Козачка• 22 июля 2023

Здається, я втратила мужика... Спілкування.

Є знайомий.
Був потенційно мені цікавий, як партнер.
Якось так почали спілкуватися, жартома, наче, й досить відверто, ала про спільне майбутнє ана слова. Він, взагалі, до кінця війни, походу не планує нічого...
І от звернула увагу, що він мені пише в двох випадках:
1) коли побачив щось красиве на вулиці пейзаж або тваринку, чи побачив щось в мережі теж або тваринку, або щось смішне, або злободнєвне
2) коли він роздратований на всесвіт, чи щось сталося, і йому хочеться поскаржитись і щоб його вислухали
Спілкуємось вже довго. І щодня 🙈
Здається, пішло якось все так? Чи це нормально?
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляНамакушка
Та потрібно було в жарт сказати, це можна виправити 🙂
Не додумалась.
Я, взагалі, не звикла бути надто відвертою.

автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Ні…. Бо якщо не трахнув вас,, то проблеми в нього
Ой, зразу згадую той анекдот про санаторій, де спочатку чоловік за ручку взяв, наступного дня за локіточок притримав, а жінка йому каже: ’Ви що думаєте, я сюди на три місяці приїхала?’
Останні зустрічі за талію приобняв пару разів
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Пісец… вам не жалко свого часу… це дно
В мене не стояло мети терміново влаштувати особисте життя, цей підвернувся, то спілкуюсь з ним і в цей час живу своїм життям...
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну так два сапога....
Так вже склалось спілкування.
Спочатку просто інколи перекидались жартами.
Мені було важливо знати, що він живий і все норм, а потім затягнулось...
Будьте так ласкаві• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Так вже склалось спілкування.
Він від вас чекає ініціативи. Діяти активніше і буде щука ваша ;)
ФФФФристайла• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Я - коли побачу щось красиве і сфоткаю, або теж поржати )
А ну норм, вы нашли друг друга))
Начальник Анонимов• 23 июля 2023
Ответ дляДружная семейка
ойойой, вы не представляете какими горячими могут быть переписки)) Попробуйте сами ненавязчиво что то такое спросить) и проверите поймает ли он мяч
Дааа, блин. Бокс по переписке) Даже турниры проводились, в начале 20-го века.