Чорт і Шо• 21 июля 2023

Я неправа? Чи я переслухала психологів?

Знайома близька попросила залишитись з її дитиною. Хлопчику 6 років. Я відмовила. Вибачилась але відмовила. Я неодноразово сиділа їй з дітьми але то пекло . Старший ще нічого. А молодший якому 6 років мене і посилав нах (вибачте), піде в туалет весь туалет брудний після нього, спеціально туалетний папір рулон весь розкрутить. Зробити йому зауваження він пообзивати скаже закрий рот, і пошле. Я сказала їй ні, бо я не можу дати з ним ради. Вона злиться ой то просто дитина ти б помогла допомогти мені на 2 год бо старший кудись має йти. Я кажу бери його з собою. А вона каже не можу.
І то на вже.
До чого тут психологи? Бо слухала що це норма казати ні. ., якщо мені особисто некомфортно. Він буде щось робити і сміятись в обличчя , як в западло… не люблю ту дитину з дитинства, бо він хам, а мама його 0 зауважень і тільки сміялась і казала він ще малий то ок. Для мене то не ок
Результат:
вже голосів: 248
243 (97.98%) Я права.
4 (1.61%) Результат.
1 (0.4%) Я не права, могла б і лишитись
автор Чорт і Шо • 21 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Ну хорошо, даже если подруга эта в чем-то помогла, так автор ей тоже помогала, пока могла, сидела с детьми. Хотя своих детей у автора явно нет, значит подруга с ее детьми не сидела. И она хорошо знает своего сыночку, как он себя ведет, как с ним сложно, но все равно пихает его. Есть няни, бабушки, госучреждения, летний лагерь в школе и тд. А уж оскорблять человека после этого, вообще хамство, как будто она обязана сидеть с ее детьми.
Так вона дійсно думає що я наче зобовʼязана.
Бо я завжди тепер відмовляю і тут вона псіханула, бо останні рази тільки відмови. І ще додала тебе дуже Бог покарає за те що ти така самозакохана 😟

Слоник-тоник• 21 июля 2023
Погано Ви до психологів ходите
автор Чорт і Шо • 21 июля 2023
Ответ дляЛастовиння
Так і я про те, так, перебільшувати, але не видумувати на пустому місці. Може чимось незначним, але автор каже що взагалі нічим. Не знаю. Про допомагала тим що дружила, ну може по дружбі хіба якісь ніштяки незначні автору, типу їхала на своєму авто в ТЦ і автора взяла. автор це не рахувала а допомогу, а вона рахувала. Має смисл.
Ні коли вона брала мене своєю машиною, я повинна була оплатити їй обід, а ще просила парковку оплатити:) бо немає нічого безкоштовного.
автор Чорт і Шо • 21 июля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Погано Ви до психологів ходите
Я не ходжу, а слухаю онлайн)мене та ситуація не парить, але все-таки перепитати велику кількість людей захотілось аби переконатись або ж і усвідомити щось більше якщо таке буде
Слоник-тоник• 21 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Треба робити так, як краще вам, якщо це не шкодить іншим.
Точная копия плова• 21 июля 2023
Запам´ятайте: дітьми повинні займатись їхні батьки! До чого тут ви? Вас наймають, як няню, оплачують? Ні? То ви нарешті зробили все правильно - відправили гуляти лісом. Тим більше, якщо дитина з такою поведінкою
рукиЖимолости• 21 июля 2023
она рожала вам ребенка или себе ? в чем проблема ? ее дети - это ее проблемы и ничьи больше. Поэтому если она не может с ними сидеть, то может сдать в дет.дом и тогда ее жизнь станет свободной.

Замрійлива• 21 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Вона мені відправила голосове я ще й сука виявилась:) і заблокувала мене на воцап.
У вас була не подруга, а споживачка.
Ви все зробили правильно, окрім того це ще й відкрило вам очі на вашу ’дружбу’
Рожайтретьего• 21 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Походе сину есть в кого таким быть
Добрый Йиннот• 21 июля 2023
Ви б краще додатково послухали психологів, які радять не спілкуватися з нахабами.
Фільтруйте оточення.
автор Чорт і Шо • 21 июля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Фільтруйте оточення.
Обовʼязково. Дякую!
На_оба_рот• 21 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Радійте, що позбулися. Там вся сім´я схоже чарівна.
Водійка хімарса• 21 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Прекрасно. Это был последний мат в Вашу сторону от их семейки )))
Больше не будет ни просьб посидеть, ни посылов на..., ни прочего негатива.
Тішуся неперетішуся• 21 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну, так і в чому психологи не праві? Нащо вам така дружба?
Джага-джага• 21 июля 2023
Ответ дляЛастовиння
А как вы стали блядью, перестав быть удобной? Сволочью то понятно. Или под ’перестав быть удобной’ вы подразумеваете что перестали быть верной и пошли по любовникам?
Нет, не пошла. Но по мнению моей родни - раз я изменилась, то обязательно это связано с любовником, который задурил голову и настроил против них ))
Там бред полный, нормальному человеку сложно понять
Водійка хімарса• 21 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Це правда. Вона сказала яка я скотина невдячна скільки вона мені допомогла і Бог мене покарає суку невдячну)) і що я противна людина і в блок
А она реально ’столько помогала’? Или ей так просто показалось?
Джага-джага• 21 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
елементарно, замість витрачати свій час на допомогу, мабуть пішла на побачення
Да, именно )
Водійка хімарса• 21 июля 2023
Ответ дляБензопирен
Ну так пусть сама и бодается со своим дитятком.Но по выше описанному скажу,что ребёнок 6 лет и так себя ведёт это какое-то отклонение или псих.растройство.
ну почему же? обычный этожеребенок, которого растят как лидера, ничего не запрещают, и при нём дома (и на него тоже) говорят матом.
что видит, то поёт, как говорится ))) у быдла и ребенок такое же быдло.
Ms. Искренность• 21 июля 2023
Ахаах вы еще и спрашиваете?
Ужас
Я бы ещё от души посоветовала научиться не развдигать ноги, когда вздумается
А то последствия... как видим, не вывозит мамаша стольких 😀

Додекаэдр• 21 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
то есть не только ее сын, но и она вас оскорбляет?? И у вас еще есть сомнения по поводу своего решения? Ну.. единственно правильным будет заблокировать сегодня же ее в ответ и больше никогда не разблокировать. Была у меня такая подруга.. блокировала, по году не общались, после очередного ее ведра помоев и блокировки я ее тоже заблокировала. Ну, а сколько можно???