Козачка• 22 июля 2023

Здається, я втратила мужика... Спілкування.

Є знайомий.
Був потенційно мені цікавий, як партнер.
Якось так почали спілкуватися, жартома, наче, й досить відверто, ала про спільне майбутнє ана слова. Він, взагалі, до кінця війни, походу не планує нічого...
І от звернула увагу, що він мені пише в двох випадках:
1) коли побачив щось красиве на вулиці пейзаж або тваринку, чи побачив щось в мережі теж або тваринку, або щось смішне, або злободнєвне
2) коли він роздратований на всесвіт, чи щось сталося, і йому хочеться поскаржитись і щоб його вислухали
Спілкуємось вже довго. І щодня 🙈
Здається, пішло якось все так? Чи це нормально?
Краля-Галя• 22 июля 2023
А що б ви хотіли, щоб він писав?

Телячі ніжноСті• 22 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
скорее всего вы)
Удалено администрацией...
Тантрический кекс• 22 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Удалено администрацией...
а ты тот мутный что ли? ясно
Телячі ніжноСті• 22 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
а ты тот мутный что ли? ясно
Удалено администрацией...
Тантрический кекс• 22 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Удалено администрацией...
та я уже про вас это поняла, можете не продолжать, искренне соболезную
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Не знаю. Сколько свиданий у вас было? Может он встречается стабильно с кем-то, а вы так, когда приезжает к вам в город... Он что-то планирует с вами? Отпуск вместе провести? Секс был? Поход в кафе/ресторан для меня лично ничего не значит
Бачилися за цей рік разів 6-7, він тричі приїздив.Відпустка хз коли буде (
Та ні, точно знаю, що в нього нікого немає. Обставини не ті.
Я взагалі дуже багато знаю про нього, ми спілкуємось часто і подовгу, буває. І щовечора, майже, ’разом чайок п´ємо’ та сміємось чи щось обговорємо. Жодна жінка таке б не потерпіла, патли б висмикувати захтіла б точно.
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
А що б ви хотіли, щоб він писав?
Не знаю, навіть.
Просто зловила себе на думці, що він, як на грані істерики, там біжить до мене завжди пожалітися Наче мало б бути навпаки. Жінка шукати підтримки має.
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Сексу не було
Лівий Локіть• 22 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Особенно женщины.
Нет особенно мужчины на СЗ проблемные и забракованные в реале.

Клин_Кляйн• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Сексу не було
Вже і не буде. Ви рік спілкуєтесь. Були побачення. І у вас обох не виникло бажання. Ви ж не діти,а дорослі люди. Зацікавлений мужчина напролом йде,якщо реально чогось хоче. Зараз,по тому що Ви описали,більше схоже на відносини ´мамка-синок’
Дружная семейка• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Та фіг його знає, які в нього думки.
Інколи якійсь явний флірт проскокує, то каву шле віртуальну зранку, то смаколик )) то добраніч бажає довго й з подробицями.
это ни о чем скучно ему просто....
Будьте так ласкаві• 22 июля 2023
Поставила ржачний смайлик прочитавши лише заголовок до тексту не дійшовши)))
Дружная семейка• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Сексу не було
автор, мужчинам нужен секс. если его нет с вами, значит есть с другими. это прописная истина в отношениях двух взаимо заинтересованных свободных людей. Вот и думайте.. либо у него кто то есть, либо он имеет проблемы в интимной сфере
Будьте так ласкаві• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Я - коли побачу щось красиве і сфоткаю, або теж поржати )
Ну так два сапога....
Дружная семейка• 22 июля 2023
автор, а что вам мешает прямо ему задать вопрос, типа - А ты хочешь меня? А как давно у тебя был секс?? и прочие интимные штучки? или вы в паранже?)
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Він сам нещодавно на цю тему казав мені, що війна робить нас неповноцінними і він вже забув, яка жінка на запах...
Питати відверто чи хоче він мене, ну якби мені ніяково.
Дружная семейка• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
хм... так это был мяч в ваше сторону и тогда как раз было бы логично спросить - И когда ты собираешься вспоминать, какая женщина на запах?)) а вы пропустили мяч..))))
Дружная семейка• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
учитесь флиртовать, если хотите этого мужчину. иначе его заберет другая, а вы просто потеряете время
Не пириживай• 22 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
на СЗ в основному всі з проблемами,
якісь дефективні, кого вибракували в реальному житті.
Это 100%..
Если что, я тоже на сз, и подтверждаю, что и я тоже-)

автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Впевнена, що в нього нікого немає, принамні зараз, з кількох причин.
До війни була в нього дівчина, але поїхала за кордон і наврядчи повернеться.
Дружная семейка• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
значит он с ней также поддерживает отношения. а вам остаются картинки
Намакушка• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Ну водив кілька разів на каву, в кав´ярню, в рестік грузинський ходили, як приїздив в моє місто.
Казав, що я красива і розумна жінка.
Ще він каже, що я серед тупих жінок - наче, нормальна. Рахується?
Ну якщо він оплачував рахунки, то бачить у Вас дівчину а не просто друга.
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Ото я дурна
Та ну якби він зараз далеко і поки не планував приїздити сюди, немає можливості. Чого дарма дражнити людину?
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
Не знаю, востаннє про неї чула майже рік назад.
Дружная семейка• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Ото я дурна
ойойой, вы не представляете какими горячими могут быть переписки)) Попробуйте сами ненавязчиво что то такое спросить) и проверите поймает ли он мяч
Дружная семейка• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
это ни о чем не говорит
Намакушка• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Та потрібно було в жарт сказати, це можна виправити 🙂
ЯсноВидящая• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Та фіг його знає, які в нього думки.
Нах такого ухажёра не марнуйте свій час
ЯсноВидящая• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Казав, що я красива і розумна жінка.
Ні…. Бо якщо не трахнув вас,, то проблеми в нього
ЯсноВидящая• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Ой, вже рік 🙈
Пісец… вам не жалко свого часу… це дно