Ms. Искренность• 19 июля 2023
Двері прихованого монтажу. За і проти?
Буду вдячна за ваші відгуки стосовно дверей прихованого монтажу.
Мені подобаються максимально непомітні на фоні стіни, тобто зі штукатуркою і пофарбовані як стіни. Але чи це практично? Чи не відвалиться з часом та штукатурка?
Всім завчасно дякую.
Скажений гудзик• 19 июля 2023
Красиво. Робить так.
Навпаки- практично, немає зайвих накладок. Безпечніше.
Паспортний стіл• 19 июля 2023
Мы квартиру арендовали с новым ремонтом, за два года ничего с ними не случилось
Себе строим дом, тоже будем такие устанавливать
КучМала• 19 июля 2023
У друзей такие двери уже года 4, все ок с ними, несмотря на холодную зиму без отопления почти
Вишневий цвіт• 19 июля 2023
Ще 8 років тому їх розглядала, тоді для мене був єдиний мінус - ціна. Шкодую, що не зробила. Дизайнерський проект був із такими дверима
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Це виглядає красиво, коли всі матеріали і робота вищої якості
тут питання в тому, чи фарбувати двері на фабриці, чи робити як стіни?
а так да, красиві)
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
У меня начинается клаустрофобия в такой комнате
та прям)
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
они были с фабричной покраской или со штукатуркой?
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Цікаво як у них зі звукоізоляцією?
а які там можуть бути проблеми?
у нас зараз зі склом і то гарна звукоізоляція.
Паспортний стіл• 19 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Ой, не знаю. Наверное со штукатуркой
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляМорожена_курка
У них один минус - цена)) а так красиво, тоже на них смотрю
я би не сказала, что они намного дороже.
Есть дверное полотно за 15 тис, есть за 20 тис.
Но есть и дороже.
Но зато не надо доплачивать за наличники и пр.
Но есть и дороже.
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Ой, не знаю. Наверное со штукатуркой
ось це ключове питання))
Тобто на фабриці можуть пофарбувати з таким же номером фарби, але ж вони все рівно будуть відрізнятись.
А можуть підготувати під фарбування як стіну.
Чоловік каже, що це непрактично, діти грюкають дверима, да і мити ж їх треба. Тому є сумніви.
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Виглядає шикарно!
да, вони сучасні і не обтяжують інтер´єр, ось хочеться такої легкості)
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
зараз вони мабуть вже дешевші, ніж 8 років тому)
Паспортний стіл• 19 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
ось це ключове питання))
У нас не отличались по цвету, походу их мастера шпатлевали на месте
Вишневий цвіт• 19 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Так ) Тоді це лише починалося )
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
ооо...ось це і цікавить, як вони потім себе поводять)
мені теж такі більше подобаються, щоб геть як стіна.
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Так ) Тоді це лише починалося )
я теж думала, що там якась космічна ціна буде)
але ні. Ми ставили італійські Камео Порте років 10 назад, то з усіма прибамбасами майже 10 тис і виходили одні двері, з петлями, налічниками, ручками і замками.
Stepa_nida• 19 июля 2023
Для мене мінусів немає.
Звичайно, що є інтер´єри, де двері виступають акцентом, але в тих стилях, що подобається мені, прихованого монтажу ідеальні в усьому.
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляStepa_nida
Для мене мінусів немає.
ми теж інші і не розглядаємо)
у вас також пофарбовані як стіни? чи з іншого матеріалу в колір стін?
Stepa_nida• 19 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
ми теж інші і не розглядаємо)
Ми ще не дійшли до такої стадії ремонту))
В моєї дизайнерки пофарбовані в колір стін (молочний), виробник бюджетний український, не нарадується.
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляStepa_nida
та ми ще теж не дійшли)
але завчасно цікавлюсь, щоб потім не втикатись з чоловіком))
Stepa_nida• 19 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
та ми ще теж не дійшли)
Щодо штукатурки, якщо я вірно пам´ятаю, двері мають бути технологічно вірно загрунтовані. Варто проконсультуватись (чи це роблять на заводі чи майстер перед нанесенням покриття)
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляStepa_nida
все вірно.
двері можуть бути з будь-якого матеріалу, але це треба завчасно обирати, або фабрична покраска або грунтовка під покраску в колір стін, або шпон, дзеркало, кому там що.
Грунтовку робить сам виробник.
Зроблено у 80-х• 19 июля 2023
Виглядає супер! Але ось я подумала - у нас в домі закриті лише двері в санвузли ( і то коли там хтось заходиться ). А відчинені двері - то ’легкість’ буде втрачена.
Ms. Искренность
• 19 июля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
так, частково ефект втрачається, але це все рівно кращий варіант для сучасного інтер´єру.
а далі кому як подобається.