Най хоч раз• 22 июля 2023
Дайте пенделя чи посваріть
Точно знаю, що це саме той ресурс для пенделя.
Коротко. Живу за кордоном, з дочкою.
Працюю.
Фінансових проблем не маю і не мала.
У відносинах, давно, 9 років
Кохання, секс, зустрічі романтика завжди, ідеальні стосунки, на мій погляд
Заміж не хочу, не піду, і не хотіла.
Мені комфортно жити з дитиною, побут/ заміжжя не люблю.
Він теж багато працює. Вільний час на мене - супер було.
За кордон поїхала через війну. Швидко, бо поряд вже була окупація
Він залишився, в нього бізнес, родинна справа, багато вложено сил, часу, коштів і років в неї.
Він скучає, але не ставить ніяких вимог.
Я скучаю, але дочка не хоче повертатися і має намір залишитись вивчитись, тут нові друзі, і інше, але їй тільки 15 - не залишу одну.
Дзвінки з ним годинами з відео.
Вранці/вночі/ввечері
Восени знову поїду, повернусь, і знаю, що знову мене накриє
Нові стосунки не пропонуйте, ходила на побачення, нічого не торкає, іноземці не моє, а точніше закохана в нього, як і раніше
Було б легше, якби когось знайшов, але ні, хоча я і те би прийняла
Хочеться все кинути, їхати додому, точніше не так додому, як до нього
Зупиняє дочка і її бажання, війна
Ставити на стосунках фініш?
Що робити?
Коротко. Живу за кордоном, з дочкою.
Працюю.
Фінансових проблем не маю і не мала.
У відносинах, давно, 9 років
Заміж не хочу, не піду, і не хотіла.
Дзвінки з ним годинами з відео.
Вранці/вночі/ввечері
Зупиняє дочка і її бажання, війна
Ставити на стосунках фініш?
Що робити?
Уравнобешенная• 22 июля 2023
Так а зачем ставить? Пусть так будет. Все происходит именно тогда когда нужно, плывите по течению
Асталависта бэйби• 22 июля 2023
Не ставить конечно! Дочке через три года 18 и своя личная жизнь! А Вы любите!Война закончится и он к Вам сможет ездить и Вы потом вернётесь. Сотрите на перед! Глупо близкого человека вот так бросать если и Вам и ему хорошо вместе!
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Бо може я його тримаю
Бо може він мене
А час іде
Бо може він мене
А час іде
Купи слона• 22 июля 2023
Це як в тому приколі : вже і Мак повернувся в Дніпро, а твоя баба з Польщі ні )))
Лика-прилипка• 22 июля 2023
Наоборот вы залипли на нем потому что этот вариант отношений-без совместного быта, проживания-то что вам нужно. Так чего вас кроет тогда? Наоборот переписки, звонки, поцелуйчики в вайбер-романтика. Или вам секса мало?
Сегодня не целуюсь• 22 июля 2023
Я не знаю вашу дочь и ее характер, но моей было 15, когда она уехала учиться за границу, но она у меня умеет думать головой. Поэтому выбирайте свое счастье
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Я не в Польщі
А баби на росії
Купи слона• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Я не в Польщі
А баби на росії
Це прикол. Анекдот. Сьогодні в інсті бачила і купа коментів чоловічої статі) Висновки робіть самі.
Лика-прилипка• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Бо може я його тримаю
Бо може він мене
А час іде
Бо може він мене
А час іде
У вас такие отношения уже 9 лет, когда никто никого не держит и не обязывает. Или вы врете сама себе
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дочка наче ок, але мені треба ще контролювати
щоб закінчити школу і далі вчитися, ще треба два роки - цей, і наступний
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Мого не має ні в інсті, ні в Тік токах
Тому висновки з таких не моя справа
Красный Смех• 22 июля 2023
Мне показалось, он вам нужнее, чем вы ему. Несмотря на ваше ’замуж не хотела и не хочу’.
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Я вже була. Більш не хочу
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Хотілось би більше реального, ніж віртуального
Лика-прилипка• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ну я вам объясняю, что влюбиться в реального вы не можете (в другого) потому что психологически у вас предрасположенность к вот таким отношениям, а сейчас он далеко и вас кроет еще больше и любовь сильнее
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Ви праві!
Так воно і є
Лика-прилипка• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Вы хотите вернуться к нему, но по факту у вас с ним только встречи для секса, а не полноценные отношения. Ну со стороны так выглядит
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Ми розмовляємо годинами
У нас спільне хоббі
Секс-так, секс був чудовий і важливий
Ну і буде. Ось колись
У нас спільне хоббі
Секс-так, секс був чудовий і важливий
Ну і буде. Ось колись
Лика-прилипка• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ви праві!
Так воно і є
Смотрите-вы не задумываясь выехали и уже даже на свидания ходили, значит понимаете, что у вас по факту отношений нет или они вас ни к чему не обязывают. Но никто не цепляет. Потому что вы привязаны к нему-он дает вам свободу, ничего не требует, а тут еще и увести могут пока вас нет. А он был женат, есть дети?
Уравнобешенная• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Бо може я його тримаю
Бо може він мене
А час іде
Бо може він мене
А час іде
Ну так вы же не хотели замуж. Час для чего?
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Дітей не має
Жінка була, жінка - «друг»
Досі друг, з нею знайома
До неї негативу не маю
Жінка була, жінка - «друг»
Досі друг, з нею знайома
До неї негативу не маю
Лика-прилипка• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Дітей не має
Жінка була, жінка - «друг»
Досі друг, з нею знайома
До неї негативу не маю
Жінка була, жінка - «друг»
Досі друг, з нею знайома
До неї негативу не маю
А что он говорит про ваше пребывание заграницей?
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Заміжжя не дає щастя
Нам воно не треба, і були б досі разом, як би не війна
Але, я ціную час, не люблю витрачати марно( без стосунків, то просто живу
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Каже, роби як вважаєш правильним
Уравнобешенная• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Заміжжя не дає щастя
Вы что-то не договариваете. Как разрыв с ним даст вам возможность не втрачати час, я не понимаю
Лика-прилипка• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Заміжжя не дає щастя
Ну вам по сути и не нужны отношения. Вам нужен партнер для общения, друг, секс. Ему тоже, раз дружит с бывшей.
Най хоч раз
• 22 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Я не хочу розлучатись (
Але, може тоді ми влаштуємо своє життя вже окремо ?
Але, то важко(
Лика-прилипка• 22 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Каже, роби як вважаєш правильним
Ну вот это равнодушие вас и цепляет. Он вам не нужен, раз уехали и пытались устроить личную жизнь без него, но он не держится за вас и вас колбасит.