Капитошечка• 20 июля 2023
Чоловік наполягає на пластиці, спортзалі, салонах краси.
Його зп зараз складає 15к грн. Моя коливається від 15 і до 33, залежно від об‘єму робіт. Я працюю на двох роботах. Живемо на орендованому житлі, тільки виплатили кредит за куплену квартиру, її ще не добудували, попереду ремонт. Я не розумію, чи може чоловік від мене вимагати всього переліченого. За себе скажу, що зайва вага є, але не ожиріння. Вік 33 роки, за собою слідкую, але оскільки фінанси ідуть на інше, то не можу собі дозволити салонів. А час на спорт виділити - то взагалі щось нереальне. Ввечері і так падаю без сил. Як би ви відповіли на подібні закиди?
Неновая почта• 20 июля 2023
Скажіть щоб гроші давав і ви все зробите, тільки на це ще час треба, то доведеться одну роботу лишити.
Залізний занавіс• 20 июля 2023
Настаивала бы , чтобы муж сделал себе пластику , ходил в спортзал и салоны красоты . Подозреваю , что у него тоже есть недостатки и он далеко не Ален Делон .
Капитошечка
• 20 июля 2023
Ответ дляА я нівроку
Толстенько
Ви не вірите, що таке реально може бути? Тоді ви живете в іншій реальності і я вас з цим вітаю.
Пенек Возмездия• 20 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Його на дві роботи
З такою ЗП і потребами, на 5 робіт мінімум
Капитошечка
• 20 июля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Даже неправдоподобно 😅
Це занадто кріпово, чи що?
МеняАЖтрусит• 20 июля 2023
Я маю 30-35 тис на місяць власне житло треба ремонт робити і можу собі дозволити ботокс і ще пару процедур на рік, чоловік Ваш взагалі не розуміє скільки це коштує хай оплатить хоч щось з того перечисленого, мій після побачених сум за одне волосся каже що я і так красива😄
ЗавЛабСнаб• 20 июля 2023
я поставила на ваш пост’
’ коли ви написали що в нього зарплата 15.т.грн. автор, а ви спитайте його якщо я зроблю фігуру, пластику, навіщо ти мені будешь потрібний з зарплатою 15т.грн.?тому я вирішила, що залишаюсь з тобою
Царевна_несушка• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Такое бывает сплошь и рядом, знаю лично двух дам, которых мужья внешностью попрекают. Причем ни один, ни другой на эту внешность не заработал. Шлите его лесом. Идеальный нашелся....
Вишня на торті• 20 июля 2023
А чому тут пишуть толстєнько?
Мені вчора один знайомий заливав про патріархат, що в сім´ї має бути як мужик сказав бо жінки самі себе не прогодують . При чому сам має посередню роботу, винаймає квартиру,яку без дружини сам не в змозі оплачувати. Але і він туди ж
Не люблю натовп• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Це занадто кріпово, чи що?
А мы вам о чём! Поучитесь сочинять, потренируетесь, а там глядишь и новая тема-разводка, но более правдоподобная
Бубль Гум)• 20 июля 2023
Розлучатися. І так життя не цукерка, а ще й поруч незадоволений життям абьюзер, навіщо вам таке терпіти? Поруч має бути комфортна людина, яка б окриляла, а не та що обрубує навіть зачатки ваших власних крил.
сЛАдКОежКА• 20 июля 2023
Тю, соглашайтесь и кидайте ему прайс. При этом освобождаете время для спорта, то есть уходите со второй работы.
Капитошечка
• 20 июля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Ого… ну що я можу вас сказати… ви щаслива людина, якщо для вас це вигадки.
Царевна_несушка• 20 июля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
100% У подруги первый муж вечно ее гонял за отсутствие маникюра и что в зал не ходит. Сам при этом в 30 полулысый, с пузиком, хоть и в качалку ходил, да и работал грузчиком))))
Не стесняюсь• 20 июля 2023
Напишіть краще як з доходом у 1200 виплатити квартиру в кредит і зібрати на ремонт 😄
А, ще й за оренду платити.
А я нівроку• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Не, не верю, что нищеброду на аренде пришла в голову описанная Вами история. Так что, до тролля уровня Бог и 50+ страниц холиваров, Вам ещё тренироваться и тренироваться.
Не люблю натовп• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Ну я поверю максимум, что мог придраться к лишнему весу, даже если у вас все ок. Но современные мужики уже настолько усведомлены сейчас, что и почем, что просто не верится, что ваш простой работяга-нищеброд ещё и будет упрекать за отсутствие тюнинга. А если же это все же хоть немного правда, то гоните такого к чертям
Капитошечка
• 20 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Гарна думка) я не в темі, навіть не гуглила, скільки ботокси-радієсси коштують. Спортзал уявляю, було, що купляла абонементи, але мене не вистачало більш ніж на 4 місяці занять, бо треба ж пахати в залі, на другу роботу сил не було в принципі…
После шести ни-ни• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Гу, спорт и салоны-это одно , но пластику, это дно
размахер• 20 июля 2023
Да бесите вы его. Просыпайтесь.
А его на вторую и третью работу, чтоб некогда было гавкать
А я нівроку• 20 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Разводитесь и вы счастливой будете.
Залізний занавіс• 20 июля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
А, ще й за оренду платити.
1200 чего ? Гривен ? Ржублей ? Евро ?