Teonaa• 19 июля 2023

Я так розумію все буде так, як от є

От пишуть іноді автори теми типу «що буде їм після розгрому зерна», або «ура ура Кримський міст», а коменти всі «ну і що», «не міст, а прольот», «нічого ім не буде», «погано лише нам, бо зерно застрахрване», «а на нас всім плювать» ітд ітп. Тобто всі вже змирилися, всі вже нічого не чекають від життя, перемоги не буде ну і тому ж дусі. Вірно я розумію +- загальний настрій принаймні тут , в нашрму колективі? Не було майже тем, де не прозвучало безвихідності та приреченості. Прстійно «та кому ми там потрібні, та ніколи нас не візьмуть» і трму подібне. Іноді бувають заголовки позитивні. А коменти все одно…Все, сидимо чекаємо смерті наче. Чи економічної сраки. Чи ще чогось.
Я не спорю, що лайно кругом. Но мене дратує. Якщо всі так міркують і поза нашим дружним поралницьким колективом, то я кажу наперед - діла дійсно не буде. Я просто так, можете не коментувати.
Миззери• 19 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
а вы в курсе, что транслируете раша вбросы?
Не интересовалась никогда что они транслируют , форумы и прочее не читаю руснявое

Миззери• 19 июля 2023
Ответ дляFilomena
Який предлог?
Їм не потрібен ніякий предлог ні для чого.
Навіть якщо вони самі його підірвали, ефект для їх суспільства вийшов так собі.
А у них зараз основна задача саме втримати СВОЄ суспільство.
А гвіздочки в труну хоч і повільно але забиваються кожен день.
І ніхто не знає в який момент інша колона піде на Москву. Морально більшість вже до цього майже готова.
Це все частіше звучить прямим текстом.
Тож пофіг хто той міст підірвав.
Мне не пофиг кто подорвал мост
Если это по их плану то меня это совсем не радует , значит есть какие-то цели для этого которые они хотят достичь
Если мы подорвали то прекрасно , это совсем другое дело , поэтому для меня это огромная разница кто это сделал
inresta• 19 июля 2023
ой кто бы ермака подвинул, а то от кормушки не оттянуть
GIJane• 19 июля 2023
Напевно, що люди стали більш стримані і менше емоційних гойдалок. Можливо, це вважається за песимізм. А це просто, такий самозахист психіки. По собі дивлюсь, що я і не радію, і не плачу: максимально живу життя, яке можна в таких умовах.
А нам своє робити...
Natalia505• 19 июля 2023
Перемога буде неодмінно, навесні наступного року. Сраки не чекаю, огірки збираю відрами і кабачки, немає коли вгору глянути.
_Твоя_подруга• 19 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Ні. Не спорю. Але протестую проти такої приреченості. Та бездіяльності
Вы в курсе, что если кричать слово ’сахар’ то во рту слаще не станет?
Natalia505• 19 июля 2023
Ответ дляМиззери
Мне не пофиг кто подорвал мост
А мені пофіг, головне щоб в них палало, як найбільше і частіше. Хай горять у пеклі з мостами, складами та усім іншим.

Еленнн• 19 июля 2023
Ответ дляGimma
Всё будет хуже. Не расслабляемся
Оптимістичніше.. Буде!Буде!
Екатерина27• 19 июля 2023
Ответ дляNatalia505
Это у вас следующая дата? После какой? После « зайдём в Крым до лета»? Я смотрю оптимизм подвял даже у вас. Да так подвял, что промежутки между датами стали все больше. Прошлым летом дат было больше и чаще. А сейчас шаг чуть ли не в год
Natalia505• 19 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Дати там немає,є пора року і вона написана мною вперше. А вас щось не влаштовує?
Екатерина27• 19 июля 2023
Ответ дляNatalia505
А что вас натолкнуло на весну?
Natalia505• 19 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
А что вас натолкнуло на весну?
Передчуття
Natalia505• 19 июля 2023
Головне дівчата бережіть себе. А настрій сьогодні один, завтра інший, це нормально.Головне ту гойдалку емоційну трішки контролювати.
Remensa• 19 июля 2023
Ответ дляStar39
А как позавчера радовались мосту? Прям с ума сходили от счастья. Это тоже нельзя назвать адекватностью
Ну,я не.раділа. Вони ж на росії дебіли. Самі зроблять,самі образиться і самі ж обтріляють. Одеса вже отримала сьогодні.
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Один у полі не воїн, чули?
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
вже 3 точно пасеться
Три худобини?на випасі?!😂
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляGюнтер
О,секретарка масковского комсомольца тут як тут, діаграми,нарізки забули.І чого б нам не порадіти,он знову в Севастополі вибухи були.
А чому вона недовольна, що радувалися мосту?
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляВозрастная
Люди і так роблять, що можуть. І волонтерять, і донатять. Збирають допомогу, відправляють на фронт, плетуть сітки і збирають на дрони. Що ще від людей треба? Танцювати і пісні співати при цьому, щоб продемонструвати свій оптимізм? Що від того? Нас одразу приймуть до НАТО? Чи може хтось із простих людей суттєво вплинути на стан речей на світовій арені? Ні. Всі це розуміють і тому не мають великого оптимізму. Роблять, що треба, а там буде, як буде.
Та я навпаки кажу, що втащить . Нашим свиням у корита
І не донатити
Точніше вже пізно. Не починати донатити ще трді
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляFilomena
У них сьогодні нова тема: зґвалтували і спалили 15 річну дівчинку.
І всі наперебій пишуть: от хохли в 2012 і 2013 в аналогічних випадках зробили бада-бум. А у нас що?
Цікаво читати.
А який ми бум робили? Що за «таке саме»?

_Твоя_подруга• 19 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Один у полі не воїн, чули?
Кричать ура и воевать - это разное
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Кричать ура и воевать - это разное
Яке ура????
Я кажу по jебалтнику свиням у корита надавать
Що я одна?)
Filomena• 19 июля 2023
Ответ дляTeonaa
Ставлять в приклад реакцію суспільства на вбивство Оксани Макар і аналогічний випадок в 2013
Ось наприклад
Lucusta• 19 июля 2023
Ответ дляЕленнн
Оптимістичніше.. Буде!Буде!
Я реалист, уж простите. Вы не видите что происходит? 👀
Еленнн• 19 июля 2023
Ответ дляGimma
( ).хвилинка чорного гумору була..,в стилі 95. . )Тому що ми реалісти, то так і бачимо що буде погано.. Зі знаком оклика. А хто живе в країні рожевих поні.., то у них неприємні відкриття будуть попереду..,будуть бігати, заламувать руки і ридати... а толку? краще зразу настроюватись на гірше,тоді морально легше переносити оцей ппц,котрий сипеться на наші голови..(((. (а буде краще..- то буде приємним сюрпризом.,хоч в це мало віриться)..
автор Teonaa • 19 июля 2023
Ответ дляЕленнн
Куди ви клоните?
Я себе не відношу до поні. Но і не реаліст напевне, бо я от не в курсі, що саме, конкретно, ви маєте на увазі під майбутньою сипаниною на голови - про що саме ви?