Повітруля• 19 июля 2023
Ліцей інтелект 5кл
В кого там діти, підкажіть, які зошити потрібні в 5 класі? Товсті тонкі? Хочу підготувати вже дитину до навчального року, думаю, що купувати. Тут окрім того що початкову закінчили, не знаю що треба в середній. Так ще і у ліцею свою можуть бути правила.
Не їм після шостої• 20 июля 2023
Ответ дляКапризуля
Это тот что на Лаврской? Если да, то это дно. Делать там не чего.
Это другой. Там еще хуже.
Не пью, не курю• 20 июля 2023
Любі зошити. А взагалі,кожен вчитель у вересні скаже.
На математику точно брали по 47ст,на укр звичайні-по 18.
Повітруля
• 20 июля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
хоч щось))) дякую
Повітруля
• 20 июля 2023
Ответ дляКапризуля
Ви прям наче подумали, що я питала чиюсь думку стосовно навчального закладу
але ні, цього тут не біло.
Повітруля
• 20 июля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Напишите классному руководителю, он вам все расскажет
збори будуть лише наприкінці серпня, ще нема в нас классного.
Не пью, не курю• 20 июля 2023
Автор,не переживайте. Купіть трохи 18,трохи 24, і 48 листків. Трохи клітинка,трохи лінійка. Строгих вимог нема)
Капризуля• 20 июля 2023
Ответ дляПовітруля
але ні, цього тут не біло.
Ответ весьма в духе клиентов лицея Интеллект. ....
Повітруля
• 22 июля 2023
Ответ дляКапризуля
так, коли по темі :) Навчіться цього теж, цінна навичка.