годовасик• 23 июля 2023
Розширені пори, комбі шкіра, 37 р які ваші найкращі
Засоби для догляду. В чому полягає ваш щоденний догляд? Порадьте ваші улюблені засоби
Семенівни сусідка• 23 июля 2023
Щоденний догляд bioderma нічний,денний,умивалка ,сироватка. Але як по мені яскравого результату не дуже помітно. Я к догляду ще вітамінів купу пью. Маскую праймером от все(( Послухаю ,може ще шось порадять.
Да будет так• 23 июля 2023
Пори то має бути нежирний догляд. Сиворотки з ніциамідом, гелеві текстури, а не крем. Ще пілінги робити регулярно, вони звужують пори. Борюсь.з ними давно
годовасик
• 23 июля 2023
Ответ дляДа будет так
А можете конкретні засоби порадити, які сиаоротки і пілінги?
Да будет так• 23 июля 2023
Ответ длягодовасик
Пілінги в косметолога різні, ретинолові зимою, фкруловий, азелаїновий.
Ніциамід від Delav. У них і крем є але він більше на зиму.
Поверх сироватки наношу юнік корейський з центеллою, це гель.
Ще щодня на ніч в догляді сироватка сесдерма азелак Ру.
Догляд повинен бути постійно, недоглядаєш, пори як кратери