i_toys• 19 июля 2023

У Ванька збір. Всі встигли задонатити?

Зазвичай збори за кілька хвилин закривають, але тут масштабний. На дрони. Давайте разом допоможемо. Хто ще не донатив сьогодні?
GORCHITZZA• 19 июля 2023
Я іншим лоначу. Бригаді свого міста) а хто такий ваньок?

Yula-art• 19 июля 2023
Ще пару мільйонів залишилось докинути
Тыква2016• 19 июля 2023
Ответ дляYula-art
Ще пару мільйонів залишилось докинути
600 000 лишилось.
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
И не собираюсь.
GORCHITZZA• 19 июля 2023
Народ, хто таки1 ваньок?) Канал знаю. Але кому збираються мільйони постійно?) Хто та людина чи люди, хто в курсі-розкажіть
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
Военные.Которые просят разместить прозьбу о донате у себя на ...
Nat-li• 19 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
Он же пишет всегда сколько, кому и на что. Почитайте.

leka_l• 19 июля 2023
Ще з ранку. Його підписників дуже круті, за лічені години збирають мільйони! Наші люди - молодці. Чого не скажеш про керівництво. Лише сьогодні думала про те, скільки грошей відмито ремонтом доріг на Оболоні, нових доріг, по суті. Я розумію, що ціни ростуть, апетит чиновників теж, але, курча мати, люди останні гроші донатять, а ці тварі ніяк не нажеруться.
Татьяна-bfd8• 19 июля 2023
Ответ дляleka_l
Надеюсь им через через жопу кровавым поносом все выйдет. Лепить новые скверы в то, время когда на фронт нужны постоянно машины и дроны это скотство и нечеловечно
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Ответ дляleka_l
В том то и дело.Люди донатят,цены летят вверх.Что то от детей отрывают и дают на армию.Отложить на пенсию или на черный день фигушки.Если что государство не поможет.Год,,два,десять лет.Сколько еще надо будет донатить?
GORCHITZZA• 19 июля 2023
Ответ дляNat-li
Я читаю, ніби і ок, але якгсь ноунейму донатить мені дивно
А якшо в один момент вийде інфа, що то все був розвод- з кого взятки?)
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Могли б и заводы по производству дронов начать строить и тепловизоры делать.Но зачем?Народ скинеться
автор i_toys • 19 июля 2023
Рідним та знайомим напряму, то без питань.
У Ванька збори не часто і за них потім є докази від військових. Цей збір під відповідальність Дмитра Марченка.
Думаю, що тут гроші йдуть куди треба, а не на серіали та музеї. Звичайно, кожен вирішує за себе, це справа добровільна
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
Я и Притуле не доверяю ,а тут призрачный Ванек
Татьяна-bfd8• 19 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
И не собираюсь.
Удалено администрацией...
Eleno4ka_83• 19 июля 2023
Даааа! Я встигла
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
kuskus• 19 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Вас не примушують, я особисто віддаю не ті суми, що б потім лікті кусати
Татьяна-bfd8• 19 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Удалено администрацией...
Удачи

Татьяна-bfd8• 19 июля 2023
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
leka_l• 19 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Справа в тому, що як раз наші українські дрони( наприклад, Панішер), авто ( всюдиходи Богун) купують волонтери для військових. Не держава викупає на нужди ЗСУ, а волонтери збирають на потреби. Ну нє йоб твою мать?
Eleno4ka_83• 19 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
То для вас він нонейм) для нас він рідненький. Дмитро Марченко, Віталій Кім - це відомі для вас люди?
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Ответ дляkuskus
А смысл?Это все медвежья услуга государству.Нахрена напрягаться народ полтора года чудесно сам справляеться У них другая очень важная задача-дегьги тырять.
GORCHITZZA• 19 июля 2023
Ответ дляEleno4ka_83
Кім так. Марченко не чула
А звідки знаєте?
Eleno4ka_83• 19 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
Кім так. Марченко не чула
А звідки знаєте?
Ппц. То погугліть. Я знаю, бо вони врятували моє місто від окупації.
kuskus• 19 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
В цьому випадку я не думаю про владу, а лише про збереження державності і життя людей
GORCHITZZA• 19 июля 2023
Ответ дляEleno4ka_83
Та погуглила вже. Але завдки інфа і впевненість,що то вони?)) Ну правда
Eleno4ka_83• 19 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
Бо то вони)))
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Ответ дляkuskus
Ну государство этим умело пользуеться.
Alya_LV• 19 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
А вы прям уверены, что нет заводов? Вам лично генштаб отчитывается?