i_toys• 19 июля 2023

У Ванька збір. Всі встигли задонатити?

Зазвичай збори за кілька хвилин закривають, але тут масштабний. На дрони. Давайте разом допоможемо. Хто ще не донатив сьогодні?
4мама• 20 июля 2023
Я так зрозуміла - закрито 💙💛

ДАР и Я• 20 июля 2023
Сбор закрыли ♥️🇺🇦💪
4мама• 20 июля 2023
Можна лягати спати 🤣🤣🤣
ДАР и Я• 20 июля 2023
Ответ для4мама
Можна лягати спати 🤣🤣🤣
Нам ще ні- загроза мопедів на півдні....🥺
Olesya Kim• 20 июля 2023
Ответ дляleka_l
Ще з ранку. Його підписників дуже круті, за лічені години збирають мільйони! Наші люди - молодці. Чого не скажеш про керівництво. Лише сьогодні думала про те, скільки грошей відмито ремонтом доріг на Оболоні, нових доріг, по суті. Я розумію, що ціни ростуть, апетит чиновників теж, але, курча мати, люди останні гроші донатять, а ці тварі ніяк не нажеруться.
курча мати
Olesya Kim• 20 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
Цікаво- чому така конспірація?) Чому прямо не сказать хто то?
Подумайте
Sweetyy• 20 июля 2023
Ответ дляkuskus
Вас не примушують, я особисто віддаю не ті суми, що б потім лікті кусати
Правильно притула машинку новую купит, домик за бугром, а вы донатьте😄😄

gleekovna• 20 июля 2023
Ванёк это смм-агенция от офиса президента. Типа персонаж ближе к народу, чтоб подбодрить и никто не разъехался из Украины, и продолжал донатить, пока верховная Зрада пилит денежки😕
kuskus• 20 июля 2023
Ответ дляSweetyy
Притулі не доначу
iryna _b• 20 июля 2023
Ответ дляgleekovna
Ванек разве не Кима канал?
Jave• 20 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Новые скверы и дорога на Оболони-это вопрос к вашей МЕСТНОЙ власти!Все это делается из местного бюджета по-решению местного совета и за подписью мэра города.
А вот машины на фронт и дроны-это госбюджет и совсем другие ресурсы и полномочия.
Господи не позорьтесь..400 млн грн на серіальчики це з якого бюджету виділили з місцевого чи державного?
Sanechko• 20 июля 2023
Я доначу лише тим, кого знаю особисто.
Anita123-13ef• 20 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Могли б и заводы по производству дронов начать строить и тепловизоры делать.Но зачем?Народ скинеться
Так, завод же будується за місяць, і дрони ті не потрібні на вчора
Anita123-13ef• 20 июля 2023
Не знаю хто такий ваньок, доначу Степаненко
jif• 20 июля 2023
Ответ для4мама
Там чітка та прозора звітність по кожному збору. Я з Ваньком з перших днів його каналу.
Киньте посилання, якщо не важко. Хочу підписатись, якщо стільки довіри значиьь варто.
Nat-li• 20 июля 2023
Ответ дляgleekovna
Такой себе вы шерлок
данка• 20 июля 2023
Ответ дляjif
https://t.me/vanek_nikolaev
4мама• 20 июля 2023
Ответ дляjif
https://t.me/vanek_nikolaev
4мама• 20 июля 2023
Ответ дляДАР и Я
Як ви зараз? Знову падлюки знущались :(

КокоСина• 20 июля 2023
Збір закрито. Наші люди неймовірні навіть при співіснуванні з матрьошками
jannjann77• 20 июля 2023
Ответ дляkuskus
А, ясно, ви взагалі не в темі) ні, я вас не посилала
Але хотілось.....
jannjann77• 20 июля 2023
Ответ дляAnita123-13ef
А хто така Степаненко?
Реверанс• 20 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
Кім так. Марченко не чула
А звідки знаєте?
Удалено администрацией...
Реверанс• 20 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
Та погуглила вже. Але завдки інфа і впевненість,що то вони?)) Ну правда
Ви українка?
Не вірю
Реверанс• 20 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
А вы прям уверены, что нет заводов? Вам лично генштаб отчитывается?
А де ж вироби тіх заводів? Теж паперові.Бо в хлопців тільки волонтерські
Реверанс• 20 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
Залужний Ярову просить зібрати на снаряди.Хоч поцікавтеся
Реверанс• 20 июля 2023
Ответ дляGORCHITZZA
Ну блін)) ну як так?) Чому саме вони?)
Других бажаючих не знайшлось
L-i-s-a-92af• 20 июля 2023
Ответ дляJave
Це з того,що на інформаційний культурний супротив,який ваш Порошенко з тріском програв з 2014 по 2019
Sweetyy• 20 июля 2023
Ответ дляkuskus
Притулі не доначу
Вибачаюсь тодi
Я доначу лише на збори военним, усе, а цим притулам хай нерозумнi кидають та слiпi
Anita123-13ef• 20 июля 2023
Ответ дляjannjann77
А хто така Степаненко?
Той що Стеценко 😂😂😂😂 ну ви зрозуміли