Teonaa• 19 июля 2023

Я так розумію все буде так, як от є

От пишуть іноді автори теми типу «що буде їм після розгрому зерна», або «ура ура Кримський міст», а коменти всі «ну і що», «не міст, а прольот», «нічого ім не буде», «погано лише нам, бо зерно застрахрване», «а на нас всім плювать» ітд ітп. Тобто всі вже змирилися, всі вже нічого не чекають від життя, перемоги не буде ну і тому ж дусі. Вірно я розумію +- загальний настрій принаймні тут , в нашрму колективі? Не було майже тем, де не прозвучало безвихідності та приреченості. Прстійно «та кому ми там потрібні, та ніколи нас не візьмуть» і трму подібне. Іноді бувають заголовки позитивні. А коменти все одно…Все, сидимо чекаємо смерті наче. Чи економічної сраки. Чи ще чогось.
Я не спорю, що лайно кругом. Но мене дратує. Якщо всі так міркують і поза нашим дружним поралницьким колективом, то я кажу наперед - діла дійсно не буде. Я просто так, можете не коментувати.
Ruovet• 19 июля 2023
Ответ дляSo_so
А какую деятельность Вы видите необходимой? И, главное, как она изменит то, что люди видят своими глазами?
Удалено администрацией...

автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляRuovet
Удалено администрацией...
А можете перефразувать
Бо неясно трохи)
Filomena• 19 июля 2023
Не знаю. В своїх реаліях українці титани, ми ще чудово тримаємося. Треть країни в руїнах, то блекаут, то ще якась ж#па, а почуття гумору на висоті.
Читаю що пишуть дівчата по яких пройшовся каток війни і бачу настільки вони сильні в хорошому сенсі. Тож собі навіть думати не дозволяю про якісь «соплі».

Якби не стайка кокошниць…
Але я останнім часом здебільшого просто спостерігаю як вони надриваються між собою)
So_so• 19 июля 2023
Ответ дляRuovet
Удалено администрацией...
Я думаю это - тотальный бизнес на войне (на смертях) - одна из причин почему люди не испытывают оптимизма.
Это не прекратится.
Ruovet• 19 июля 2023
Ответ дляTeonaa
А можете перефразувать
Бо неясно трохи)
Снизить масштабы коррупции и воровства.
Да, я в курсе, що це фантастика, синку.
Это просто был ответ на вопрос, что может изменить ситуацию.
Amira-a• 19 июля 2023
Это не пессимизм, а жизненный опыт. Не знаю ни одного человека, который бы в личной беседе, не на публику, верил бы в светлое будущее нашей страны
Star39• 19 июля 2023
Ответ дляRemensa
В чому адекватність?
Не так давно раділи тому цирку в росії, що деякі називали бунтом. росію за рік не перемогти. Нажаль
А как позавчера радовались мосту? Прям с ума сходили от счастья. Это тоже нельзя назвать адекватностью

Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляStar39
А чому ні?
Чому не радіти новим можливостям своєї армії?
Чому не радіти досягненням?
От протилежне-це точно під питанням адекватності)
Nat-li• 19 июля 2023
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Alya_LV• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
напишіть: русня гандони і рахуйте матрьох
вже 3 точно пасеться
Star39• 19 июля 2023
Ответ дляFilomena
А чому ні?
Чому не радіти досягненням?
Потому что адекватные люди думают, какой в этом смысл, и что будет дальше, а не просто радуются
Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляStar39
І що буде далі?
Путін введе війська?
Буде ракетна атака?
Обстріляють прикордоння?
Думайте
завитушка• 19 июля 2023
Ответ дляStar39
Підгорає, да? Це ми ще не починали)
Alya_LV• 19 июля 2023
Ответ дляStar39
скажите честно, за оркосемьей и девочкой страдали?
Gюнтер• 19 июля 2023
Ответ дляStar39
О,секретарка масковского комсомольца тут як тут, діаграми,нарізки забули.І чого б нам не порадіти,он знову в Севастополі вибухи були.
Возрастная• 19 июля 2023
Люди і так роблять, що можуть. І волонтерять, і донатять. Збирають допомогу, відправляють на фронт, плетуть сітки і збирають на дрони. Що ще від людей треба? Танцювати і пісні співати при цьому, щоб продемонструвати свій оптимізм? Що від того? Нас одразу приймуть до НАТО? Чи може хтось із простих людей суттєво вплинути на стан речей на світовій арені? Ні. Всі це розуміють і тому не мають великого оптимізму. Роблять, що треба, а там буде, як буде.
tarveldy• 19 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
вже 3 точно пасеться
Ще одна дєжурна десь шариться , їх 4 постійні
Елена1265• 19 июля 2023
Я вас понимаю, но очень сложно верить в что-то нереальное
Filomena• 19 июля 2023
У них сьогодні нова тема: зґвалтували і спалили 15 річну дівчинку.
І всі наперебій пишуть: от хохли в 2012 і 2013 в аналогічних випадках зробили бада-бум. А у нас що?
Цікаво читати.

Елена1265• 19 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Так во всех темах, не только в политических. На форуме есть оптимисты, есть пессимисты и есть пофигисты. Любую создайте - все три категории будут там + ботоферма, но они стадом только в Политику ходят. А создайте, например - ’Как вам такая фигура’? Оптимисты похвалят сиси, пессимисты найдут косоглазие и целлюлит, пофигисты напишут ’мне все равно кто это’ :)
Так и о войне.
-Все будет отлично!
-Все будет плохо!
-Посмотрим, а пока надо жить здесь и сейчас.
Еще реалисты
Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Підтягуються потихеньку)
Миззери• 19 июля 2023
Ответ дляRemensa
В чому адекватність?
Блин , точно , разочарование года, меня это так сильно обломало ((
Миззери• 19 июля 2023
Ответ дляFilomena
А чому ні?
Чому не радіти досягненням?
Ну во первых хз кто его взорвал , может они сами что б отменить зерновую сделку
На функционал моста не сильно повлияло
healer09648293• 19 июля 2023
Так воно так і є. Всім начхати це видно по ділам. А на словах то такі всі добренькі...а на ділі ножі в спини - торгують і туристів пускають і т.д. Нам тільки обіцяють, а рашистам роблять.
Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляМиззери
На функционал моста не сильно повлияло
Звісно.
Все іде суто за планом сво.
Бий своїх щоб чужі боялися.
Alya_LV• 19 июля 2023
Ответ дляМиззери
На функционал моста не сильно повлияло
в смысле не сильно? ничего, что весь гражданский транспорт через пол мира теперь едет (если едет, конечно)
а про военный просто не афишируют
Миззери• 19 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
а про военный просто не афишируют
Там ценность передвижения жд в первую очередь
Ну это мое мнение , очень классный предлог отказаться от зерновой сделки
tetnes• 19 июля 2023
Ответ дляМиззери
От зерновой сделки они и до моста отказывались.
Alya_LV• 19 июля 2023
Ответ дляМиззери
а вы в курсе, что транслируете раша вбросы?
Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляМиззери
Який предлог?
Їм не потрібен ніякий предлог ні для чого.
Навіть якщо вони самі його підірвали, ефект для їх суспільства вийшов так собі.
А у них зараз основна задача саме втримати СВОЄ суспільство.
А гвіздочки в труну хоч і повільно але забиваються кожен день.
І ніхто не знає в який момент інша колона піде на Москву. Морально більшість вже до цього майже готова.
Це все частіше звучить прямим текстом.
Тож пофіг хто той міст підірвав.