Пишу, не читаю• 23 июля 2023
Отец должен алименты, если ребёнок после 18 учится за границей?
Знаю, что если на очном в Украине - должен. А если за границей?
Меня много• 23 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Так він і винен.
А чому після розлучення чоловік розлучається не лише з жінкою, але й з дитиною? А дитина хоче їсти, вдягатись, навчатись. Вона ж не винна, що в неї такий тато.
Часто и мама не подарок
Ребенка не дам,не покажу,увезу, а потом #онмнениплатиталименты
Сусановна• 23 июля 2023
Ответ дляМеня много
Часто и мама не подарок
А ще частіше тато просто не хоче напружуватися вважаючи що аліменти замінять спілкування з татом. Це ж можна кожного разу розповідати яка минула дружина какашка і не хоче щоб чоловік спілкувався з його дітьми. А він так хотів так хотів що аж не зміг.
І забуваючи уточнити важливі нюанси). Татусь забуває сказати правду - що не хоче зустрітися з дітьми бо немає часу, не хоче спілкуватися бо є свої плани і діти в ці плани не входять. Навіщо бути батьком? Діти ж не хочуть його бачити.
Звичайно діти не хочуть бачити раз на рік або коли татусь забажає поспілкуватися а постійно (хоч раз на тиждень) спілкування то занадто від батька. Ага ага
БоХатая• 23 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Як на мене нормальний чоловік у важку хвилину підтримає дружину, а не піде шукати розваг до іншої… то вже про ту людину багато говорить.
Згодна, але до того претензій не було
БоХатая• 23 июля 2023
Ответ дляМеня много
Часто и мама не подарок
Невістка у мене нормальна.
І вона розуміла, що хлопчику потрібно спілкуватись з батьком. Її це прямо мучило, що у дитини немає чоловічого прикладу поруч, бо вона сама росла без тата.
Відлчгло, коли вже заміж за брата вийшла.
Тут как тут• 23 июля 2023
Якщо після 18 батько заявить офіційно, що не має такої можливості (мінімальна зарплата або безробітний), то не зобовʼязаний утримувати. А до 18 обовʼязок є незалежно від можливостей.