Пенек Возмездия• 22 июля 2023

Ліжко з підйомним механізмом. Матрац прикріплений.

Розглядаю дитині ліжко, одне сподобалось. Воно має підйомний механізм, внизу ніша. Прикол в тому, що матрац в ньому прикріплений до дна (ламелей), я так розумію по периметру. Тобто матрац не знімний. Його не перевернеш на другий бік, не винесеш просушити ...
Наскільки практичне таке рішення, як вважаєте? Ліжко недороге, але і какашку купити не хочеться.
vinika• 22 июля 2023
Нет! Сейчас отличный выбор без этого Г.
Я по экономии и срочности купила такое😲, уже переделали, денег кучу вложили, сейчас перетяжку заказала, короче. Овно
Пацаааааааан• 22 июля 2023
Рано или поздно матрас просядет. Если совсем нет возможности его заменить, то я бы не брала такую кровать…
vinika• 22 июля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Рано, очень рано. 2 года в ухнарь
Леди Г• 22 июля 2023
Во 1 - эта конструкция тяжело поднимается.
Во 2 - для ребенка наматрасник можно купить, что б не переживать за сушку.
В 3 - а вообще, для меня это был основной пункт.. под кроватью должен быть свободный доступ во время уборки. Иначе ребенок будет дышать туевой хучей пыли..
Не виправдовуюсь• 22 июля 2023
У мене ліжко підйомне. Може раз 10 за 12 років я його піднімала. Матрац, якщо не прикріплений, то треба кожного разу кріпити при підйомі. Вам для чого саме підйомний механізм?
автор Пенек Возмездия • 22 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ніша потрібна, щоб постіль туди складати і іграшки
автор Пенек Возмездия • 22 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
А ви не знаєте, такий прикріплений матрац при потребі можна відкріпити?
Не виправдовуюсь• 22 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Вангую, що пограєтеся з місяць і закинете. І я, і сестра саме такий результат маємо.
Не виправдовуюсь• 22 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
У мене - ні, у сестри - можна. Він тримається збоку на липучках. Тобто ретельна на матраці, продовжаться лірична і закріплюється.
автор Пенек Возмездия • 22 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Можливо так і буде))) але в нас старе ліжко звичайне, 10 років, я при кожній зміні пострілі матрац перевертаю, він в ідеальному стані. А тут боюся, що жопою яму продавимо.
Не виправдовуюсь• 22 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Я не про матрац, а про піднімання ложа кожного дня.
автор Пенек Возмездия • 22 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Дякую, отже треба уточнити у виробника.
Не виправдовуюсь• 22 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Дякую, отже треба уточнити у виробника.
І ще момент. Якщо ліжко недороге, то і дешеві підйомні механізми можуть бути і тоді його фізично важко підіймати
автор Пенек Возмездия • 22 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Та то не головне. Мені головне, як той матрац, який перевернути не можна, через кілька років буде виглядати.. щоб не міняти разом з ліжком. Мені той механізм не потрібен, взагалі, просто ліжко сподобалось, і в нього от така особливість
Гарні диньки• 22 июля 2023
Не беріть.
Купила таке з дуру, за 4 роки пішло на помийку, брала не саме дешеве.
Зараз з під´йомним механізмом і матрасом окремо - краса!
автор Пенек Возмездия • 22 июля 2023
Ответ дляГарні диньки
Не беріть.
Дякую. А що не так було? Матрац поганий, чи ліжко?
Гарні диньки• 23 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Матрас продавився у місцях де сідаєш та спиш, стало не зручно.
Полізла спинка з кожаму, але то інша історія.
Ніша запаз є, дуже зручно, лежать всі ковдри, подушки, пледи і тд.