Бойцовская• 22 июля 2023

Порадьте де купити вишиванку на хлопчика

Дівчат, порадьте, будь ласочка, де купити вишиванку на другокласника)
курасаны• 22 июля 2023
Мережка, Червоне і чорне

автор Бойцовская • 22 июля 2023
Ответ длякурасаны
Мережка, Червоне і чорне
Дякую.
Мережку залишила собі на крайній випадок, знаю , що якість пристойна, але прям вау, мені жодна не подобається.
А є посилання на червоне і чорне?
navariya• 23 июля 2023
Замовте інд. пошив)
Natal_ka91• 23 июля 2023
Я теж довго шукала, потім випадково побачила недалеко від дому магазин з все для вишивки, там було й багато вишиванок. Переміряли штук 10, купили таку яка гарно сіла. Гляньте, може, й біля вас є такі магазинчики, все ж часто можна і розміром прогадати, чи тканина не така як уявляли.
автор Бойцовская • 23 июля 2023
Ответ дляnavariya
Замовте інд. пошив)
Ви знаєте , навіть собі (навіть собі я написала, тому що носити я зможу її багато років ) не замовила б ) за 11 тисяч.
Дитині на рік використання тим паче)
Галя-краля• 23 июля 2023
https://instagram.com/tapppir?igshid=

Ось тут купували одну і одну в етнодомі, але в етнодомі зараз ціни шалено виросли.
автор Бойцовская • 23 июля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Дякую, якщо чесно, не можу пригадати таких магазинів у місті)
Фіфачка• 23 июля 2023
На Розетці купувала Галичанку. Ціна норм і якість
автор Бойцовская • 23 июля 2023
Ответ дляГаля-краля
https://instagram.com/tapppir?igshid=

Дякую!
Етнодім знаю, перший магазин подивлюсь.

автор Бойцовская • 23 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Дякую Вам!
курасаны• 23 июля 2023
Ответ дляNatal_ka91
І я за те. Потрібно приміряти і інколи та на яку увагу не звернеш, пасує найкраще.
Я теж своїй у всіх магазинах приміряю і тоді обираємо разом.