Всех анонимов аноним• 21 июля 2023
Жаренные помидоры полезны, согласны?
Подруга сказала, что врач ей сказал есть жаренные помидоры. И не нам подсолнечном масле жарить, а на смальце или на масле гхи. Доктор кардиолог.
Пописанная парта• 21 июля 2023
Ну, это просто вкусно. А гхи- самый подходящий вариант, если хочется именно жареного
Пописанная парта• 21 июля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Кардиолог такое посоветовал? Фигасе, это ж не норм для сосудов
Что именно не норм?
Всех анонимов аноним
• 21 июля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Говорит,что новые исследования доказывают обратное. Он читает много научных исследований
бибизяна• 21 июля 2023
Ответ дляtarveldy
так, як не дивно, а моква без тваринного жиру не має користі
Тому в дитинстві улюблений десерт це яблуко і морква натерті і заправлені сметаною...
бибизяна• 21 июля 2023
Ответ дляВумна вутка
За рецептом Юлії Висоцької. Тільки так.
До чого це ви?
бибизяна• 21 июля 2023
Ответ дляtarveldy
так, саме так , а курячий бульон з морквою майже чудодійний при кишкових інфекціях
Я цю моркву з бульону обожнюю...вона мені така смачна.
Вумна вутка• 21 июля 2023
Ответ длябибизяна
До чого це ви?
Це моя асоціація до словосполучення ’смажені помідори’
Ms. Любмая жена• 21 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Не зовсім так. Мається на увазі жиророзчинний віт А, який краще засвоюється з жирами, але не обовʼязково з тваринними
бибизяна• 21 июля 2023
Ответ дляtarveldy
а я терпіти не можу , але коли треба то то треба
З цим мені пощастило.
бибизяна• 21 июля 2023
Ответ дляВумна вутка
Я хоч і захоплювалась нею в певний час,але такої асоціаціїне маю.. тому і спитала.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 июля 2023
Не прям жаренные, как стейк, например, а термически обработанные, тушеные.
Астановитесь• 21 июля 2023
останні дослідження показують що смажити треба на тваринних жирах,на рослинному дуже погано для судин.Його їсти треба манімум.А гам всім піарили що тільки нерафінована олія
Белая и пушистая• 21 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Ну средиземноморская диета с ее обильным употреблением оливкового масла (и морепродуктов, конечно) все еще считается лучшей для здоровья сердца и сосудов.
Вумна вутка• 21 июля 2023
Ответ длябибизяна
Я ніколи не захоплювалась:)))
То нещодавно був флешмоб якийсь, тут у тому числі. Ви певне прогуляли:)))
Аннуитет• 21 июля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
В ютуб було відео якогось американського лікаря, він теж казав чомусь, що корисні жирна свиняча ковбаса, жирна риба і сир для судин, теж здивуввлася, що жирне корисно.
бибизяна• 21 июля 2023
Ответ дляВумна вутка
Я ніколи не захоплювалась:)))
Та ні,бачила,але не пам´ятаю таких відео. .просто вона надихала на готування і знайомила з новими продуктами.
Вумна вутка• 21 июля 2023
Ответ длябибизяна
Зараз пошукаю, там шедеври 🤣🤣🤣
бибизяна• 21 июля 2023
Ответ дляВумна вутка
Зараз пошукаю, там шедеври 🤣🤣🤣
Я бачу зараз їх! Але в той час не помічала і зараз ці ролики як вперше дивлюсь.
Вумна вутка• 21 июля 2023
Ответ длябибизяна
Белая и пушистая• 21 июля 2023
Ответ дляАннуитет
Это при кетодиете. Только вот углеводы надо убрать до минимума. Жиры, яйца, жирное мясо, рыба и зеленые овощи дают хорошие результаты. Но я так не смогу питаться.