Наверняка• 21 июля 2023
ви пили чай з квітів чорнобривців?
Наверняка
• 21 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Дуже люблю, спеціально саджу в затишне місце, щоб збирати для чаю.
а коли саме ви збираєте? як цвітуть? тільки квіти?
Я тут Живу• 21 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Імунітет, зір
Точно нет, 100%. Но если самовнушение работает, то, конечно, пусть пьёт.
Тріль підпільний• 22 июля 2023
Ответ дляЧупокабра
Пробывала
ПробОвала. Господи, каждый второй на советчице пробЫвал.
Наверняка
• 22 июля 2023
Ответ дляТріль підпільний
вам таааак болить мова окупанта???
Директриссимо• 22 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ну, як Вам сказати. Все в комплексі. Звичайно не лише фіточаї укріплюють імунітет, а здоровий спосіб життя, який включає вживання природних натуральних продуктів. Фіточаї займають своє місце в цій системі здорового способу життя. Допустім під час перебування в лазні рекомендують фіточай. От Там і підвищення імунітету, детоксикація, Жовчогінне, лімфодренаж,чай для лазні може включати в склад чорнобривці.
Я тут Живу• 22 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Иммунитет - это то, что у человека с рождения и до конца ГВ. Он либо есть , либо нет. Укреплению, в принципе, не подлежит:)
Я тут Живу• 22 июля 2023
Ответ дляТріль підпільний
Дааааа
Директриссимо• 22 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ну, значить коли людина загартовується, то це так для галочки, чому вона тоді з часом менше хворіє простудними, якщо це не має впливати на смак імунітету, бо імунітет в людини від народження і все.
Людина народжується без імунітету, потім імунітет набуває, в мене у сина в віці один місяць був діагноз транзисторний імунодефіцитний стан(діагноз з НДІ ПАГ), на ГВ був без прикорму дуже довго.