Танцепесенная• 22 июля 2023
Вы верите в Бога?
Рассказываете о Нем вашим детям?
Результат:
вже голосів:
324 (54.64%)
Да
269 (45.36%)
Нет
Ответ дляSvitlo_
Біблія не говорить, за що він був засуджений за страту, єдине говориться, що він сам говорив - що заслужив цю кару.
Не спорю
Написан разбойник , грабил или насиловал или убивал неизвестно но раскаялся и теперь его канонизировали до икон
Гитлер бы раскаялся или Чикатило тоже бы канонизировали ? Это нормально разве ?
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Богу війни не потрібні. Просто Він знає людську сущность.
Востане народ диявона, на народ Божий, царство диявола на царство Боже.
Візьмемо 2 світову. Хто належить до ’народу дияволая’, а хто до ’народу Божого’? Німці та японці програли, то вони напевно ’народ Диявола’)), союзники - американці, британці, СРСР перемогли, то напевно ’народ Божий’, не зважаючи на 2 атомні бомби скинуті на Японію, той факт що під гнітом Великобританії віками була та сама Індія, Малайзія ніби, це ж була найбільша імперія в історії, крім того вони обдирали Німеччину до нитки за умовами Версальського договору після 1 світової, чого власне німці і прагнули війни, в Червоній армії - Жуков не жалів солдат відправляючи часто на вірну смерть, були заградотряди з КГБ шників які розстрілювали своїх же. Ні США, ні СРСР, ні Великобританія явно не тянуть на ’народ Божий ´
Ответ дляМиззери
Не спорю
Ні. Не нормально. Просто Бог проявив до ньог свою милість не по його заслугам- не більше, і не менше.
Любительница• 23 июля 2023
Ответ дляНе пириживай
Люди приділяють багато уваги зовнішнім атрибутам. Тому завжди кажу що атеїстка. І так само дивлюсь з презирством на зовнішньо атрибутованих ’воцервкльонних’, як і вони на мене. 1:1.
а на геев с ’презирством’ не смотрите? трансвеститов?
или это другое??
да уж...далеко вам до европейского цивилизованного общества
или это другое??
СирОжино пирОжино• 23 июля 2023
Ответ дляМиззери
Вы знаете сколько случаев когда во время молитвы в церкви крыша падала или терракт был и верующие гибли
Тоже плохие люди и заслужили это ? И это я злая просто считая что бога нет или вы которая считает что люди сами заслужили смерть ?
Для меня люди не делятся на хороших и плохих. Делятся на исполняющих законы Бога и не исполняющие законы Бога.
Можно ходить в церкви, молится, можно даже ночевать там, но если люди не исполняют волю Бога, на них падают башни и потолки , и терракты и что угодно.
И самое страшное - это гадалки и ведьмы. Именно они произносят проклятья над людьми. Это они читают над людьми заговоры продажи души, подселения сущностей.
Эти люди могут быть очень хорошими, и даже супер хорошими.
И лучше всех нас вместе взятых.
Но ложью дьявол заманил их души и погубил. И не только их, но и их детей, абсолютно невинных ни в чем, милых деток.
По их незнанию законов.
Мало того, что не знают и говоришь, не хотят слушать и говорят - нам пофиг.
И лучше всех нас вместе взятых.
По их незнанию законов.
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляМиззери
У них на все есть оправдание даже на совершенно нелогичные вещи
Лишь бы не признавать жестокую правду. Как раз таки фанатики и есть слабые духом, потому что не хотят смотреть правде в глаза
Ответ дляязззззь!!!
В диявола я не вірю так само як і в Бога. Якщо людина каже що не вбивця/не злочинець заслужив таке - це просто тупа людина без каплі співчуття, яка трясеться хіба за свою дупу і переконана ’всі погані, я хороша, зі мною такого не станеться’.
Меня вообще пугают люди которыми модна управлять что часто бывает с верующими
Как тому которому бог сказал сына убить , он даже вопросов не задавал заче и почему !!! Просто решил пойти на гору и перерезать горло , сыну !
Сейчас какой-нибудь патриарх или новый сессия скажет сжигать своих детей или проходи ради бога и часть на это пойдет , потому что любовь у богу превыше всего
Больше всего войн , убийств из-за религии совершалось
Ведь где вера не до неудобных вопросов и логики , надо верить по умолчанию и что бог прикажет и это страшно
Ответ дляязззззь!!!
В кожному народі - є діти і Божі, і диявольські. В Україні - той хто везе їжу під кулями - Божа дитина, а хто обкрадає людей, сидячи в кабінетах теплих - дитина диявола.
Та місце в Біблії востане народ на народ, царство на царство - стосується - часу, коли забереться від землі, той хто утримує диявола, щоб він діяв у повній силі.
І коли царство диявола, востане на Боже Царство, і царство диявола, отримає перемогу, на короткий час.
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляМиззери
Тот мужик который хотел убить сына потому что Бог сказал - из Старого Завета. Не помню имени, можете погуглить, читала об этом лет в 9, родители купили Библию для детей.
В современном мире его бы закрыли в психушку для преступников. Но в те дремучие времена про его написали и попал в самую популярную книгу в современном мире🤯
Ответ дляМиззери
Ви не праві. Авраам не просто пішов перерізати горло сину. Він вірив в обітницю Бога, що від його сина Ісаака - вийде велике потомство, він довіряв Богу. Він знав, що син залишиться живим, Бог в силі його оживити., навіть після жертвоприношення.
Ответ дляСирОжино пирОжино
И лучше всех нас вместе взятых.
По их незнанию законов.
И лучше всех нас вместе взятых.
По их незнанию законов.
Я не в бога ни в дьявола не верю с людьми не поступаю плохо потому что я человек адекватный а не потому что боюсь Ада , и в идеале так и должно быть не чревоугодничать потому что для здоровья плохо, не воровать потому что тоже это для норманнов человека аморально а не потому что ты боишься гнева божьего но очень хочется при этом
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Зрозуміла, якщо Ваш чоловік вирішить прирізати Вашу дитину, ’бо Бог сказав і воскресить його’ Ви будете абсолютно не проти?
Ответ дляязззззь!!!
Та я тоже имя не помню иаков или как-то
И мне еще нравитсявот сына чуть не убил и бог ему сказал что была проверка про то нон кто не пишет как ему потом жилось с этим сыном , какие у них были отношения? Все норм? Ну хотел убить ради бога но то такое , стакан воды на старости получил хоть ?)
Да, тоже думала над этим если я сейчас скажу что со мной ангел говорил и я беременна от бога то ни один священник мне не поверит почему-то , хотя история ж знает случаи 🤣
Ответ дляМиззери
Віруючі люди не грішать, не через те, що бояться аду чи кари.
Ответ дляSvitlo_
Я читала что он смиренно не задавал вопросов
Вы б сделали так же?
Ответ дляязззззь!!!
Мій чоловік не Авраам. Це єдиний опис в Біблії жертвоприношення людини. Виключення. А так жертвоприношення людей заборонене Біблією.
Ответ дляМиззери
Та я тоже имя не помню иаков или как-то
Біблія описує їхнє життя подальше життя. Все у них було добре у відносинах.
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Так може на нього зійде благодать Божа, на Авраама, Ноя, Мойсея ж зішла))) Чого Ви йому не повірите? Ной почав будувати ковчег, готуватись до кінця світу. Якщо Ваш чоловік почне весь час і гроші витрачати на будівництво бункера бо скаже що Бог йому сказав що буде атомна війна, всі атомні станції вибухнуть і людство вимре, Ви ж не будете проти? Чи все-таки почнете шукати психіатра?
Просто каралева• 23 июля 2023
Ответ дляМетелики на душі
скажите честно - вы российского патриархата? там вам это дерьмо в голову влили? мы привели Украину к войне? как у вас с лргикоц вообще? школу хоть закончили?
Да у меня родственники с того патриархата , несут тоже самое и Кириллу молятся , таков устав ибо ) там методичка )
КучМала• 23 июля 2023
Не вірю.Ну хіба якщо уявити що той бог це кровожерливий маньяк-садист, якому в радість наші муки.Навіщо створив людей та тварин такими чутливими до болю і населив світ маньяками, садистами та подібним.Недавно якісь дегенерати вбили вагітну бездомну кицьку жорстоко, били так що ненароджені киценята повилітали.А з людьми, наприклад, двоє восьмирічних дівчат в Бельгії маньяк вкрав, гвалтував кілька місяців а потім вони померли з голоду бо маньяка арештували за інший злочин і був у тюрмі.А бог типу це все бачить, може щось зробити але не робить, по ідеї віруючих.Щоб пояснити чому вони якусь чепуху несуть про те що Бог дав нам волю жити самостійно і т.п.
Уявіть собі істоту яка мільярдами чи вже сексильярдами бачить такі страшні смерті та муки, знає що вони будуть і хто що творить, може це все спинити і нічого не робить.Сам зробив людину такою чи сякою і потім сам типу наказує людей за те що вони саме такі як він створив.
Бог цей на путю в моїй уяві схожий, кровожерливий маньяк, якому насрати на людські страждання(навіть більше, він їх сам і організовує, і фантазія в нього багата), аби лиш виконали його забаганки-молитися хреститися, гроші до церкви нести та що там ще треба.
Так навіть і тим хто молиться посилає всякі болі і підлості, типу потім колись, після смерті щось отримаєте
Ответ дляМиззери
Ага, ну допустим
Вы бы так могли? Или если ваш родитель так поступил ? Простили бы ? Отношения не испортились бы ? Вдруг опять Клеманет и бог скажет ночью бензином облить и сжечь
За 5 тисяч років - не було повеління принести жертвоприношення. І мені не буде. То чого говорити про те, чого не може бути.
Якщо б хтось з моїх знайомих сказав, що йому Бог таке повелів, я б точно знала, що до цієї людини має доступ диявол. Раз він чує такі повеління.
язззззь!!!• 23 июля 2023
Ответ дляПросто каралева
Сочувствую. У меня тоже есть такие родственники.
Просто каралева• 23 июля 2023
Ответ дляКучМала
Они это воспринимают как испытание и впадают в религию еще больше ) а так вы все верно написали