Реверанс• 19 июля 2023

Хтось розуміє,що це взагалі відбувається ?

400 мільйонів гривень виділила держава на виробництво розважальних серіалів для структур, пов’язаних з друзями офісу президента та міністра культури
Згідно зі аналізом державних закупівель на виробництво серіалів в 2023 році на непрозорих конкурсах під свої фірми, держава виділила 400 мійльонів гривень: https://detector.media/.../2023-07-19-vid-pokhoron...
400 мільйонів гривень - це ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ ТИСЯЧІ Fpv-дронів-камікадзе, ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ тисячі точних ударів по російським окупантам, сотні врятованих життів украінських воїнів. Яким під час війни потрібна зброя та забезпечення, а не новорічні серіали, які будуть якось на колінці ліпити.
Краща розвага - коли в новорічну ніч будуть крутити відео з ураженням російських окупантів тими самими дронами-камікадзе, які придбають за гроші, які знімуть з фінансування нікому не потрібних серіалів.
Коли президент обмежить нецільові витрати державного бюджету на «новорічні комедії» під час війни? Невже телевізійники не могли б якийсь час попрацювати за волонтерський рахунок, збирати гроші на свою творчість?
Бо народ збирає кошти на озброєння і в першу чергу на дрони, тому що державний бюджет в значній мірі йде на інші, далекі від війни цілі.
Як тільки совість дозволяє видавати на це гроші, і як тільки совість дозволяє тягнути з бюджету ці гроші у кіношників
Президент Зеленський та голова офісу Єрмак, які самі є кінопродюсерами, мають негайно відмінити цю ганебну розтрату державних коштів, і спрямувати ці гроші на озброєння. Закупівлі цих фільмів треба відмінити, контракти розірвати, а гроші спрямувати на Fpv. Це буде правильна історія, яка викличе повагу до президента і позитивну реакцію серед суспільства.
Чекаємо на рішення Верхоновго Головнокомандувача і відміну усіх витрат на далекі від війни розважальні проекти.
під час війни такі сумнівні «розваги» - це ганьба для держави.
ФБ Бутусов
Cамая умная• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
ну кому еще не понятно что нас имеют и на нас плюют
ну так, ’зробили вас разом’.
а ми просили, а ми благали... не голосувати за цю шоблу...

Ирина_Б_• 20 июля 2023
Ответ дляCамая умная
ну так, ’зробили вас разом’.
ну вы прикидываетесь? как буд-то выборы проходят честно. Особенно Пороха как выбирали, вообще цирк ходячий. Кого нужно того и поставят
Олимпиада80• 20 июля 2023
Ответ дляPole
Мені сьогодні чоловік показував допис в телеграмі, суть якого в тому, що кошти, які нам виділяються іншими країнами в якості допомоги, ми не маємо права витрачати на воєнні цілі((
Можливо, в цьому й причина всіх цих неадекватних витрат під час війни((
Не знаю, наскільки це правда...
Але ж свої можемо витрачати як слід.
ckorpuon• 20 июля 2023
Ответ дляCvetochek...
також сприводу цього обурення на сторінці військового бачила.
Глрбунов це ж чоловік Осадчої?
Київська область теж бруківку перекладають аж бігом,а люди городину та продукти хлопцям на фронт збирають. І копійчину на знаряддя та авто.
Здається,що два паралельні світи.
Natali25• 21 июля 2023
Ответ дляUkrainika
А що ви хотіли, коли країною керує шоумен?
Усі хто вибрав «оце» ,ви всі причетні до цього трешу ,що відбувається з українцями.Зробили себе самі…