Правильно_Валерчик• 2 часа назад
Кому за 49 і Ви одні живете…
Як Ваші вихідні і вечори проходять? Всі маєте подруг щоб піти в кіно, театр , на каву? Сумно. І дико скучно. Пішла недавно на курси , на поговорили там по темі і розійшлись кожен має своє. Тих небагато що було то зайняті родиною або за кордоном. Або інше місто переїхали. І то більше як приятельки не прям подруги вони.
В Вас як життя проходить?
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
С мужем и собакой
В смислі. Тобто в основному з ними. А подруги , знайомі?
кураГАЛЯ• 2 часа назад
У мене чудово життя проходить. В кіно подруги заважають, в кафе теж самій непогано, або і з подругами можна завітати. Частіше подруги приходять до мене, бо у мене вдома комфортно, чоловіків немає. Частенько на барбекю до однієї подруги ходимо. А взагалі, я обожнюю бути сама. Одинокість не дорівнює сумі та жаль.
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ дляТрамвайGirl
Пару раз в месяц в среднем
Це часто. Норм.
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ дляочки_ннадо
Пробуйте)) Повірте, подруги здається добре, але іноді це чужі проблеми, негатив, ниття… Чи воно вам треба заради келиха вина в компанії, чи походу з нею в театр, вислуховувати чужі проблеми, а іноді і гірше- заздрість, плітки…
Але є люди різні, звичайно)
Так в основному вони такі. Кожен старається про себе і свої проблеми розказувати. Інше нецікаво. І так. Це напрягає.
Фрикаделька• 2 часа назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Для чого вам ті подруги?)
Та їх поки дііждешся, а потім слухай, що чоловік кАзлюк
Я сама час проводжу. В суботу кудись йду. Неділя для побуту.
Наприклад
В минулу суботу ходила в Жовтень, на Соррентіно, потім погуляла, попила коктейль в Франеку
Сьогодні виставка у Мистецькому арсеналі
В наступні вихідні концерт Дантеса на ВДНХ))
Але мені 45
Наприклад
Але мені 45
Класно. Але мені одній сумно, мені хочеться з кимось. Чоловік далеко. Донька виїздить за тиждень і я вже думаю як це сумно і самотньо бути одній, ще й під час неспокійних часів
ТрамвайGirl• 2 часа назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це часто. Норм.
Я еще на танцы хожу, там общение тоже есть.
Наша жизнь в наших руках
Играю_на_кларнете• 2 часа назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я не живу с подругами и знакомыми
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ длякураГАЛЯ
Але людина істота соціальна. Деколи потрібно спілкування.
Фрикаделька• 2 часа назад
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Мне 49 и живу одна, наслаждаюсь жизнью. Не имею подруг, кино, театр не люблю, кофе выпью в кафе в приятном одиночестве , которое ценю, зачем пускать в него людей с проблемами ? Я каждый день на шоппинге, это мое хобби, я люблю примерять вещи долго и обдумывать покупки, писк на ухо какой-то там подружки бесил бы меня) Вы преувеличиваете значение чужих ненужных вам людей, от которых обычно нет пользы
Але іноді зустрічаються люди схожі і так класно разом.
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ дляТрамвайGirl
Наша жизнь в наших руках
Так. Танці це класно. В нас нема.
Божий одуванчик• 2 часа назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
ну розкажіть як ви жили останні 30 років, ну ладно не 30 хай 10, що змінилося що стало сумно саме зараз? Що прям усі подруги різко виїхали або зайнялись родиною в цьому році?
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я не живу с подругами и знакомыми
Я про вільний час. Ясно що не живете.
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ дляФрикаделька
От точно. Іноді.
Фрикаделька• 2 часа назад
Ответ дляТрамвайGirl
Наша жизнь в наших руках
На які танці ходите?
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ дляБожий одуванчик
То було деколи нечасто зустрічі. На ріку , в кафе ходили. А одна так не працює все життя, все з чоловіком. Їй так добре. Тепер родичам в селі помагає. А друга виїхала. Все.
Играю_на_кларнете• 2 часа назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я про вільний час. Ясно що не живете.
Ааа, не, я людей не люблю. Муж тоже. Мы, в основном, вдвоем.
Фрикаделька• 2 часа назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
От точно. Іноді.
Ну то й чоловіка підхожого не просто знайти. Ясно, що всі ми різні, але навіть нема де заводити знайомства.
Фрикаделька• 2 часа назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вʼязання.
Прикольно. Колись в´язала гачком. Втратила інтерес. Було бажання навчитися шити в юності, зараз вже якось ніби не актуально. Треба спортом займатися чимось активним, бо сидяча робота.
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ дляФрикаделька
Я теж потроху втрачаю.
Правильно_Валерчик
• 2 часа назад
Ответ дляФрикаделька
Так, нема де.
Божий одуванчик• 2 часа назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
де ви їх знайшли? Може спробуйте знайти там же нових
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ дляБожий одуванчик
Чим люди що живуть самі у 49 відрізняються від людей які живуть самі наприклад у 27 чи 33?
Нет подруг. Отличаются мозги дуростью. Остальное познается с годами....
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Для чого вам ті подруги?)
Наприклад
Але мені 45
Наприклад
Але мені 45
И нафиг тот Дантес?
Правильно_Валерчик
• 1 час назад
Ответ дляБожий одуванчик
То з ранньої молодості були. З школи одна.
кураГАЛЯ• 1 час назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Що значить ’деколи’? Я працюю серед людей і мені до пенсії працювати ще егегей. То ж я з величезним задоволенням просиджу пару вихідних у місяці на самоті. Навіть з чоловіком я зустрічаюся тільки у будні, після роботи, щоб не псувати відпочинок на вихідних.
Полюю на дрони• 1 час назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
А Вас яке хобі чи як вихідні проходять? Центр України.
Я в Сумах.
Хобі у мене в будні - бачата.
А в вихідні то попрацювати, то сину щось приготувати (він окремо живе), прогулянка, магазини, фільм глянути чи серіал, в телефоні пограти...
Я багато чого втратила за війну, жила на кордоні, 2й раз впо, то у мене вже не дуже багато сил. Просто живу, як виходить
Хобі у мене в будні - бачата.
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляСладко-соленая
И нафиг тот Дантес?
Щоб ви запитали .
Запитали?
Йдіть далі готувати і мити посуд)
Запитали?
Йдіть далі готувати і мити посуд)
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляФрикаделька
Ну .. вибачте, не розумію.
Мої смаки, може трохи специфічні, тому я не готова когось тягти з собою на Параджанова/Лінча/Кубриа в Жовтень чи виставку в Будинку художника
Бо не подобається мені дивитися на обличчя-це, БЛТ, що було..