СМСница• 19 июля 2023

А вас би образило таке лате?

Вас би образило, якщо б ви прийшли в кафе, і поки чекаєте подругу, замовили собі дуже смачне лате, і потім, через 10 хвилин приходить ваша подруга і замовляє теж лате. І виявляється, що бариста, як іноді буває, спіймав творче натхнення і вашій подрузі намалював на пінці якесь там сердечко, чи котячу мордочку, а вам нічого такого. І потім сидите, спостерігаєте, як вона цим милується і в інстаграм фотографує. А у вашій чашці просто абстрактна бормотуха самоутворена процесом змішування і тряскою в процессі несення офіціантом, тоді як подрузі несли більш обережно, щоб не розбурхати лате-арт.
Результат:
вже голосів: 230
185 (80.43%) Не образило б, аби смачне було
18 (7.83%) Мене б це образило
16 (6.96%) Ні ногою в той заклад
11 (4.78%) Це фінал нашої дружби
Золота орда• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
Програла, тому і пролетіла як фанера
Ви втзнаєте що ви в крутому піке

автор СМСница • 19 июля 2023
Ответ дляЗолота орда
Дякую за турботу Не хвилюйтесь ) швидке самі замучитесь ) бо котиків багато кому роблять , а вам не захотіли )
То моя особиста война, то моя особиста трагедія, не хочу вас цим обтяжувати. Але бажаю, щоб у вас, колись таки, теж, трапилось лате з котячою мордочкою
Несемо світло разом• 19 июля 2023
автор, спасибо за тему
очень мило
особенно прикольно как Пеппа душит Сьюзи
Баба Йога• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
Ну так жорсткого одразу не треба. Але ультіматум поставити спочатку можна - або робите мені с котятком лате, або зараз тут будуть мєнти!
Думаєте якщо вам не зробив котика, то ментам зробить?
автор СМСница • 19 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
І я знову з абстрактною бормотухою як лохушка буду?(
Невгамовна• 19 июля 2023
А то точно той самий їй малював, що вам? Може то інший зробив, а ваш просто таке не вміє.
Золота орда• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
Чому як ?

Несемо світло разом• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
А чого це вона така, що їй роблять такі приколюхи і милості, а іншим ні!
нажаль життя несправедливе
Анонім Перший• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
Напишіть, які для вас нормальні)
Нормально, це замовити собі також з малюнком, вона дорожча
автор СМСница • 19 июля 2023
Ответ дляЗолота орда
Чому як ?
Хіхіхіх
Срочнокпсихологу• 19 июля 2023
Ответ дляГотова до другої
арт на лате не люблю, люблю смак кави
трохи смішно від вашого - всі люблять котиків на каві))))
Ага, особенно те, кто котов принципе не любит
Роза в вазі• 19 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Хай вам би жабу намалював . Ваш символ
😅😂😂😂
Первая ласточка инфляции• 19 июля 2023
Ответ дляСМСница
Напишіть, які для вас нормальні)
Как и для любого адекватного человека - не обратила бы внимания. У вас какая-то нездоровая реакция
НашлаПерепискуМужа• 19 июля 2023
дякую тобі, Боже, що у 47 рокув моя кукуха на місці🙏
автор СМСница • 20 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
зі сторони видніше
Хочу наколоти губи• 20 июля 2023
А у меня недавно был кофе с кошачьей лапкой🤤