Блакитна устриця• 19 июля 2023

Який костюм краще купити чоловіку?

Мені деякий більше подобається, але цікава ваша думка, можливо ваші чоловіки допоможуть вибрати.
Результат:
вже голосів: 445
322 (72.36%) Ніякий
107 (24.04%) 2
16 (3.6%) 1
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
В нас на парковці під школою в селі через одну тесли, бабульки на спортивних машинках розсікають.
Ну класне у вас село, а я була де яма на ямі прості хати, магазин жахливий

курасаны• 20 июля 2023
А вот костюмы из категории одежда,парные )
Бутерброд з ікрою• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Чому?
Подумає, що я може впала десь, голову забила, що думаю, що він таке буде носити. Та і взагалі здивується, що я щось купила, він дорослий хлопчик і сам купляє собі одяг.
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну так то наші ділки так переклали коряво, зробили пару фото в кросівках і вуаля. Вам дівчата зверху скидали каталожні фото з оригінального сайту HB. Це піжама
Я розумію, але є реально широка проста піжама, а тут норм вигляд, лого є. Я вже не раз помічаю, коди бренди відносять до піками одяг, в якому спокійно можна ходити гуляти
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Автор, купіть йому якийсь нормальний спортивний костюм, з Вашим бюджетом можна повибирати. Не робіть з чоловіка бабу
Це нормальний чоловічий костюм
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Тому що цей костюм виглядає як піжама , ну куди в ньому ходити? В ресторан ні,в гараж теж ні, на рибалку? Ну реально,або піжама,або лазити по хаті зимою
Ну це все що ви перечислили реально ні. Але просто вийти біля дому, або поїхати в центр прогулятися, в мак зайти
Пенек Возмездия• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
В піжамі в мак?

автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Просто для мене піжама, це щось таке вільне без форми
курасаны• 20 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
В піжамі в мак?
Как латиносы в Америке,с золотой вышивкой в Мак)
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Подаруйте йому ті штани, а до них нормальний котоновий спортивний костюм.
Та і так зараз не буде в ньому ходити, я можу цілий подарувати, а котоновий ще сам купить
Vitamina1407• 20 июля 2023
И себе какой-то из этих возьмите
Будете гармонично смотреться с мужем
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Якщо такий костбм купить Джордж Клуні і буде в своєму маєтку на терасі пити чай, гуляти з дітьми, чи ганятиме з псом - цк ок. А коли Вася з України купить його, натягне на себе і поїде в центр Лубен погуляти , то це кіно і німці, соррі
Ну от в тому і одна з проблем України, що нам не всеодно хто як вдівається. Кожен має вдіватися щоб йому було комфортно, мій чоловік так і робить.
НичеНипанимаю• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Мені як спортивний, я краще пораджусь з консультантом в магазині
Ой не треба, в наших магазинах його як спортивний продають, а на сайті піжама, домашній. Якщо елемегтарно англійську знаєте, то прочитаєте
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Штани - для хати, спати м´якенькі, ніяких центрів в них.
Багато костюмів велюрових не є піжамою, навіть той на других фото, він з велюру, але не піжама
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ длякурасаны
У официалов босиком))
Та я бачу
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Щоб продати, вони вам наплетуть три мішка вовни.
Ну це вже я сама вирішу чи купляти чи ні
НичеНипанимаю• 20 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Від того, що ви до піжами вдягнете кросівки, вона не стане спортивним костюмом.
Вибачте, скажу неприємні речі. Але коли хтось один в сім´ї має поганий смак, не вміє поєднувати речі, то зазвичай друга половинка якось допомагає комбінувати, щось сама докуповує, допомагає з вибором.
У вас в чоловіка немає смаку, а ви ще й хочете це доповнити, купуючи до піжамних велюрових штанів таку ж кофту.
Ще раз вибачаюсь, якщо образила.
Мені здається, що там обоє рябоє, десь в якомусь райцентрі їм втюхують його, а вони і вуха розвісили, а консультанти молодці.
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
За що ви так зі своїм чоловіком, що він вам поганого зробив?
Ні просто йому подобається велюр, мені теж почав подобатись
НичеНипанимаю• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
В нас і таке поряд є. З ямами боремося.

Зоя Жорівна• 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Це мені з розряду якби мій чоловік в шортах і футболці кудись йшов і взяв барсєтку. А я замість того, щоб забрати її, даю йому носки і кажу- На, вдягни під сандалі.
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ще раз вибачаюсь, якщо образила.
Та нічого, це ваша думка, просто немає такого ’немає смаку’ в кожного він індивідуальний, і якщо комусь 1 щось подобається, а 100 ні, то всеодно потрібно поважати цю думку
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ длякурасаны
Не бачу, щоб цей другий костюм сильно відрізнявся від мого
НичеНипанимаю• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Ніііііі, не робіь клоуна з чоловіка, він у вас що безвольний, безхарактерний, що мамка купить, те й натягне.
курасаны• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Более свободный крой
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
В піжамі в мак?
Піжама має бути норм, щоб в ній не стидно було вийти навіть в магазин поблизу, всеодно до вас можуть прийти якісь люди в любий момент. Якщо вона звісно подерта і їй 10 років, то в ній і стидно двері комусь відкрити
НичеНипанимаю• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Аааа, ну тоді звісно, в піжамі в Мак комфортно, очі продер і на сніданок поїхав в мак, в чому спав.
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляVitamina1407
И себе какой-то из этих возьмите
Будете гармонично смотреться с мужем
Ну на 1 фото реально не дуже хоча люди яким це подобається, на 2 ще норм, але не моє
НичеНипанимаю• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Він віковий, той другий, чесно не гуглила його. Зараз спробую.
НичеНипанимаю• 20 июля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Так я в піжамі дітей в школу вожу, чому такі крайнощі, або велюр, або подерта.
автор Блакитна устриця • 20 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Ну loungewear це як для відпочинку, прогулятися це також відпочинок