PORKA• 20 июля 2023
Чи можна заробити на дому займаючись хобі ?
Хто займається хендмейдом. Напишіть будь ласка просто коротко, чим займаєтесь, скільки часу приділяєте і скільки маєте доходу в місяць ?
Просто у мене іноді руки опускаються, мало часу, не висипаюсь і думаю чи може хендмейд приносити нормальні гроші
Оскорбляю всячески• 20 июля 2023
в´яжу дитячі речі та декор. Поки що із продаж було аж 2.
Все інше дарую діткам родичів, подруг.
нажаль не виходить продавати, а дуже хотілось би
Все інше дарую діткам родичів, подруг.
Жена_КотораяСтена• 20 июля 2023
У меня руки давно опустились . Но пока работы не нашла, занимаюсь комнатными и садовыми растениями и домашними сладостями. Доход если это можно так назвать за эти пол года (как раз вчера посчитала), 12 тысяч, т е 2 тыс в месяц. Вот и делайте выводы о ’прибыли’
Это ВСЕ мои деньги за пол года((
Герцогиня• 20 июля 2023
Подруга в декреті почала вишивати на замовлення, рушники на весілля, вишиванки, тепер це її основна частина доходів.
Але в неї дійсно гарні вишиванки і дорогі. Черга на рушники весільні на півроку вперед.
Займається у вільну хвилину, розпорядок дня не скажу.
Просто робить якісно і швидко
Обнемашечка• 20 июля 2023
Сестра отправляет в Канаду вышитые иконы и свадебные рушники. 1,2-2т$ в месяц
Морожена_курка• 20 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Добрий вечір. Скажіть будь ласка, а як вона їх продає? Через інстаграм, сайт якийсь?
Обнемашечка• 21 июля 2023
Ответ дляМорожена_курка
Сарафанное радио в диаспоре. Она начала продавать в 90-х
PORKA
• 21 июля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
15 тис. Времени занимает практически полноценный рабочий день
А чим займаєтесь ?
Слухи-руки не распускаю• 21 июля 2023
Вяжу свитера. Если работаю 30 часов в неделю, то 12-13 получается. Если меньше часов, то и доход меньше соответственно.
Больше не беру, нет уже удовольствия от работы.
Olga-lyubimaya• 21 июля 2023
Знайома замість роботи має хобі - бантики робить. Знаю, що якось на 11 тисяч напрацювала
Жерица ночи• 21 июля 2023
Так якщо мало часу, то про який реальний заробіток мова? Попит і заробіток буде, якщо ви реально майстриня і швидко робите. Плюс реклама сарафанна або справжня в мережі. Шити сумки-шопери для фруктів, цікаві вироби валяні, інтер´єрні ляльки або холодний фарфор фігурки,, всяке є. Я в´язала в декреті плаття гачком. Більше не буду, цей час приділю розвитку інших навичок для заробітку
PORKA
• 21 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Зараз мало часу в зв’язку з тим, що ще маленька дитина і можу працювати тільки вночі
PORKA
• 21 июля 2023
Ответ дляolkabarabolka20
Дивлячись, що ви робите. Як робите, І як ви це все продаєте.
Цікавий досвід інших
Розумію, що тут багато факторів
Жерица ночи• 21 июля 2023
Ответ дляPORKA
Висипайтесь і вчиться чомусь корисному. Шиття завжди в ціні. На вишивку треба мати куди збути. Репетиторством або масажем можна заробити більше, але треба освіта. Є гарні продавці смаколиків. Не обов´язково вичурні торти. Роблять Наполеони, медовики , продають половинками в своєму ж районі міста. Або на ітсі подивіться що йде
PORKA
• 23 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Дякую) але торти то не моя тема, вишивка подобається але не як для бізнесу) я виготовляю прикраси )
Жерица ночи• 23 июля 2023
Ответ дляPORKA
Ви не вказали який хендмейд. Прикраси можуть дати гарний дохід , подруга зробила основним своїм джерелом доходу. Робить браслети з квітами та підвіски. Не столиця, але для мами в декреті працювати із задоволенням за 10 тис на місяць у провінції то чудово. Не всі отримають на основній по 40- 80 тис я як тут більшість дописувачок.
PORKA
• 24 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Не зрозуміла останне речення. Я виготовляю прикраси з полімерної глини, ось приклади моїх робіт
olkabarabolka20• 28 июля 2023
Ответ дляPORKA
Цікавий досвід інших
Розумію, що тут багато факторів
В тому-то і справа, що хобі - це не робота. Це відпочнок від роботи.
А якщо хочете на хобі заробляти, то вкладатися в ннього вже потрібно, як в роботу, а не як в хобі.
А виділяти цьому 3-4 годинки на день і чекати великих сум - ну, звісно, що ні.
Бо ви вже не просто домогосподиня, яка,от нефіг делать, почала щось творити і продавати знайомим.
Ви вже самозайнята особа.
Це вже робочий проект. А нне просто хобі.
Міняйте свое мислення і ставлення до свого хобі і зможете заробляти.
Ви вже самозайнята особа.