Блакитна устриця• 19 июля 2023

Який костюм краще купити чоловіку?

Мені деякий більше подобається, але цікава ваша думка, можливо ваші чоловіки допоможуть вибрати.
Результат:
вже голосів: 445
322 (72.36%) Ніякий
107 (24.04%) 2
16 (3.6%) 1
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ длякурасаны
Все,покупайте,будете самые крутые на Рынке
І це мені каже якась людина з інтернету. Мені пох про які ви там ринки думаєте

НичеНипанимаю• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Ну от п запитання. Коли б ви просто побачили чоловіка в 1 костюмі, ви б подумали що це піжама, а в 2 спортивний костюм?
Я б подумала дивакуватий тип, якась гопота.
НичеНипанимаю• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Просто цікаво, що жінка тільки, як все провірила почала сміливо казати це спортивний костюм, а це піжама. До того такого не було
Перший без перевірки піжама, в мене в сина такого крою картерсовські піжами.
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Ясно дякую
всегдаДаДа• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
А чому? Дякую за те що нормально відповіли
А чому ваш не надіне барсетку крокодила?
всегдаДаДа• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Смаки у кожного різні, тому я серйозно питаю, і для серйозного чоловіка.
Що з вами не так? Ви самі запитала чому мені не подобаються її костюми, я відповідала на ваше питання, чого ви очікували?
всегдаДаДа• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Ну він не знає, що я йому збираюсь купити, але дивився на штани з першого костюма в іншому магазині
І що с того, що дивився на штани?
всегдаДаДа• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
На ділові зустрічі в мого чоловіка є дорогі НЕ спортивні костюми
А напис «boss» на них є?
всегдаДаДа• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Я хотіла подарунок зробити на день народження
Подарунок не можна самому обрати?

всегдаДаДа• 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
З оксамиту і атласу, блискучі?
Такий як уже тут хтось скидав:
всегдаДаДа• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Навіщо таке писати? В кожного смаки різні. Для вас це чудо, для інших норм. Це ж не чоловік в скіні джинсах, порваних всіх і футболці з стрьомним принтом
А якби був в сквері джинсах то можна було б таке писати? Двойня стандарти у вас, пишете, що у кожного свій смак, то осуджують смаки
Зубожиння• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Один з випускного, а другий з весілля?
Подмигашка• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Мій чоловік доволі проста людина. Просто мені ці костюми сподобались, якщо б на 1 було маленьке лого, то ок
Автор, ну если носит такое то купите конечно. Но скорее всего это домашняя одежда. Велюр используется в домашних вариантах.
Сокодавка ще та• 20 июля 2023
Бархат/велюр?
Мой такой не носил бы ( 36 лет), да и я женские такие не люблю
В найк отличные костюмы, не бархат конечно но качество и дизайн мне оч нра
курасаны• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Вы точно из Львова?Площадь Рынок😂
Безникая• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Ну вы троль, если бы вы так считали как отвечали, вы бы купили сами на свое усмотрение и не спрашивали бы мнения. Вано же с костюмами что-то не так и вы прекрасно это понимаете. Дело в материале, велюр мужчины не носят. Его могут надеть разве что подростки, которые понтуются на гоночных машинах, но выглядит это смешно, на взрослом мужчине нелепо
Смайлик• 20 июля 2023
Костюмы на пацанят 16-19 лет,при соотвествующем общем стиле (прическа, аксессуары, обувь )смотрелись бы норм. Мужчине это конечно уже как-то не к лицу, даже если он типа на стиле))))
Колгоспниця• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
А я б подумала, що це великий мамин ведмедик вийшов на прогулянку.
Я б таку людину не сприйняла всерйоз, якщо б довелося до нього звернутися по якомусь складному питанні чи по роботі.
Але з плюсів - такого плюшевого ведмедика не відіб´ють і з сім´ї не заберуть.
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Тому що йому не подобається. Він взагалі барсєток не носить, бо телефон в кишеню можна покласти

автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Просто я серйозно питаю
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Подарунок не можна самому обрати?
Та можна
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Такий як уже тут хтось скидав:
Це не спортивний 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ длявсегдаДаДа
То нехай би був, мені всеодно. Просто для мене це чудо, а не костюм, який я вислала
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Один з випускного, а другий з весілля?
Люди ну ви смішні. В мого чоловіка є декілька хороших дорогих костюмів. Можливо ви по своєму чоловікові судите
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Дякую, для мене це такий стереотип, що велюр це піжама. Різні бренди ще в 80-х 90-х випускали велюрові костюми
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Бархат/велюр?
Я знаю, мого чоловіка є одяг від найк, але я хотіла велюровий
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ длякурасаны
Вы точно из Львова?Площадь Рынок😂
Ну ринок - це базар. Я там знаю що ви маєте на увазі площу
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляБезникая
Я не троль. Велюрові костюми випускають для чоловіків, і в мене чоловік молодий
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляСмайлик
Ну в мене не старий чоловік
Зубожиння• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
А хто каже, що на весілля хєрові костюми купували.