Из Виа-гры• Изменено 19 июля 2023

Дитяча карта Монобанк: чи є підводні камені? Дитині 11 років,фін БЕЗ_грамотність

Вітаю!
Я - повний нуль у цих картках)) Свою отримала нещодавно, до цього користувалась виключно налом:)

Думаю, що треба дитину виховувати не_динозавром_яким_є_мама.... Плюс у дитини ДР і вона не знає чого хоче. Тому думаю - може відкрити дитині картку Моно і покласти туди на подарунок 500грн чи 1К грн?

Цікавить Ваш досвід/чи якісь поради.
Чи варто/можна/краще_гірше відкривати картку дитячу в Монобанку?

Які ліміти чи заборони відразу варто поставити?

Дитині 11 років. Грошима не користується від слова зовсім. Але ходить сам в школу, тому теоретично зможе сам в магазині водичку-булочку купувати (я так думаю)
Lady luck21• 19 июля 2023
У моей с 8 своя моно карта

Щастя-здоровля• 19 июля 2023
Ніяких
Кидаю туди грн
Сам їздить метро вже моно розраховується ( в теоефоні виведена)
Сам вже вміє в інеті купувати книги ігри диски
Розраховується сам картою в інеті

Дівчат в кафе водить
Пригощає
Розраховується картою
Я поповнюю
Lady luck21• 19 июля 2023
Я вижу все покупки и в каком магазине. Пополняю на 100-200 ей на мороженое хватает)) очень удобно
автор Из Виа-гры • 19 июля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Ніяких
Кидаю туди грн
Розраховується сам картою в інеті

Дівчат в кафе водить
Пригощає
Розраховується картою
Я поповнюю
дякую))
автор Из Виа-гры • 19 июля 2023
Ответ дляLady luck21
У моей с 8 своя моно карта
треба і свою дитину до цивілізації долучати
автор Из Виа-гры • 19 июля 2023
Ответ дляLady luck21
дякую!
автор Из Виа-гры • 19 июля 2023
Ответ дляLady luck21
тобто карта фігурує і у Вас в телефоні , і у дитини?

Lady luck21• 19 июля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Все транзакции приходят в мое приложение. У нее на тел. Тоже приложение моно должно быть установлено
Щастя-здоровля• 19 июля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Так
Из Кукуева я• 19 июля 2023
У моих детей карта Джуниор от Привата с 8 лет. Карманные все туда кидаю, распоряжаются на свое усмотрение, мне сообщения приходят о списании, в своем приложении вижу и карты детей. Думаю, с Моно аналогично. Кредитных лимитов нет.
пьЯНА• 19 июля 2023
Дитина з 6 рокіа має свою карту. Кожен місяць туди закидаємо кишенькові. Це дуже зручно бо:
Завжди можна подивитись витрати і обговорити,чи були вони доцільними,чи спонтанними
Можна не користуватися грошима на рахунку і отримувати відсотки , а також встановлювати кеш- бек і отримувати гроші ( дитині дуже подобається отримувати додаткові гроші)
Батьки бачать куди дитина сплачує,це також важливо
Ну і якщо карта втрачена,її легко заблокувати
Також можна встановити ліміти або заборони на певні види покупок
Маруська Му• 19 июля 2023
Ответ дляпьЯНА
Какой банк у вас?
Vailly• 19 июля 2023
Карта лет с 8, уже года 3.
Можно пополнять, следить за расходами, кредита нет, так же копится кешбэк. Мне очень удобно. Нужно что то купить - я денежку скинула, зайди и возьми это)) Или мама мне нужно вот это стоит столько, скинь. Все, скинула и ребёнок уже купил.
Теряли пару раз карты, как выяснилось, дома! Блокировали и новую выпускали. Сейчас карта в гугл пэй. Не теряется уже)
Булку Дай• 19 июля 2023
У сына была джуниор от Привата, лет с 9, в школу для обедов нужно было оформить), сейчас Моно, она удобнее, приложение больше нравится.
пьЯНА• 19 июля 2023
Ответ дляМаруська Му
Какой банк у вас?
Моно
я Кукарача• 19 июля 2023
Зробили своїм двом 12 і 7 років, закидую по трохи, бо менша би потратила всі, зручно, гроші не завжди з собою у дитини, а тел завжди
Маруська Му• 19 июля 2023
Ответ дляпьЯНА
Моно
Відсоток на залишок?
пьЯНА• 19 июля 2023
Ответ дляМаруська Му
Відсоток на залишок?
Так, на власні кошти
Маруська Му• 19 июля 2023
Ответ дляпьЯНА
Так, на власні кошти
Два года как отменили.

пьЯНА• 19 июля 2023
Ответ дляМаруська Му
Два года как отменили.
Хм, подивлюся. Але кеш- беки точно є
Маруська Му• 19 июля 2023
Ответ дляпьЯНА
Хм, подивлюся. Але кеш- беки точно є
Да. Они есть.
Бавовна• 19 июля 2023
у привата есть программа обучения детская, там бы и карту заводила. нафига этот моно нужен?
Маруська Му• 19 июля 2023
Ответ дляБавовна
Какие плюсы у Привата?
автор Из Виа-гры • 19 июля 2023
Ответ дляБавовна
що за програма?
Цвіпканя• 19 июля 2023
У дочки Моно. Удобно. Закидываем деньги, сама рассчитывается в магазинах телефоном. Вижу все операции. Можно лимиты установить.
Axan• 19 июля 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Ніяких
Кидаю туди грн
Розраховується сам картою в інеті

Дівчат в кафе водить
Пригощає
Розраховується картою
Я поповнюю
Супер!
Агент Пинкертона• 19 июля 2023
И я своему сыну в 9 лет оформила в Привате. Пользуется пятый год. Очень удобно. У меня в приложении она видна. Вижу движение, куда тратятся деньги. Он расплачивается телефоном
Axan• 19 июля 2023
У дочки есть, очень удобно. Я ей перекидываю деньги, ко мне приходит оповещение когда она потратила)
Стильна штучка• 19 июля 2023
чоловік малому Моно ще в 6 зробив. активно користується. карта прикріплена до чоловікової, повідомлення про всі оплати приходить
Бавовна• 19 июля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
що за програма?
https://juniorbank.com.ua/?locale=uk
бизнес школа от юниорбанка, это все приват