают всё необходимое и призывы от власти донатить.
пат• 19 июля 2023
З одного боку так, неначасі.
З іншого боку, у рашистів інфополітика завжди на часі. Вони не встигли окупувати якесь село, а вже перефарбовують у триколор знаки населеного пункту, вішають прапори, зафарбовують українське, замінюючи своїм, скидають наші символи, палять наші книги й привозять та активно роздають свої! Причому, рашисти розуміють, що стан війни, у них нема певності наскільки прийшли сюди, бачать, що приходять ненадовго, війна палає, але роблять. У них на це завжди є гроші, час — це пріоритет.
А у нас неначасі.
Завжди неначасі. І за 30 років незалежності радянська символіка повсюди, українських пам’ятників в рази менше радянських легенів та імперських пушкінів, в бібліотеках досі левова частка книг - рашистською й багато пропаганди по сьогодні на полицях!
Українських переконливих мовників нема у Європі та світі, український медіа продукт переважно російською й це підсилює російські наративи. Робить їх сил іншими, а нас затирає, заводить у тінь. І все-одно неначасі.
Час ідеальний не настане ніколи. Ми - систематично грабована своїми країна, у нас завжди будуть якісь проблеми чи біди, такі питання завжди будуть неначасі, якщо вони не пріоритетні.
І тому ми ніколи не виграємо інформаційну та ідеологічну боротьбу, не змінивши пріоритетів.
RozaGiberman• 19 июля 2023
Геноцидять народ повним ходом.
Розбомбило житло - іди бомжуй.
немає необхідного на фронті - донатьте з мізерних зарплат або гиньте.
зате є міліарди на барабани і герби.
ви ще не зрозуміли нічого?
Ruovet• 19 июля 2023
Сейчас напридумают отмазок, не переживайте.
пат• 19 июля 2023
Інше питання моніторинг ціни, реальна вартість того всього, яка може бути завищена в сотню разів, як ті яйця по 16 гривень штука.
Потрібен прозорий аудит робіт, які впринципі дуже часто сьогодні зайві об’єктивно. Наприклад, масове викладання бруківки в наших містах цього року. Якась пошесть, їй богу. Причому, якщо зануритися у місцеві форуми, спостерігаємо одні й ті ж самі скарги місцевих жителів, що бруківку або здирають більш-менш нормальну або зривають асфальт який ще міг би полежати бодай кілька років і кладуть нову переважно не дуже якісну. Це так. Там теж зариті мільйони.
Якщо проаналізувати, упевнена, що такої безвідповідальної розтрати бюджетів по Україні повно.
Каллипсо• 19 июля 2023
Ответ дляпат
З одного боку так, неначасі.
А у нас неначасі.
Они нападают на чужой территории, им пофиг, это мы месяцами держим оборону, это нам не хватает оружия и людей. У них всего достаточно - и мяса, и оружия, поэтому даже не сравнивайте
Fashion_besties• 19 июля 2023
Ответ дляпат
З одного боку так, неначасі.
А у нас неначасі.
От одного слова «нарративы» уже тошнит. Как увидишь это слово, так понимаешь что там 3.14ешь будет
автор Кошкина мать • 19 июля 2023
Ответ дляпат
тобто, Ви дійсно вважаєте, що просто зняти, той довбаний щит з гербом СССР було б не достатньо, тоді коли наші хлопці виконують бойові задачі на старих машинах (машини, то просто як приклад, потреби на фронті космічні) , на запчастини до яких дають власні кошти.
navariya• 19 июля 2023
Ответ дляRozaGiberman
У влади, будь-якої, будь-якої країни,інші погляди на все, від простих...
Але підхід до своїх благ мав би бути зрівноваженим)
пат• 19 июля 2023
Ответ дляКаллипсо
Я не знаю що в них, я там не живу. Я бачу що у нас. Порівнювати можна і треба, бо саме з ними ми воюємо уже не одну сотню років, і цей процес, як бачите, не припиняється. Мабуть, відсутність адекватної державної політики та ідеології не на останньому місці серед причин такої ситуації.
І, якщо ви спостерігаєте за скандалами та срачами інфо простору, То бачите, що корупційні скандали пов’язані з розтратою коштів державного чи місцевих бюджетів, продаж гуманітарної допомоги, гучні скандали від найвищого державного рівня до містечкового — норма нашого інфо поля. У час війни! Навіть війна не стала тим стопом, який це бодай призупинив. А навпаки, корупція зросла в рази! Зловживання владою на різних рівнях різними уповноваженими державою на виконання тих чи інших функцій держави людьми досягли якогось апогею. Безкарність вражає!
Тут нардепи торгують внесенням до програми Шлях і не сидять по тюрмах.
А державної ідеології як не було, так і немає. А вона повинна бути. Рано чи пізно вона повинна стати основою державної політики як превентивний захід цієї багаторічної війни з росією. Врешті!
І кроки в цьому напрямку важливі та позитивні!
Прозорі, виважені кроки, фінансово чесні!
І таких кроків має бути більше!
Бо інакше у цій війні не перемогти. Вона почнеться знову у поколінні наших онуків чи правнуків.
Star39• 19 июля 2023
Сегодня выложили фото этого тризуба за 28 миллионов гривен
Конкордія• 19 июля 2023
Ответ дляFilomena
Це на кого розраховано?
А нік тієї нулівки вам ні на що не натякає?))
navariya• 19 июля 2023
Ответ для Кошкина мать
Не мої слова!!
Автоматична відповідь на ваш пост - сарказм - ’А навіщо, є ж народ, люди небайдужі... ’
RozaGiberman• 19 июля 2023
Удалено администрацией...
пат• 19 июля 2023
Ответ для Кошкина мать
Як мінімум, зняти! Тридцять років назад, до речі.

Упевнена, до речі, що якби мова йшла про новий, то знайдуться митці, архітектори, інженери, що безкоштовно розроблять проект нового. Розуміючи важливість з точки зору ідеології та пропаганди, яка потрібна. І це будуть зовсім інші кошти. Але то вже інше питання.
Прозорість - якої нема. Корупція. Ось головна проблема.
Конкордія• 19 июля 2023
Ответ дляRozaGiberman
Удалено администрацией...
Ти ж наша золотенька, яка харизма, дякуємо за допомогу, але ми самі впораємось, ви там в себе лад краще наведіть
І не паліться на дизлайках))
RozaGiberman• 19 июля 2023
Ответ дляКонкордія
І не паліться на дизлайках))
пораємося супер. кладовище вже більше, аніж живих людей. армію на смерть кидають. герби і барабани більш актуальні, аніж зброя, дрони і потреби армії.
знайдіть іншу роботу.
це низько, захищати ОЦЕ, хай і за гроші.
пат• 19 июля 2023
Ответ дляRozaGiberman
знайдіть іншу роботу.
Ви свого пуйла рухайте. А то сидите під гнилою старою дупою свого царька й ковтаєте як божу росу всі його «наративи». А мову нашу вчіть, молодці! Вашою між порядними людьми спілкуватися уже соромно і зашкварно.
RozaGiberman• 19 июля 2023
Ответ дляпат
ну так,наш народ геноцидять, армію знищують. купуємо герби і барабани... але ж краще думати за пуйла, аніж за те, що у нас відбувається.
Конкордія• 19 июля 2023
Ответ дляRozaGiberman
знайдіть іншу роботу.
Ну от, лиш похвалила і зразу зурочили, пішли стандартні фрази. Нова зірка справедливості і заклику до бунту згасла, не встигнувши посіяти. А нік який був, ех
Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляRozaGiberman
Удалено администрацией...
Конкордія• 19 июля 2023
Ответ дляRozaGiberman
Ваш народ певно вже мало що врятує, але якщо маєте хоч краплю людяності, то ви почали війну- майте порядність її закінчити а не лазьте тут і нагнітайте