Барвіночка• 22 июля 2023
Дуже потрібна порада щодо спрею для волосся)
Добрий вечір всім) Порадьте, будь ласка, спрейчик для легкого розчісування волосся. Бюджетом до 200 грн. Бо мені трихологиня рекомендувала якось, але він за 700 грн — поки немає таких коштів вільних. Волосся після миття таке сплутане, що без спрею просто не обійтися. І аби він не маслив волосся, коли знаєте, воно аж блистить, наче олією намазане після використання спрею такого. Дякую)
Огірок та Помідорчик• 22 июля 2023
Dr. Sante коричневий з аргановою олійкою чи білий з кокосовою
Барвіночка
• 22 июля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Трихологиня звучить як образа 🙄
Чому?) Я спілкувалася із жінкою.
Барвіночка
• 22 июля 2023
Ответ дляПокорительная
Какой вам спрей рекомендовали?
Тільки за 340 грн скільки запитувала — немає у наявності, а відразу пропонують той, що більше об’ємом і дорожчий(
Барвіночка
• 22 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дякую))
Хвігура мічти• 22 июля 2023
Мне такой советовали, правда чуть выше вашего бюджета. Я ещё не пробовала, но отзывы на него неплохие
Барвіночка
• 22 июля 2023
Ответ дляХвігура мічти
Дякую дуже))
Та прям багіня• 22 июля 2023
PROFIStyle, наш бренд. Еще дешевле вашего бюджета, приятно удивил качеством. Посмотрите себе из их линейки.
Та прям багіня• 22 июля 2023
Ответ дляBravika
Ось такий чудовий як на мене , і як раз по ціні норм
Кстати да, хороший очень. Спасибо, что напомнили про него)) еще их оливковый хороший
Барвіночка
• 22 июля 2023
Дівчатка, дякую дуже)) Завтра щось куплю. Саме волосся помила, знов закудляне, то розчісую, а сама думаю, як завтра вже буду зі спрейчиком)
Барвіночка
• 24 июля 2023
Ответ дляГарні диньки
Вода, спирт та силікони. Воно треба?
Але і волосся розчісувати треба. Стригтися під хлопчика поки немає бажання)