Народ всё таки может , если хочет
❗️Зеленський звернувся до Шмигаля з проханням розглянути заміну міністра культури Ткаченка
Платья Всем• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
А как Катька с Горбуном лохонулись
Хотели бабла, а получили полнейший хейт
а що я пропустила? це про що мова?
Ответ дляРеверанс
Defense Express пише, що Міноборони не зробило замовлень на серійне виробництво дронів. Горбунов відповів усім критикам влади: комедійний серіал за 33 млн гривень про Інгулець таки зніматимуть.
Їм насправді до лампади все.
В них війна скінчилась
Їм насправді до лампади все.
В них війна скінчилась
Ответ дляРеверанс
Їм насправді до лампади все.
В них війна скінчилась
Їм насправді до лампади все.
В них війна скінчилась
Это пппп…у
Ответ дляРеверанс
Їм насправді до лампади все.
В них війна скінчилась
Їм насправді до лампади все.
В них війна скінчилась
Про Горбунова надеюсь, что не окончательно. Если за гос счет и общество агрессивно выразило протест, должны же отменить