Я_канеша_извиняюсь• 21 июля 2023
краса після 35-40 років і високобілкове (не низькожирове!) харчування
Ви згодні, що дуже важливо в цьому віці для стану шкіри їсти багато білкової їжі, натуральних жирів, достатньо клітковини і помірно вуглеводів?
Звісно, коли до цього віку жінка з букетом болячок жкт, тобто з проблемним чи видаленим жовчним, підшлунковою, кишківником, то толку не буде.. Але якщо здорова, то щоб не сильно втрачався колаген в шкірі з віком має бути таке харчування.
Результат:
вже голосів:
27 (48.21%)
так
13 (23.21%)
важко відповісти
7 (12.5%)
мені пох
6 (10.71%)
ні
3 (5.36%)
що?
Там-тарарам• 21 июля 2023
Скажу, що це важливо, але генетика рулить. Є в 30 вже старі колоші, а деякі в 40 ягідки, хоча вмиваються умовно милом....
Не вмію заміряти• 21 июля 2023
Старит стресс, малоподвижный образ жизни, вредные привычки. Обжираться белком нагрузка для почек
ВільнаНазавжди• 21 июля 2023
У меня почки не принимают столько белка,в детстве болела пиелонефритом,может потому,а печень не справляется с жирами из-за желчного. Это нужно идеальное здоровье изначально,у кого оно есть?)
ВільнаНазавжди• 21 июля 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Я когда в первый месяц после начала войны делала фото на документы то меня 10 раз перефоткивали и то,выглядела я там на 15 лет старше чем есть.
Xвостокрутелка• 21 июля 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
И УФ. Плюс гены, у кого-то теломеры короче, у кого-то длиннее и ни питание, ни зож на них не влияют
Не вмію заміряти• 21 июля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Питание и зож тоже влияют, но вряд ли сильно омолодят лицо и кожу
Xвостокрутелка• 21 июля 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
На длину теломер вообще ничего не влияет, как и на запас яйцеклеток, например. Заложено с рождения.
У кого-то климакс в 40 будет, а у кого-то в 55. И питание никак это не изменит
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 июля 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Нащо ж обжиратися, усе в міру.
Але пострадянська харчова культура дійсно з великим дефіцитом білка пов´язана. Я зараз гостюю у мами, її меню за день: вранці оладки (вуглеводи і жир), на обід борщ і вареники з вишнями (теж переважно вуглеводи), на вечерю картопля з м´ясом і салат. І так було усе дитинство, скільки себе пам´ятаю, якщо щось білкове є в раціоні двічі на день - то вже добре. На будь-якому форумі по харчуванню (і навіть тут час від часу проскакують) теми про те, як добрати білок до рекомендованої ВОЗ норми, бо в більшості раціон побудований зі значним перекосом в сторону жирів та швидких вуглеводів.
В моїй хаті моя правда• 21 июля 2023
Так, з 35 на ПП і спорті, без цукру, хліба і молочкі. Все супер, мені 39. Вага 57, 175 зріст.
Разгуляшка• 21 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Нащо ж обжиратися, усе в міру.
Я намагалася 20 років тримати пп, тобто нічого врєдного, білок вживати по нормі мені дуже було складно, ну не з´їм я стіки риби і м´яса, а от сирих овочів і фруктів спокійно. Тому варіант з пігулкою це мабуть був би мій. В якийсь момент перестала майже вживати мясо, але в раціоні були риба, морепродукти і яйця з молочкою. Але все рівно не багато. Образ життя був весь на ногах, і худа як дрищ).
Зараз 45 і впихую в себе мясо, рибу через не могу.
Бабулька• 21 июля 2023
Ответ дляВареничніца
Вижу по себе: перестала есть сахар и мучное - косметолог в восторге
А при чем тут белки и жиры? Отказ от сахара и быстрых углеводов в любом возрасте пойдет на пользу.
Пусин Кукин• 21 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Нащо ж обжиратися, усе в міру.
Про пострадянську нащо? Це в порівнянні з якою культурою? По-моєму, будь-яка традиційна кухня основана на вуглеводах, бо в давнину люди просто голодували і шукали дешевого способу насищення. Де білкова їжа переважає? В італійців вся культура на макаронах, у китайців - рис. В Америці взагалі фастфуд і панкейки безкінечні. Але ні, треба саме своїх предків принизити
Вареничніца• 21 июля 2023
Ответ дляБабулька
Логично, что если убираешь все быстрые углеводы, то стараешься есть больше качественного белка и жиров (жрать-то хочется с непривычки) По крайней мере, у меня так
Бабулька• 21 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Без ПП и спорта вес 51 кг при росте 170. И возраст 57 лет. И шоколадку могу съесть, и кофе с сахаром выпить. А черный хлеб к борщу - это святое) Правда булочки (тортики, пирожные и прочие) не ем абсолютно.
ДолькиКабана• 21 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
А зараз як? Краще виглядаєте?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Не мала на меті когось принижувати. Написала про ту, яка мені самій знайома і якої за моїми спостереженнями досі дотримується дуже багато людей.
В моїй хаті моя правда• 21 июля 2023
Ответ дляБабулька
Генетика))) Але без спорту після 45 все вісить навіть при 51 кг, вибачте)
Бабулька• 21 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Да не за что извиняться) Это и так понятно. Немного висит, но я не моделью работаю. Одежкой прикрыла и конфетка! В моем возрасте уже не нужно соответствовать ожиданиям ни своим, ни чужим.
ВільнаНазавжди• 21 июля 2023
Ответ дляДолькиКабана
А зараз як? Краще виглядаєте?
Лучше потому что уехала и не работаю,отдыхаю в декрете. Правда,счастья на лице так и нет.
Пусин Кукин• 21 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Так всё-таки в декрете отдыхают или это ’адище с которым никакая работа не сравнится’ (с)
аромат Жука• 21 июля 2023
Наверное, для кожи и мышц полезно. Но я не могу есть много белка, мне физически неприятно, организм не принимает. Я не могу без фруктов (когда я их ем, у меня ощущение, что я наполняюсь энергией) - но это сахар. Я не могу без круп - они так приятны для ЖКТ и дают мне энергию.
Предпочитаю то, что называют средиземноморским типом питания.