Реверанс• 21 июля 2023

Бидло знімає для бидла, телесеріал про бидло.

Дивимося на дати.На Прозорро інформація про 17 (сімнадцять) договорів укладених протягом 12-19 липня 2023 року за переговорною процедурою, тобто без відкритих торгів, з єдиним учасником.
Замовником є Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України», ну це більш відомий телеканал FREEDOM (ДОМ).
Тепер конкретніше, які саме телесеріали, за які гроші і хто виконавець:
1. Серіал «ОПГ» за 15 824 000,00 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРТФОРМС ПРОДАКШН УКРАЇНА» (ID: UA-2023-07-19-008414-a);
2. Серіал «Друзі» за 7 499 843,66 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕТ-ПРОДАКШН» (ID: UA-2023-07-17-010727-a);
3. Серіал «Одна родина» за 8 000 000,00 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОКІНО» (ID: UA-2023-07-17-010484-a);
4. Серіал «Потяг» за 8 500 000,00 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ’УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ХАБ’ (ID: UA-2023-07-14-010509-a);
5. Серіал «Цілі» за 4 189 750,00 грн, виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «МИ-УКРАЇНА» (ID: UA-2023-07-14-007945-a);
6. Серіал «СМТ Інгулець» за 33 600 000,00 грн, виконавець – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ’ПРОТОТИП ПРОДАКШН’ (ID: UA-2023-07-18-011772-a);
7. Серіал «Homo amans» за 2 700 000,00 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАЙТ КОММУНІКЕЙШН» (ID: UA-2023-07-19-006540-a);
8. Серіал «Півтора відсотка» за 11 000 000,00 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАЙТ КОММУНІКЕЙШН» (ID: UA-2023-07-18-010546-a);
9. Серіал «Тривожні люди» за 11 300 000,00 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІЛЬМСТРІМ» (ID: UA-2023-07-17-009927-a);
10. Серіал «Шлях до дому» за 8 800 000,00 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КС ПРОДАКШН» (ID: UA-2023-07-14-010575-a);
11. Серіал «Звичайна людина» за 7 550 000,00 грн, виконавець - Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРЖІФІЛЬМ» (ID: UA-2023-07-14-010276-a);
12. Серіал «Fuhrer 2.0» за 3 810 044,00 грн, виконавець - Товариство з обмеженою відповідальністю «МИ-УКРАЇНА» (ID: UA-2023-07-13-011203-a);
13. Серіал «Санаторій «Незабудка» за 9 990 000,00 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІКІ-ТІКІ-ТАВІ» (ID: UA-2023-07-12-009026-a);
14. Серіал «Позивний «Санта» за 4 050 000,00 грн, виконавець - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЙ К`Ю» (ID: UA-2023-07-12-007689-a);
15. Серіал «Операція «Добрий вечір» за 7 800 000,00 грн, виконавець - ТОВ ’ТРИ-Я-ДА ПРОДАКШН’ (ID: UA-2023-07-18-007382-a);
16. Серіал «Позивний «Тамада» за 7 700 000,00 грн, виконавець - Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРЖІФІЛЬМ» (ID: UA-2023-07-13-010307-a);
17. Серіал «Історія сестер» за 16 800 000,00 грн, виконавець - Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРЖІФІЛЬМ» (ID: UA-2023-07-13-007568-a);
Отже, серіалів назнімають на загальну суму 169 113 637 (сто шістдесять дев’ять мільйонів сто тринадцять тисяч шістсот тридцять сім) гривень 66 копійок.
Ні про одного справжнього героя війни фільмів знімати чомусь не бажають.
Рецидивіст Поворознюк ,тричі судима людина для нашої влади герой.
З ним є відчеканена медаль,зараз буде серіал про матюкливого бандюгана.
Я ніяк відійти не можу від такого героя,якого навязали народу України.Це бруд,гній і моральна потвора.
всем надо• 21 июля 2023
Все смотрят американские фильмы и сериалы.

Odilie• 21 июля 2023
#этожекультура
автор Реверанс • 21 июля 2023
На 3 фото звинувачує ЄС в знятті серіалу про себе.ЄС йому шкодить.
Хоча піаром його нахабної пики зайняті зовсім інші
Veronika_100k• 21 июля 2023
Мерзость 🤢
Вообще уже охерели в корень, скоты.
Korsika999• 21 июля 2023
Так обыдлячивание, это на гос уровне уже лет 30 идёт. Тот же шансон и практически вся поп сцена. Оно влияет на все сферы жизни. На отношение к женщинам, к старшим, рабочие отношения.
Всегда думала, что это с рашки к нам идёт.
Но последние лет 15, оно уже стало украинским. Рогули, так говорят некоторые.
автор Реверанс • 21 июля 2023
Ответ дляOdilie
#этожекультура
Він матом розмовляє, яка культура?
Його місце на нарах і тільки впливові родичі його звідти витягували
Allemagne• 21 июля 2023
Героям войны народ подписи под петициями собирает, чтоб влада обратила на них внимание, а вы про фильмы! Кому они нужны, эти искалеченные войной хлопцы, это ж не санаторий ’Незабудка’!

Шаловливая Пиранья• 21 июля 2023
Без мата вообще не могу это комментировать . Сцуко, Поворознюк , оказывается, достоин стал экранизации. Это быдло нам хотят впарить, как достойного уважаемого человека. Кстати интересно, Гордон свернул конфликт с ним , тк того кто-то сверху это покрывает?
автор Реверанс • 21 июля 2023
Я так розумію після серіалу про Голобородька,нам готують нового героя з народу.
ТСН безліч випусків,1+1 ,зараз серіал.
navariya• 21 июля 2023
Бабло делает бабло...
Нигде никак иначе...
Yammystar• 21 июля 2023
Вчора ж наче читала про звільнення міністра культури, наче отмєна по цим серіалам.
Bilolena• 21 июля 2023
Вообще не пойму почему у нас есть гос заказы на сериалы. Совок какой-то.
автор Реверанс • 21 июля 2023
За державні кошти знімають для прихильників ’Сватів’, тому успіх на жаль фільму запрограмований.
За час активної фази війни єдиний марафон підготував своїх глядачів до подібних ржачних фільмів , як інакше, вони ж так втомилися від війни.
автор Реверанс • 21 июля 2023
Ответ дляYammystar
Ні.
Будуть знімати.
okogteva• 21 июля 2023
Наше життя щоденно стає все більше схожим на казку - чим далі, тим страшніше
автор Реверанс • 21 июля 2023
Чомусь не зняли фільм про командирів Азову,про групу розвідників Святоші,про київське і херсонське ТРО,про Кизила та Верхогляда,про Собченка,Дереха та інших
okogteva• 21 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Ви що? А раптом у голові складеться пазл і почнуть ставити незручні питання?
автор Реверанс • 21 июля 2023
Щирий українець Поворознюк,
А номера на якій мові ,подивіться 2 фото .
Слів нема.....
Звёздонька• 21 июля 2023
Ответ дляYammystar
Міністра то звільнять, а ось про те, що договора усі ці будуть розірвані не чула(
1,5 року на марахфон йдуть шалені гроші, то влада і гадки не мала, що народ підніме таку хвилю обурення

lenakarp• 21 июля 2023
Смотрю только фильмы производства Америка и Франция, Испания, Италия,
Там уровень

Пока наши не научились делать фильм, выбрасывают большие деньги на ветер , лучше эти деньги на армию потратят
автор Реверанс • 21 июля 2023
На кіно для бидла про бидло 33 000 000 грн.
А допомога вимушеним переселенцям, тим хто все втратив ,2000 гривень.
Це ,щоб не здохли ?
Еленнн• 21 июля 2023
Ответ дляYammystar
Учора наш в учорашньому відосику таааак ругав місцеві влади ,що не все для фронту, не все для перемоги. І щось нічого не чути було за оцей праздник жииття по випуску КІНА. Чи то баба глуха, непочула. Хто слухав?
автор Реверанс • 21 июля 2023
Є вільні кошти то на ЗСУ, яке нас захищає або людям,які втратили все.
Вже пики розірве скоро від жиру.
Слуги....
Чортові....
Манула• 21 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Вже пики розірве скоро від жиру.
Слуги....
Чортові....
LisX• 21 июля 2023
Ответ дляBilolena
Пилят бабло же
Rrroxy• 21 июля 2023
Ответ дляokogteva
Абузю• 21 июля 2023
Нас ждет расцвет культуры или, прямо скажем, калчер
А, интересно, первый расшифровывается как организованная преступная группировка?
Ольгин• 21 июля 2023
Кілька років тому Яніна Соколова отримала фінансування на свій «суперпроект», де вона мала сидіти зі ще одним співведучим, дивитись кіно (не українське, звертаю увагу), і обговорювати його. Оце така передача, на яку реально виділяли кошти. Про яку культуру ми говоримо? Вже тоді мені все стало зрозуміло
oksana_kseniya• 21 июля 2023
За останні 3-4 тижні ’ в засвіти’ пішли 2 колег з каналу, де я працювала, за останні 2 тижні - син однокласниці і брат одногрупниці... це тільки так, як я кажу на ’витягнуту руку’😭
А скільки по краіні...
Ми збираємо на все, що можемо, а вони крадуть на відкатах і продовжують ржать.
Ну цього ж хотіли, коли зелю обирали....
Як там в народі кажуть :... іжте хай вам очі повилазять. (((((
автор Реверанс • 21 июля 2023
При чому під час контрнаступу витрати на оборонні закупівлі скоротилися
Дивна тенденція. Витрати на закупівлю амуніції та боєприпасів мали би у червні збільшуватися, адже контрнаступ потребує більших ресурсів. Проте, відбулося навпаки.
Придбання військової техніки, озброєння, боєприпасів, продукції оборонного призначення, засобів індивідуального захисту:
43,4 млрд грн – у травні;
39,4 млрд грн – у червні.
Напевно, вже всі підрозділи, які беруть участь у контрнаступі, забезпечені всіма видами дронів? Всі мають нічники і тепловізори? Тому, можна і зменшувати витрати на оборону під час контрнаступу?
Чи деякі вже в своїй голові вже перемогли росію ?
Країна де влада йде всупереч здоровому глузду