Гравіцапа• 22 июля 2023
Товстий син
Мій син товстий, йому 16 років. Чоловік завжди йому каже, щоб він займався спортом, худав, їв менше, хоча сам не в найкращій формі, а мені всеодно чи він ззовні худий, чи товстий. Тільки переживаю, що можуть бути серйозні проблеми зі здоров´ям. Сину всеодно на його вагу. Доречі старший син спортивний.
Запитання:
Чи сильно товстий мій син?
Чи потрібно йому худати?
І скажіть якісь методи похудання ви знаєте?
Запитання:
Чи сильно товстий мій син?
Чи потрібно йому худати?
Лівий Локіть• 22 июля 2023
Ответ дляSo_so
Эмоции. Автор такая : о, я не думаю, что есть проблема, муж наговаривает на ребенка и 100 чел, обгоняя друг друга, начинают это опровергать.
Не, ну в таком случае пусть троллит, в этом есть польза
Каляка маляка• 22 июля 2023
Ответ дляГравіцапа
Чоловік товстий, я ні. Просто чоловік сам їсть дуже багато, а дитині каже їсти менше.
а что есть ? у меня у детей сладости только суббота , остальное фрукты + спорт
бифидобактерияЖоржик• 22 июля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Что троль с этой темы хотел получить?
Хайпа, срача, холивара на 50+ страниц и моральное удовлетворение
Соседушка• 22 июля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Жах...
Навіщо ви виготовлюєте і печете?
А ви з чоловіком товсті?
Неправильні харчові звички...
Навіщо ви виготовлюєте і печете?
А ви з чоловіком товсті?
Неправильні харчові звички...
То, что сын толстый, не обязательно означает, что автор наготавливает и печет
А шо сталося?• 22 июля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
«чи сильно товстий мій син?»
Ні, не сильно, десь пару кг лишніх.
грамм 100
Гравіцапа
• 22 июля 2023
А шо сталося?• 22 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Явно сфоткано левым человеком втихую. Это не ваш сын
ну таке, мені мій худий теж не дуже дає фоткати
из желе я• 22 июля 2023
приколюєтесь??? діти переїдать або копіюючи поведінку батьків, або для пригнічення поччутів, які турбують, але не поговорити про них з батьками
Сама не знаю• 22 июля 2023
Сильно
Але ж тут справа в культурі харчування в родині в цілому. Та і приклад спорту має бути
Перекус беру завжди• 22 июля 2023
Ответ дляГравіцапа
Та ні, я не товста
Так і син у вас не товстий
Гравіцапа
• 22 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
как это вам все равно? пздц просто, вам все равно здоровье, жизнь и судьба вашего ребенка?
На здоров´я ні, але я його дуже люблю і не забороняю йому багато їсти
Злюка бобер• 22 июля 2023
Ответ дляГравіцапа
Можете інші фото показати? Скільки він важить? Не вірю, що фото сина.
Крайня невістка• 22 июля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Тут тільки ендокринолог вже допоможе.
Тут поможет не жрать в три горла
Дело было давно• 22 июля 2023
Ответ дляГравіцапа
Именно потому что любите - скажите на нормальную диету, бегом к эндокринологу и спорт. Проблемы с гормонами однозначно есть
Розумна Губка• 22 июля 2023
Ответ дляГравіцапа
Ви тріль.
Коли люблять дбають про здоров´я, а він товстіший за батька