Гравіцапа• 22 июля 2023

Товстий син

Мій син товстий, йому 16 років. Чоловік завжди йому каже, щоб він займався спортом, худав, їв менше, хоча сам не в найкращій формі, а мені всеодно чи він ззовні худий, чи товстий. Тільки переживаю, що можуть бути серйозні проблеми зі здоров´ям. Сину всеодно на його вагу. Доречі старший син спортивний.
Запитання:
Чи сильно товстий мій син?
Чи потрібно йому худати?
І скажіть якісь методи похудання ви знаєте?
МадамОхмури• 22 июля 2023
Вибачте, але у вашого сина сильне ожиріння. Йому не просто треба худнути, а вкрай необхідно, при чому, терміново.

Коренная киевлянка• 22 июля 2023
Ви серйозно?? Звісно, проблема є, ще й яка!
Два-три тижні і фсьо• 22 июля 2023
Троль
tushka123• 22 июля 2023
Ответ дляМадамОхмури
Троль это, не ведитесь.
Люблю_смаколики• 22 июля 2023
«чи сильно товстий мій син?»
Ні, не сильно, десь пару кг лишніх.
Нематрьошка• 22 июля 2023
Он вообще не толстый,
Люблю_смаколики• 22 июля 2023
Ответ дляtushka123
Троль это, не ведитесь.
Что троль с этой темы хотел получить?
автор Гравіцапа • 22 июля 2023
Ответ дляtushka123
Троль это, не ведитесь.
Ні
ДинамоКит• 22 июля 2023
Ви реально не бачите?

автор Гравіцапа • 22 июля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Троль
Ні
Язвочка• 22 июля 2023
Це просто жах
Aishiteru• 22 июля 2023
В нього навіть груди жіночі
Квітка Миру• 22 июля 2023
Явно сфоткано левым человеком втихую. Это не ваш сын
Примарочка• 22 июля 2023
Ожиріння, проблеми зі здоров’ям, вже давно час над цим працювати разом з лікарями.
Це не жарти, а майбутні проблеми.
ЛюблюДевчонок• 22 июля 2023
Цікаво, скільки цей «худишка» важить?
палка-копалка• 22 июля 2023
Тут тільки ендокринолог вже допоможе.
Перекус беру завжди• 22 июля 2023
Впевнена, що ви така ж десь
So_so• 22 июля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Что троль с этой темы хотел получить?
Эмоции. Автор такая : о, я не думаю, что есть проблема, муж наговаривает на ребенка и 100 чел, обгоняя друг друга, начинают это опровергать.
Розумна Губка• 22 июля 2023
Жах...
Навіщо ви виготовлюєте і печете?
А ви з чоловіком товсті?
Неправильні харчові звички...

Даю справку• 22 июля 2023
’Чи сильно товстий мій син? Чи потрібно йому худати?’ - эти вопросы выдали тролля с головой
ПуГоФФка• 22 июля 2023
йопта, авторе...
гормони дитині перевірте.
автор Гравіцапа • 22 июля 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Впевнена, що ви така ж десь
Та ні, я не товста
Наизнанку• 22 июля 2023
Він дуже повний. Думаю, що серед підлітків він відчуває себе недуже комфортно, скільки б він вам не казав, що йому все одно і скільки б вам все одно не було. До лікаря треба звернутися, перевірити рівень гормонів.
Ви зобов´язані, допомогти дитині повернутися в здорове тіло! Бо ви несете за нього відповідальність до 18-ти років! Перегляньте, що він їсть. Заборонити всі соки, чіпси, їжу швидкого приготування. Якщо даєте кишенькові гроші, то перестати давати взагалі!
Не треба йому навіть говорити, що він мусить схуднути. Викинули з хати весь непотріб, закупити овочі, м´яса, фрукти. Робіть, що небудь, поки ще можете.
автор Гравіцапа • 22 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ви реально не бачите?
Та бачу
Alena-алёна• 22 июля 2023
Ответ дляГравіцапа
Ні
До лікаря, здавати аналізи, правильне харчування, вправи.
illi• 22 июля 2023
А Ваше фото та фото чоловіка?
автор Гравіцапа • 22 июля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Жах...
Навіщо ви виготовлюєте і печете?
А ви з чоловіком товсті?
Неправильні харчові звички...
Чоловік товстий, я ні. Просто чоловік сам їсть дуже багато, а дитині каже їсти менше.
КучМала• 22 июля 2023
Сильно толстый троль вы….
Повелитель бітка• 22 июля 2023
Не верю что это Ваш сын. Но тот кто на фото - это п-ц. Раскормили конечно.
Дуже дуже вумна• 22 июля 2023
Ответ дляГравіцапа
А слева на втором фото кто?