Бойцовская• 22 июля 2023
Сколько тратите на одного человека в месяц на еду?
В Украине
Результат:
вже голосів:
40 (28.99%)
2-4 тысячи грн
33 (23.91%)
4-6 тысяч грн
21 (15.22%)
Ответы
15 (10.87%)
Больше 10 тысяч грн
13 (9.42%)
6-8 тысяч грн
9 (6.52%)
8-10 тысяч грн
7 (5.07%)
Меньше 2 тысяч грн
Фляшунька• 22 июля 2023
Ніколи не розуміла як люди рахують це.
Якісь запаси із місяця в місяць лишаються, щось докуплюється і теж лишається
Сижуревувшоке• 22 июля 2023
У меня уходит 10к. Это еда, доставка вкусняшек, алкоголь, электронка и походы в ресторан
Не худа ні разу• 22 июля 2023
Ответ дляФляшунька
Ніколи не розуміла як люди рахують це.
Я по приколу по чекам порахувала. Чоловік має звичку їх кидати до пакету і не викидати.
Жінка з перцем• 22 июля 2023
Ответ дляФляшунька
Ніколи не розуміла як люди рахують це.
Ми приблизно рахуємо
Сижуревувшоке• 22 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Приблизно на їжу 2+2 витрачається 25-30тис +/-
Так на одного же. Вам надо было разделить на 4. И почему 2+2 написали, а не 4 сразу, если не секрет?)
СкиниУскачи!• 22 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Пані, хто тисне ’ відповідь’ ви не в Україні чи це секрет?
Я не знаю сколько тратим на одного
Бойцовская
• 22 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Почалось...
Это по следам темы о стоимости еды в Германии
Там в среднем 200 евро на человека в месяц
Вот хочу сравнить
Життє Бентежне• 22 июля 2023
Вдвоём с мамой, без общепита и спиртного, до войны тратили 8000. Общепит и спиртное отдельно ещё где-то 4000. Сейчас в другой стране, без спиртного и общепита где-то до 200 долларов на человека, но продукты лучше и качество выше.
Жінка з перцем• 22 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Вот хочу сравнить
Так, теж стало цікаво. В Україні 8 тисяч гривень в місяць - це 267 гривень в день. Це економне харчування. Як може бути так само в Німеччині?
Додаю напруги• 22 июля 2023
Смішне питання, як мені вирахувати, якщо я кормлю 6 людей в сім´ї, у всіх різні вподобання, один не їсть м´яса, двоє риби, один молочки. Готую так, щоб всім підходило - каші, салати, супи, печу інколи. В день на їжу на всіх йде приблизно 400-600 грн.
Гл. Амурная• 22 июля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Зазвичай так дорослих і дітей вказують
Бойцовская
• 22 июля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Так приблизительно вся сумма на всех и поделить на количество человек в семье
Все ж тут приблизительно, а не точные цифры
Не худа ні разу• 22 июля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
2 дорослих+ 2дітей. Я в голосуванні поділила. Бо 4дорослих і діти то є різниця
Леди_в_ночи• 22 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
В Украине, но я не представляю как можно посчитать эту сумму. Каждый месяц разная. Зависит от сезона, походов куда-то вне дома, настроения
Бойцовская
• 22 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Смотря какие дети)
Подростки едят иногда и больше взрослых)
Моська-слон• 22 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Почалось...
Давно не було 🤣🤣🤣
Держкомстат працює.
Жінка з перцем• 22 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тут авторка мала на увазі середнє значення.
Гл. Амурная• 22 июля 2023
Ответ длямесяцкие
Трачу на себя 1500-2000грн в месяц
Як? Ну як люди так вміють?
Напишіть свій тижневий набір продуктів, будь ласка.
Після таких коментів, я така зда на себе . Наче не купляю харчового мусору, все готую сама, но сумма на людину мінімум 3-4 тисячі
Моська-слон• 22 июля 2023
Ответ дляФляшунька
Ніколи не розуміла як люди рахують це.
А ще попутно у тому ж Метро купується туалетний папір, побутова хімія, корм для тварин.
А ще якісь яблука, зелень і тд у бабці під домом.
В нас середній чек на тиждень близько 15 тисяч. 5 людей (діти всі 10+ років, як дорослі рахую) і вічно голодна собака.
Додаю напруги• 22 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Але це ж не буде 100 гривень, якщо трачу 600 на 6, бо це олія чи картопля не за один день використати, або фарш за 160 кг, котлети на 2 дні
Пліснявілий сир• 22 июля 2023
я могу уложиться в 2000-4000 грн, скорее 3 тыс, сюда же иногда какие-то перекусы в кафе