Помилуйте мадам• 21 июля 2023
Хто нещодавно купував джинси Зара, то підкажіть, яка модель класна?
Цікавлять голубі джинси. Не скіні.
ЯяяКакаджамбо• 21 июля 2023
Джинси Зара - це лотерея ) Те, що підійшло комусь - не факт, що підійде вам. Їх міряти треба
Помилуйте мадам
• 21 июля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я і буду міряти. Але не знаю, на які моделі звернути увагу. Бо всі переміряти фізично неможливо.
Помилуйте мадам
• 21 июля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Kensie jeans лучше купите
Офигенное качество и посадка
Хочу купити з приміркою. А Зара мені зазвичай лягають класно, бо в них є різниця між талією і стегнами.
Вилами по воде• 21 июля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Kensie jeans лучше купите
Офигенное качество и посадка
можете поділитися посиланням ?
ЯяяКакаджамбо• 21 июля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Зайдіть у Страдіваріус ще - особисто мені вони краще сидять, ніж Зара. Люблю мом слім фіт.
Маю декілька думок• 21 июля 2023
Ответ дляВилами по воде
можете поділитися посиланням ?
Kensie jeans в гугл.
Честно говоря вобще лучше джинсы не встречала
Тра Ля Ля• 21 июля 2023
Помилуйте мадам
• 21 июля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую.
забиякина• 21 июля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Та ну)) там же не все вашим критериям отвечают. Откройте приложение, выбирайте те, что нравится. И в магазине с артикулами к консультанту