Танцепесенная• 22 июля 2023

Вы верите в Бога?

Рассказываете о Нем вашим детям?
Результат:
вже голосів: 593
324 (54.64%) Да
269 (45.36%) Нет
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Так може на нього зійде благодать Божа, на Авраама, Ноя, Мойсея ж зішла))) Чого Ви йому не повірите? Ной почав будувати ковчег, готуватись до кінця світу. Якщо Ваш чоловік почне весь час і гроші витрачати на будівництво бункера бо скаже що Бог йому сказав що буде атомна війна, всі атомні станції вибухнуть і людство вимре, Ви ж не будете проти? Чи все-таки почнете шукати психіатра?
Буду проти. Бо я знаю Біблію. Біблія - це світильник нозі моїй. Пропускаючи через Біблію, я розумію, це від Бога чи пора до психіатра.

язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
За 5 тисяч років - не було повеління принести жертвоприношення. І мені не буде. То чого говорити про те, чого не може бути.
Якщо б хтось з моїх знайомих сказав, що йому Бог таке повелів, я б точно знала, що до цієї людини має доступ диявол. Раз він чує такі повеління.
А як зрозумієте що пора в дурку? Які критерії?
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
ні, не підтримаю. Бо жодні стіни не вбережуть від біди, і волос не впаде з голови без Божого повеління.
Засомневаю• 23 июля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Верю, рассказываю, ходим в церковь
І ми
Миззери• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
В Авраама і Бога - були довгі відносини і свої обітниці. В мене з Богом свої. В мене ще немає такої віри як у Авраама. Але я у всьому стараюсь покладатись на Бога, а не людей.
Ага, я вас услышала) спасибо за ответ
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Якщо віруюча людина почне будувати бункер, то він дав місце дияволу.
Миззери• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Я сказала віруючі, а не патріархи. Христа теж розіп´яли ’віруючі’ патріархи того часу.
Вы ж в церковь ходите, крест священнику целуете и с рук едите хлебушек
А сколько таких священников педофилами оказались , а потом этими губами вас жизни учат через проповеди свои

Миззери• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Двойные стандарты
Аврааму верите а знакомому нет , возможно к нему тоже бог явился с особыми отношениями но вы не поверите почему-то
Странно
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляМиззери
У вас є одна проблема, ви додумуєте все самі за людей, і видаєте це за істину. Я в церкву не хожду, хрест не цілую, хліб ні з чиїх рук не їм.
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляМиззери
Двойные стандарты
Странно
Біблія - це Слово Боже, а слова знайомого - це слова просто людини. Різницю відчуваєте?
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Думаю на сході України багато людей так думали і не виїхали. В результаті у Маріуполі загинуло десь 80 тис, а тих хто лишився багато хто обзиває ’ждунами’. У Маріуполі, це було ’Боже повеління’, смерть 80 тис людей? Вибух на Каховській ГЕС, смерть навіть не знаю скількох тисяч людей в Херсонській області також ’Боже повеління ’? Чи Диявола? У Бучі по 10 солдат гвалтували дівчат за ’повелінням Диявола ’, але за 20-30 км чи скільки там до Києва, вже була юрисдикція Божого повеління?
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Так Біблію писали люди які також були чиїсь знайомі. І їм вірять вже 5 тис років, але варто комусь зараз таке сказати, так родичі хочуть здати в дурку і навіть священики часто не вірять. Несправедливо!!!
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Якщо мій життєвий шлях має закінчитись завтра - то він закінчиться завтра. А якщо мені ще відведенно 20 років - то я за метр від епіцентру взрива виживу.
Я не знаю, що Бог може дати повеління виїхати, укритись. Але не будувати бункет, на будівництво якого потрібні роки, а лихо може статись через хвилину.
Тут не потрібно буди великим експертом, щоб відрізнити Голос Бога, від людського божевілля.
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Так які критерії?
Миззери• 23 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Они подсознательно понимают что это ересь полная
Все правильно вы написали никто из верующих не поверит в подобные ситуации и это странно
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ми говоримо про вагу написаного про Авраама і слова сучасника.
Я знаю багатьох пророків сьогодення. Та всі пророцтва перевіряю через Слово Боже.
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Так які критерії?
Критерії чого?
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Критерії чого?
Як відрізнити благодать Божа/помазаника Господнього/обранця Божого від звичайного шизіка? Особливо якщо цей шизік добре знає Біблію і його пророцтва співпадають
Миззери• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Правильно написали выше что библия это тоже слова людей типа по словам бога но хз , никто не проверит
Вы сами себе противоречите когда верите в библию и не поверите в аналогичные ситуации почему? Потому что подсознательно понимаете что быть такого не может !

Миззери• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Ну а вы реально верите что только Яной выжил его два сына с денами и все , и все перее-сь и нарожали от инцеста новых людей
Очень логично , утопить всех младенцев невинных и оставить семью извращенцев которые инцестом не брезгуют
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляМиззери
Які ситуації? Якщо завтра людина, якщо завтра прсвітер церкви як Моїсей скаже - Бог сказав покинути цю місцевість - покину без вагань.
Якщо просвітер скаже будувати ковчег - то скажу, щось не так з просвітером.
Миззери• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Почему ?
Выбираете во что верить? Бог бы такую избирательность не одобрил
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Перший критерій - його життя повинно повністю відповідати Біблії.
Другий критерій - повинен бути перевірений - конкретними запитами і правильними відповідями, що збудуться.
Указка• 23 июля 2023
С конца февраля прошлого года - нет
mandarin_anna• 23 июля 2023
Hi
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляМиззери
Біблія попереджає, про велику кількість лже-пророків. Тому намагаюсь мати власний зв´язок з Богом, не через когось.
Миззери• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Вы реально верите что построили ковчег в который поместили ВСЕХ животных по паре и вот так плавали по воде месяцами и хз что жрали эти животные все это время
А потом наплодили людей от инцеста разных национальностей ?
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
У Вас є дочка? Припустимо, Ваша дочка або онучка, як я розумію вихована в віруючій сім´ї, завагітніє в 14 років і скаже що збуваються пророцтва Біблії, буде 2 пришестя Христа, яким вона вагітна. Ваші дії?
Миззери• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Он вам отвечает ?
Svitlo_• 23 июля 2023
Ответ дляМиззери
Сина було три. Так - вірю.