Teonaa• 19 июля 2023

Я так розумію все буде так, як от є

От пишуть іноді автори теми типу «що буде їм після розгрому зерна», або «ура ура Кримський міст», а коменти всі «ну і що», «не міст, а прольот», «нічого ім не буде», «погано лише нам, бо зерно застрахрване», «а на нас всім плювать» ітд ітп. Тобто всі вже змирилися, всі вже нічого не чекають від життя, перемоги не буде ну і тому ж дусі. Вірно я розумію +- загальний настрій принаймні тут , в нашрму колективі? Не було майже тем, де не прозвучало безвихідності та приреченості. Прстійно «та кому ми там потрібні, та ніколи нас не візьмуть» і трму подібне. Іноді бувають заголовки позитивні. А коменти все одно…Все, сидимо чекаємо смерті наче. Чи економічної сраки. Чи ще чогось.
Я не спорю, що лайно кругом. Но мене дратує. Якщо всі так міркують і поза нашим дружним поралницьким колективом, то я кажу наперед - діла дійсно не буде. Я просто так, можете не коментувати.
So_so• 19 июля 2023
Так спорите или нет?

Lucusta• 19 июля 2023
Всё будет хуже. Не расслабляемся
Дресса• 19 июля 2023
Ответ дляGimma
Всё будет хуже. Не расслабляемся
Ваши прогнозы?
Seehund• 19 июля 2023
То, що вас дещо дратує, це цілком ваша особиста проблема. Ніхто не повинен відповідати вашим сподіванням.
Красный Смех• 19 июля 2023
Так во всех темах, не только в политических. На форуме есть оптимисты, есть пессимисты и есть пофигисты. Любую создайте - все три категории будут там + ботоферма, но они стадом только в Политику ходят. А создайте, например - ’Как вам такая фигура’? Оптимисты похвалят сиси, пессимисты найдут косоглазие и целлюлит, пофигисты напишут ’мне все равно кто это’ :)
Так и о войне.
-Все будет отлично!
-Все будет плохо!
-Посмотрим, а пока надо жить здесь и сейчас.
Шеллар• 19 июля 2023
Так буде не завжди. Все проходить, і хороше і погане.
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляSo_so
Так спорите или нет?
Ні. Не спорю. Але протестую проти такої приреченості. Та бездіяльності

автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляGimma
Всё будет хуже. Не расслабляемся
Ооо. Ну да. Саме от про таке я і кажу))
Alya_LV• 19 июля 2023
Еще скажите, что не замечали, что всепропало пишут одни и те же персонажи) и так по кругу в каждой полит и военной теме
Красный Смех• 19 июля 2023
Ответ дляШеллар
Соломоново кольца и Шагалова коза :)
Красный Смех• 19 июля 2023
*Соломоново кольцО
Без_паніки• 19 июля 2023
ми чекаємо перемоги, але без марних сподівань, що хтось її здобуде за нас, хтось прийде і врятує. Такого не буде. Але ми дуже багато чого можемо змінити і самі.
Gюнтер• 19 июля 2023
Люди діляться на два типа,як зі стаканом наполовину порожній і наполовину наповнений.Ну ,ви зрозуміли.Так і тут ,все пропало,буде гірше і інші ,ми прорвемося,все буде ок.Думку висловлють і ті і інші,і ми мусимо це читати і поважати їхні думкі.Дратує це чи ні .А ось є третя каста... це відверті рашиські жаби,яким би в житті морду в капусту посікти.
So_so• 19 июля 2023
Ответ дляTeonaa
А какую деятельность Вы видите необходимой? И, главное, как она изменит то, что люди видят своими глазами?
Remensa• 19 июля 2023
А Ви хочетещоб всі одягли рожеві окуляри і вірили в те,що росії не стане? Так не буде.
Олена Oza• 19 июля 2023
Здрасте.Еще за каких то сраных кацапов на кладбище не ползла да смерти не ждала.Живу обычной жизнью.Жду победу.Верю ВСУ
-Инга-• 19 июля 2023
эта тенденция исключительно на этом ресурсе. Не думаю, что здесь сидят какие-то особые люди, скорее всего нас обрабатывают просто.
-Инга-• 19 июля 2023
Ответ дляRemensa
между розовыми очками и обреченностью есть вариант - адекватное
Lucusta• 19 июля 2023
Ответ дляДресса
Ваши прогнозы?
Удалено администрацией...

princess of wonderland• 19 июля 2023
Будет плохо, но по-другому просто
Lucusta• 19 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Так и о войне.
-Все будет отлично!
-Все будет плохо!
Реалистов забыли.
Миззери• 19 июля 2023
Автор, все боятся разочарований снова поэтому пытаются не верить в чудо
Произойдёт чудо -класс, нет -морально был готов к этому
Уже все видели как нам на словах сочувствуют а раше как с Гуся вода
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
У мене біда з ніками
Навіть іноді не шарю, кому відповідаю) і чи вперше «зустрічаю»
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляRemensa
Виащить, ясна річ
Красный Смех• 19 июля 2023
Ответ дляGimma
Реалистов забыли.
Любой реалист попадает в одну из вышеперечисленных категорий, у каждого же из нас своя реальность, верно? У меня в Харькове одна, у кого-то в Берлине - другая :)
Lucusta• 19 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Не отношу себя ни к кому из троих 🤷
Подрысь• 19 июля 2023
я знаю, что все когда то заканчивается.
tarveldy• 19 июля 2023
напишіть: русня гандони і рахуйте матрьох
tarveldy• 19 июля 2023
Ответ дляprincess of wonderland
Будет плохо, но по-другому просто
де?
Remensa• 19 июля 2023
Ответ для-Инга-
В чому адекватність?
Не так давно раділи тому цирку в росії, що деякі називали бунтом. росію за рік не перемогти. Нажаль