Капитошечка• 20 июля 2023

Чоловік наполягає на пластиці, спортзалі, салонах краси.

Його зп зараз складає 15к грн. Моя коливається від 15 і до 33, залежно від об‘єму робіт. Я працюю на двох роботах. Живемо на орендованому житлі, тільки виплатили кредит за куплену квартиру, її ще не добудували, попереду ремонт. Я не розумію, чи може чоловік від мене вимагати всього переліченого. За себе скажу, що зайва вага є, але не ожиріння. Вік 33 роки, за собою слідкую, але оскільки фінанси ідуть на інше, то не можу собі дозволити салонів. А час на спорт виділити - то взагалі щось нереальне. Ввечері і так падаю без сил. Як би ви відповіли на подібні закиди?
автор Капитошечка • 20 июля 2023
Ответ дляА я нівроку
Не, не верю, что нищеброду на аренде пришла в голову описанная Вами история. Так что, до тролля уровня Бог и 50+ страниц холиваров, Вам ещё тренироваться и тренироваться.
М-да. Тоді дай вам Бог не зустріти такого персонажа ніколи і не опинитися з ним у загсі, бо будете згадувати цей коммент і горювати…

Простецкая• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Завжди можна розлучитись,якщо вже вступили в гімно
Сонячний зайчик• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Ви не вірите, що таке реально може бути? Тоді ви живете в іншій реальності і я вас з цим вітаю.
Нє, автор, то ваш чоловік живе в іншій реальності.
Не стесняюсь• 20 июля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
1200 чего ? Гривен ? Ржублей ? Евро ?
То складені зп автора і чоловіка і приблизно переведені в дол
Эта_Шикарна)• 20 июля 2023
Ну да, с зарплатой 15 он скорее бы не своим голосом орал, но ни копейки б не выдал лично на вас). Толсто
Тримаю свічку• 20 июля 2023
Пошлите его на уй и покажите филонову в нице🤣

https://instagram.com/efilonova?igshid=
КарамбОлька• 20 июля 2023
У меня тоже такой экземпляр , зарабатываем каждый по 20 плюс минус , как начинает вещать что надо мне грудь сделать за 5к зелени , и пластику влагалища и бедра откачать к лицу притензий нет , что странно… а еще я должна залезть на каблуки , и в мини юбку желательно кожаную , есть настроение поржала , нет могу нахамить, как то сказала это не конструктивно, давай бабло и обсудим что сначала мне делать, долго молчал , переваривал , полгода наверног
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Тю, соглашайтесь и кидайте ему прайс. При этом освобождаете время для спорта, то есть уходите со второй работы.
Ідеальна порада.
І дурною буде авторка, якщо нею не скористається.
Король дивана• 20 июля 2023
Був в мене такий. Все йому не так було.
Розійшлись, я зайнялась собою. З часом бачу - він свою дурепу підганяє під мою зовнішність і купує речі в тих же самих магазинах, що і я.

Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Так він і не видасть. Авторка за свій рахунок має тюнинг зробити, бо чоловік неплатоспроможний, але статус підвищити хоче.
Напланетянка• 20 июля 2023
ну смысле как ответить??? давай деньги - завтра же иду в салон. не пойму в чем проблема
Эта_Шикарна)• 20 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Так а автор за какие будет делать? Ну бред. Пусть член сетей пойдет увеличит гиалуронкой за свои кровные и в зал качаться тоже за свои . Троллячья тема
Мамаша в бигудях• 20 июля 2023
Вимагає то нехай спонсорує.на 3 роботи влаштується чи нирку продасть. Шо ж робить
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Є такі чарівні, роблять і губи, і цицьки, ’щоб Вася був задоволений’.
Вася лежить на дивані, чухає пузо і борзіє все більше.
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Поки що горюєте ви. І вам правильно кажуть - закінчуйте з мазохізмом.
Ваш чоловік досягнув стелі у досягненнях і заробітках, і у всьому подальшому буде е винна ви ’Недостатньо гарна, що про мене люди подумають, я ж ого-го молодець’. Машину йому купувати не плануєте часом кращу?
Ждун с Нибиру• 20 июля 2023
А почему мужик в ус не дует заработать, а вы на двух работах?
Рогнеда Карповна• 20 июля 2023
Ответ дляА я нівроку
Разводитесь и вы счастливой будете.
ага, разводитест, так квартира уже куплена. Автор еще без квартиры останется и еще за кредит будет должна
Цибулька зла• 20 июля 2023
Даруйте, а чи не оху..в Ваш чоловік?
автор Капитошечка • 20 июля 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Як би так тактовно висловитись, він працює в певній сфері і змінювати її не хоче, а всі намагання знайти додатковий дохід закінчується словами: «здай мене в рабство». Кажу, так іди, здавайся. А він: так ти мене здай, тобі ж треба». Типу я маю його десь прилаштувати…

Цибулька зла• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
в моєї подруги схожа ситуація, тому вірю
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Встановіть його. Офіційно. Щоб він взагалі на роботу не ходив.
Воздух в банке• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Омг 🤦‍♀️ вибачте, авторе, але ваш чоловік просто кінчене мудло, який наярює на інстадів. Нафіга він вам потрібен взагалі? Мало того, що трутень, так ще й вам комплекси навʼязує. І так, хоч би в нього вистачило грошей бодай на якусь бюджетну процедуру. Викотіть йому прайс по його забаганкам, може попустить трохи. Але все ж краще викотити його тушку нафіг з вашого життя. Все одно то вже не тріщина в шлюбі, а марсіанська впадина.
Борисфенка• 20 июля 2023
*всиновіть
Залізний занавіс• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Что за сфера такая таинственная ? Шпион что ли ? Как Штирлиц ?
автор Капитошечка • 20 июля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Тєлєк.
Эта_Шикарна)• 20 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Так они за счет Васи это делают, а тут вообще параллельная Вселенная)
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Якого Васі? Вони на три роботи влаштовуються, щоб цицьки для нього зробити. А він мордою крутить ’Тепер ще фігуру підрихтуй’.
Эта_Шикарна)• 20 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не верю, таких дур не существует )))
Борисфенка• 20 июля 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не верю, таких дур не существует )))
Та скільки хочеш. Розлучатися вона не буде, діти папку хочуть, і іншого шукати пізно, тому терплять трутнів.
Залізний занавіс• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Тєлєк.
Диктор что ли ? На региональном канале ?