ТаПрямТам• 22 июля 2023
Ваша любимая тема на Советчице?
Дайте, пожалуйста,ссылку, особенно, если она смешная.
Скучно и грустно, хочу почитать что-то такое
Папина дочка• 22 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Про морожену курку. Це шедевр навіки)
Ще зберегла собі першу тему про війну. Як вночі 24 лютого пролунали перші вибухи
Читала буквально хвилину, після третього вибуху поруч, а далі було не до того. До того ж я сиділа в бані, не було можливості щось запитати. Але та тема мені дуже допомогла пережити перші хвилини, години й дні, бо я чесно вважала, що люди з ніфіга розгонюють паніку. Ну, я жила в країні рожевих поні, що ж тут поробиш.. Дякую за посилання!
Тепер почитаю не уривками.
Глас_Народа• 22 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Так она ж вроже уехала за границу,нет?
Таня Дикая никогда не планировала никуда со своей Борщаговки выезжать
Глас_Народа• 22 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Вы шутите про Танины темы? Не, вообще не видела. Захожу, вроде, ленту пролистывпю и не найдя ничего интересного, выхожу. А ссылок не сохранилось у вас или хотя б название тем?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3359514
Это одна
Остальные 6 -ссылок нет
Они Очень интересные
Про выиграш и путевки(около 30 стр),и по мелочи (5-15 стр)
Это одна
Остальные 6 -ссылок нет
Они Очень интересные
Глас_Народа• 22 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Глас_Народа• 22 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Пліснявілий сир• 22 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Так в селе ж пару месяцев жила
Пліснявілий сир• 22 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Это одна
Остальные 6 -ссылок нет
Они Очень интересные
Это одна
Остальные 6 -ссылок нет
Они Очень интересные
Эту читала пару страниц,но не думала,что ее
Глас_Народа• 22 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Так в селе ж пару месяцев жила
Так речь в Том Посте шла о загранице
Глас_Народа• 22 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Там Таниных ответов 15 стр
Почитайте,офигеете
Квітка Миру• 22 июля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Ми ’тудою’ ніколи не їздили. Через Бурштин, Галич зі Львова їдемо. Дорога супер. Але Бурштин - туди найбільше в наших краях прильотів було. Колись навіть під час тривоги там перекривали рух. Зараз ніби не перекривають вже.
А зі Львова їдете через Винники, Куровичі, Перемишляни?
Я_з_Франека• 22 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ні, через Старе Село, Бібрку, Рогатин.
Квітка Миру• 22 июля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Ні, через Старе Село, Бібрку, Рогатин.
Там дорога краща?
Я_з_Франека• 22 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Там дорога краща?
Я давно не їздила через Перемишляни, відколи тут дорогу через Бібрку поремонтували - нею їздимо. Одне місце є, де весь час вона як ’погризена’, а так в принципі ідеальна. Але трафік там постійно високий. Дорога вулька, оці підйоми-спуски-повороти, купа машин. Якщо по роботі - то їдемо машиною. А просто потусити до Львова - то інтерсіті (ну то раніше було, до повномасштабної, зараз не до тусні - лише робота).
Квітка Миру• 22 июля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую)) Ми поки плануємо поїздку, не факт, що вдасться вирватись, але маршрут краще продумати)
Я_з_Франека• 22 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Гарного відпочинку!
Але чисто стратегічно, за можливості, я б Бурштин оминала.
Ми з класом доньки їздили на екскурсії - той парк розваг Уруру, зоопарк ще якийсь. То дорогою назад автобус зламався прямо за Бурштином у полі. Я вже ржала - що лиш повітряної тривоги бракує.
Я_з_Франека• 22 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Що там ще...Золочів також - багатостраждальний. Також туди б не їхала зараз.
Квітка Миру• 22 июля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую! Треба врахувати...
Соображалочка• 22 июля 2023
Колись читала тему про смішні випадки під час сексу. Було дуже смішно, жаль не можу знайти її тепер ((
Санька-4b93• 22 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Там Таниных ответов 15 стр
Почитайте,офигеете
Дуже дякую. О переменчивых планах на отдых уже пролистала, о том как Таня пашет 16 часов в сутки. Сейчас пойду 15 страниц ответов в этой теме читать.
Как я их пропустила, не знаю, но даже рада, что не видела очередной бред и обесценивание всего и всех - и столов нет в лагере и добираться на халявный отдых неудобно. Ужас, одним словом
Глас_Народа• 23 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Дааа,не говорите...
А мне другое интересно, она уже,практически, неделю отдыхает на всем готовом с детьми
И нет ни одной темы....
Неужели, её ВСЁ устраивает????
И нет ни одной темы....
Неужели, её ВСЁ устраивает????
Мадам Подлинник• 24 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Дааа,не говорите...
И нет ни одной темы....
Неужели, её ВСЁ устраивает????
И нет ни одной темы....
Неужели, её ВСЁ устраивает????
А де вони відпочивають?
Десь писала про це?
Отак випала в реальне життя і все пропустила
Десь писала про це?
Глас_Народа• 28 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
А де вони відпочивають?
Десь писала про це?
Да,писала
Куча тем было про её отдых
Я здесь ссылки сбрасывала
Куча тем было про её отдых
Я здесь ссылки сбрасывала