Мастер Пис• 19 июля 2023

Була тема про пам´ятники для батьків

Добрий день! Сьогодні ходила дізнаватись скільки мені обідеця ... ціна на двімогили, але один памятник ( один похований) друге пусте місце... з граніту високий памятник, обліцовка плиткою 90 тис.
Алина-1240• 19 июля 2023
Любите и заботьтесь про близких,пока они живы...какой памятник им уже не важно будет...на эти деньги лучше живому родителю что то нужное купите,или свозите отдохнуть

ОленаЯ• 19 июля 2023
Автор, а якщо 2, то ще мін + тис 60. У Вас бюджетно.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 июля 2023
Офигеть цены((( это очень дорого, не представляю как потянуть обычной семье…
ИграйМойГормон• 19 июля 2023
Ищите еще. Цены могут в два раза отличаться. В конторах при кладбищах цены одни из самых высоких.
ОленаЯ• 19 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Підтримую, але у нас таке суспільство, що гонка і на кладовищі.
ОленаЯ• 19 июля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Підтримую.
ОленаЯ• 19 июля 2023
Автор, а де Ви територіально.

Пупс• 19 июля 2023
Поїдьте в місто Коростишів і там можливо найдете дешевше
автор Мастер Пис • 19 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Автор, а де Ви територіально.
Хмельнмцький
автор Мастер Пис • 19 июля 2023
Я розумію, що дорого але дивилась середні ціни, то в мене таке відчуття, що той памятник простоїть 3 роки і розсипиться
Летюча помилка• 19 июля 2023
Автор, а зачем вам это? Просто интересно - для чего?
ОленаЯ• 19 июля 2023
Ответ дляПупс
Тільки хотіла написати про Коростишів - там це в кожного другого бізнес, але як дорого це буде коштувати транспортувати, воно ж важкезне.
Обращеница• 19 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
То у автора такие запросы. Я маме просчитала памятник (плита с узором, сам памятник, ваза для цветов) размером 1.5 на стандарт, темно бордового цвета+ надпись небольшая+табличка = 27000 с доставкой и установкой, но нам его везут за город 50 км. Можно проще камень брать и стандарт, то будет около 15000, не особо критично по сумме.
Я на хвилинку• 19 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
В нас мама чоловіка зробила заощадження на пам´ятник, розказала що хоче, а що ні. Якось так.
Стрекоза любви• 19 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
А як людина вже померла?
Летюча помилка• 19 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А як людина вже померла?
Ну тут памятник, конечно, все исправит!
Василина Семеніч• 19 июля 2023
Погугліть виробників у Коростишеві, це місто, де багато виробників. У деяких може бути доставка.
автор Мастер Пис • 19 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
А Вам навіщо знати! Я так разую, щрб я прийшла з онуками провідати батька на могилку ухожену, а нестояти вишуковувати серед бурянів хрест
Пупс• 19 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Раніше чоловік займався подібним, то купити і перепродати десь на заході України було дешевше чим купити на місці навіть з доставкою.
Все залежить що людина хоче, від каменю, розміру.
Але на мою думку воно того не варте, тим паче в такий час. Ніколи не хотіла собі б таке, краде б діти витратять на себе - після смерті мені буде всеодно. Таке роблять лиш для живих і похизуватися - це моя думка

Стильна штучка• 19 июля 2023
Я дешевий була поставила дідусю.То через пару років плита тріснула і розсипалася повністю.Трохи вже дорожчий поставила,за 10,бо ж не буде розвалина.
Летюча помилка• 19 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
А зачем из крайности в крайность?
автор Мастер Пис • 19 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
А зто Вам сказав, що я не любила при житті цю людину
ОленаЯ• 19 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
А що люди скажуть, нам потрібно свекрам поставити, то сестра чоловіка не може визначитися з дизайном, щоб таке щось повикрутастіше придумати, думаю, що і в 200 тис не вкладемося. Я не вмішуюся в це, бо буду погана, скупа. Вона в минулому році із-за кордону доставала чоловіка, хотіла, щоб ставили, але це було неможливо тоді.
Летюча помилка• 19 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Ну я так и думала. Идиотизм
ОленаЯ• 19 июля 2023
Ответ дляОбращеница
Ви що, 1,5 м це ж мало. А якщо серйозно, то ви молодець, гроші живим потрібніші.
ИграйМойГормон• 19 июля 2023
Ответ дляОбращеница
Вы с этой вазой осторожнее. Ее надо на зиму закрывать, иначе попадет вода, потом она замерзнет и разорвет вазу.
Обращеница• 19 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
У меня мама не хотела памятника вообще, но там такое место, что без него никак. Вот и она всегда говорила, что бы не вздумали наставлять ей на голову камни и деньги на это тратить)
ОленаЯ• 19 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ну я так и думала. Идиотизм
Згодна з Вами.
Обращеница• 19 июля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Спасибо, буду знать
ОленаЯ• 19 июля 2023
Ответ дляОбращеница
Моя бабуся теж так говорила, їй охайний, маленький пам´ятничок поставили, вже 16 років стоїть нормально.