Мастер Пис• 19 июля 2023
Була тема про пам´ятники для батьків
Добрий день! Сьогодні ходила дізнаватись скільки мені обідеця ... ціна на двімогили, але один памятник ( один похований) друге пусте місце... з граніту високий памятник, обліцовка плиткою 90 тис.
Алина-1240• 19 июля 2023
Любите и заботьтесь про близких,пока они живы...какой памятник им уже не важно будет...на эти деньги лучше живому родителю что то нужное купите,или свозите отдохнуть
ВсеПроВсехЗнаю• 19 июля 2023
Офигеть цены((( это очень дорого, не представляю как потянуть обычной семье…
ИграйМойГормон• 19 июля 2023
Ищите еще. Цены могут в два раза отличаться. В конторах при кладбищах цены одни из самых высоких.
Мастер Пис
• 19 июля 2023
Я розумію, що дорого але дивилась середні ціни, то в мене таке відчуття, що той памятник простоїть 3 роки і розсипиться
Обращеница• 19 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
То у автора такие запросы. Я маме просчитала памятник (плита с узором, сам памятник, ваза для цветов) размером 1.5 на стандарт, темно бордового цвета+ надпись небольшая+табличка = 27000 с доставкой и установкой, но нам его везут за город 50 км. Можно проще камень брать и стандарт, то будет около 15000, не особо критично по сумме.
Я на хвилинку• 19 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
В нас мама чоловіка зробила заощадження на пам´ятник, розказала що хоче, а що ні. Якось так.
Стрекоза любви• 19 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
А як людина вже померла?
Летюча помилка• 19 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А як людина вже померла?
Ну тут памятник, конечно, все исправит!
Василина Семеніч• 19 июля 2023
Погугліть виробників у Коростишеві, це місто, де багато виробників. У деяких може бути доставка.
Мастер Пис
• 19 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Автор, а зачем вам это? Просто интересно - для чего?
А Вам навіщо знати! Я так разую, щрб я прийшла з онуками провідати батька на могилку ухожену, а нестояти вишуковувати серед бурянів хрест
Пупс• 19 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Тільки хотіла написати про Коростишів - там це в кожного другого бізнес, але як дорого це буде коштувати транспортувати, воно ж важкезне.
Раніше чоловік займався подібним, то купити і перепродати десь на заході України було дешевше чим купити на місці навіть з доставкою.
Все залежить що людина хоче, від каменю, розміру.
Але на мою думку воно того не варте, тим паче в такий час. Ніколи не хотіла собі б таке, краде б діти витратять на себе - після смерті мені буде всеодно. Таке роблять лиш для живих і похизуватися - це моя думка
Стильна штучка• 19 июля 2023
Я дешевий була поставила дідусю.То через пару років плита тріснула і розсипалася повністю.Трохи вже дорожчий поставила,за 10,бо ж не буде розвалина.
Летюча помилка• 19 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
А зачем из крайности в крайность?
Мастер Пис
• 19 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
А зто Вам сказав, що я не любила при житті цю людину
Ответ дляЛетюча помилка
А що люди скажуть, нам потрібно свекрам поставити, то сестра чоловіка не може визначитися з дизайном, щоб таке щось повикрутастіше придумати, думаю, що і в 200 тис не вкладемося. Я не вмішуюся в це, бо буду погана, скупа. Вона в минулому році із-за кордону доставала чоловіка, хотіла, щоб ставили, але це було неможливо тоді.
Летюча помилка• 19 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Ну я так и думала. Идиотизм
Ответ дляОбращеница
Ви що, 1,5 м це ж мало. А якщо серйозно, то ви молодець, гроші живим потрібніші.
ИграйМойГормон• 19 июля 2023
Ответ дляОбращеница
Вы с этой вазой осторожнее. Ее надо на зиму закрывать, иначе попадет вода, потом она замерзнет и разорвет вазу.
Обращеница• 19 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
У меня мама не хотела памятника вообще, но там такое место, что без него никак. Вот и она всегда говорила, что бы не вздумали наставлять ей на голову камни и деньги на это тратить)
Обращеница• 19 июля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Спасибо, буду знать
Ответ дляОбращеница
Моя бабуся теж так говорила, їй охайний, маленький пам´ятничок поставили, вже 16 років стоїть нормально.