Дано :
Волос длинный, пушистый, пористый ,кудрявый,густой
Не жирнится,путается
Летом появилась проблема стала чесатся кожа головы,вшей нет,перхоти нет
Шампуни в основном массмаркет,вищи пробовали от перхоти,резудьтата нет
Может кто то может посоветовать,что делать в таком случае
Не жирнится,путается
Купую племінниці такий, коли знижки.
Можливе недоочищення шкіри голови, якщо немає лупи. Спробуйте залишати трошки довше шампунь і робити масаж шкіри голови.
Щодо пухнастості, потрібний кондиціонер на 2/3 або 3/4 довжини, щоб на шкіру не попадав. Також можна на вологі наносити незмивашку, є у Socozy та у johnsons. А взагалі почитайте про кучерявий метод, дівчинці з таким волоссям стане у нагоді в майбутньому.