Анонимба• 21 июля 2023

у кого є (дієва!) подушка для сну на спині? щоб не переворачиватися.

Можна фото? Назву? Посилання?
Саме з Вашого досвіду, будь ласка! Бо погуглити я і сама вмію.
Одразу пишу: якщо Вам не потрібно спати всю ніч на спині, то не пишіть тут, будь ласка. Прошу лише по темі. Дякую наперед.
***
Так, тут радили просто довкола голови збоків поставити по подушці, але в мене ліжко наразі 80см завширшки, то ж треба просто олну подушку.
Звісно є якісь по 80-200 євро..
Але може є невеличка (чим компакніша - тип краще), яка значно дешевша, при цьому чудово виконує своє призначення? Надуана - взагалі б ідеально.. алк сумніваюся що там нормальная якість і не смердить.
tushka123• 21 июля 2023
Так найдите сами в интернете нужный вариант. Посмотрите фото, почитайте отзывы. При разных проблемах нужны разные подушки, хоть и спать только на спине. Кому-то можно шею поворачивать, а кому-то только ровно на спине и шею тоже нельзя крутить.

Пешеходик• 21 июля 2023
Разве что бетоном залить или пристегнуть руки ноги, как в психушке. А так на любой подушке можно перевернуться на бок.
Неместная Я• 21 июля 2023
З власного досвіду,всі подушки до одного місця виявились.треба було три тижні спати на спині...шо я тільки не мостила,одні страждання,бо звикла спати на боку. Навіть,придбала велику клиновидну ортопедичну подушку,все одно не допомогло. Тільки три перші ночі нормально виспалась,бо у лікарняного ліжка керувався нахил у голові,я його підіймала до напівсидячого положення і нормально спала 5-6годин. А вдома зі всіма махінаціями з подушками,або заснути немогла взагалі,або засинала,переверталась на бік і одразу прокидалась,бо неможна ж
автор Анонимба • 21 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
Підскажіть буль ласка, які саме (конкретно) подушки були у Вас? бо загальними словами про все не працює - таке тут завжди пишуть..
буду дуже вдячна Вам за уточнення.
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляАнонимба
буду дуже вдячна Вам за уточнення.
Ну я написала одразу,що з власного досвіду,та й таке. Отже,всі що на фото були,що я з них тільки не вимощувала. Та,що під номером 1 складаеться з двох клиновидних частин,її віддала колезі,яка страждає на рефлюкс,каже,шо допомагає облехшити симптоми під час загострень.Та,що під номером 3-їх дві штуки було,і номер 5-валик для сну,також два. Під номером два-то моя повсякденна і вона також приймала участь у всій тій вакханалії. Тож їх було,як бачите,ціла купа
автор Анонимба • 22 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
Дякую! Так ми ж про різні подушки говоримо. Я про спеціальні, з обмежувачами для перегортання. вони правда і ціни кусючі від 40євро..
Я от про такі цікавлюся. А Виходить, що таких з виямкою не бу в Вас? Бо такі як на ваших фото вони звісно ніяк не обмежать поворот. Я такі використовувала. а от тих дорогих з виямкою - ні.. і хочеться перевірену., бо зайвих грошей нема
автор Анонимба • 22 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
отака має діяти, думаю. таких не пробували значить?

а Ви вище описали мабуть ситуацію після пластики обличчя?
автор Анонимба • 22 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
ще цікаву ідею знайшла - спеціальні обмежувачі що на подущку по бокам чіпляти
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляАнонимба
Це дійсно виглядає цікаво. І здається,що повинно бути дієвим варіантом

автор Анонимба • 22 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
хоча я от думаю, що оті обмежувачі по наволочці рухатися будуть - краще коли жорстко вже самою конструкцією передбачені ті бортики
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляАнонимба
Подібні варіанти розглядала,але,на жаль,в наявності в магазинах не було.
Неместная Я• 22 июля 2023
Ответ дляАнонимба

В будь якому випадку, якщо є можливість,спробуйте поїхати в магазин і спробувати полежати на подушках,щоб зрозуміти на скільки Вам буде комфортно.

Ні,не пластика,був цілий комплекс операцій.