Бойцовская• 22 июля 2023

Сколько тратите на одного человека в месяц на еду?

В Украине
Результат:
вже голосів: 138
40 (28.99%) 2-4 тысячи грн
33 (23.91%) 4-6 тысяч грн
21 (15.22%) Ответы
15 (10.87%) Больше 10 тысяч грн
13 (9.42%) 6-8 тысяч грн
9 (6.52%) 8-10 тысяч грн
7 (5.07%) Меньше 2 тысяч грн
Нехай щастить• 22 июля 2023
Почалось...

Кашпо• 22 июля 2023
Не много, мало ем
Фляшунька• 22 июля 2023
Ніколи не розуміла як люди рахують це.
Якісь запаси із місяця в місяць лишаються, щось докуплюється і теж лишається
Не худа ні разу• 22 июля 2023
Приблизно на їжу 2+2 витрачається 25-30тис +/-
Сижуревувшоке• 22 июля 2023
У меня уходит 10к. Это еда, доставка вкусняшек, алкоголь, электронка и походы в ресторан
Стрекоза любви• 22 июля 2023
Не веду підрахунок. Їмо смачну, звичайну їжу.
Жінка з перцем• 22 июля 2023
Пані, хто тисне ’ відповідь’ ви не в Україні чи це секрет?

Не худа ні разу• 22 июля 2023
Ответ дляФляшунька
Ніколи не розуміла як люди рахують це.
Я по приколу по чекам порахувала. Чоловік має звичку їх кидати до пакету і не викидати.
Жінка з перцем• 22 июля 2023
Ответ дляФляшунька
Ніколи не розуміла як люди рахують це.
Ми приблизно рахуємо
Сижуревувшоке• 22 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Так на одного же. Вам надо было разделить на 4. И почему 2+2 написали, а не 4 сразу, если не секрет?)
На циголках• 22 июля 2023
Дуже багато( Навіть не рахуємо. Але це Англія.
СкиниУскачи!• 22 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Я не знаю сколько тратим на одного
Швидка Настя• 22 июля 2023
7-10 тисяч.
автор Бойцовская • 22 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Почалось...
Это по следам темы о стоимости еды в Германии

Там в среднем 200 евро на человека в месяц

Вот хочу сравнить
месяцкие• 22 июля 2023
Трачу на себя 1500-2000грн в месяц
Життє Бентежне• 22 июля 2023
Вдвоём с мамой, без общепита и спиртного, до войны тратили 8000. Общепит и спиртное отдельно ещё где-то 4000. Сейчас в другой стране, без спиртного и общепита где-то до 200 долларов на человека, но продукты лучше и качество выше.
Жінка з перцем• 22 июля 2023
Ответ дляБойцовская

Вот хочу сравнить
Так, теж стало цікаво. В Україні 8 тисяч гривень в місяць - це 267 гривень в день. Це економне харчування. Як може бути так само в Німеччині?
Додаю напруги• 22 июля 2023
Смішне питання, як мені вирахувати, якщо я кормлю 6 людей в сім´ї, у всіх різні вподобання, один не їсть м´яса, двоє риби, один молочки. Готую так, щоб всім підходило - каші, салати, супи, печу інколи. В день на їжу на всіх йде приблизно 400-600 грн.
Гл. Амурная• 22 июля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Зазвичай так дорослих і дітей вказують

автор Бойцовская • 22 июля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Так приблизительно вся сумма на всех и поделить на количество человек в семье

Все ж тут приблизительно, а не точные цифры
Не худа ні разу• 22 июля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
2 дорослих+ 2дітей. Я в голосуванні поділила. Бо 4дорослих і діти то є різниця
Леди_в_ночи• 22 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
В Украине, но я не представляю как можно посчитать эту сумму. Каждый месяц разная. Зависит от сезона, походов куда-то вне дома, настроения
автор Бойцовская • 22 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Смотря какие дети)
Подростки едят иногда и больше взрослых)
Моська-слон• 22 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Почалось...
Давно не було 🤣🤣🤣
Держкомстат працює.
Забрызжу ядом• 22 июля 2023
все на троих ( двое детей) 30-35...
Жінка з перцем• 22 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тут авторка мала на увазі середнє значення.
Гл. Амурная• 22 июля 2023
Ответ длямесяцкие
Трачу на себя 1500-2000грн в месяц
Як? Ну як люди так вміють?
Напишіть свій тижневий набір продуктів, будь ласка.
Після таких коментів, я така зда на себе . Наче не купляю харчового мусору, все готую сама, но сумма на людину мінімум 3-4 тисячі
Моська-слон• 22 июля 2023
Ответ дляФляшунька
Ніколи не розуміла як люди рахують це.
А ще попутно у тому ж Метро купується туалетний папір, побутова хімія, корм для тварин.
А ще якісь яблука, зелень і тд у бабці під домом.
В нас середній чек на тиждень близько 15 тисяч. 5 людей (діти всі 10+ років, як дорослі рахую) і вічно голодна собака.
Додаю напруги• 22 июля 2023
Ответ дляБойцовская

Але це ж не буде 100 гривень, якщо трачу 600 на 6, бо це олія чи картопля не за один день використати, або фарш за 160 кг, котлети на 2 дні
Пліснявілий сир• 22 июля 2023
я могу уложиться в 2000-4000 грн, скорее 3 тыс, сюда же иногда какие-то перекусы в кафе