Приму в дар• 23 июля 2023
Як часто робите корекцію і фарбування брів в салоні?
Напишіть ще вартість будь ласка.
Результат:
вже голосів:
23 (52.27%)
Все роблю сама
12 (27.27%)
Раз на місяць-півтора
6 (13.64%)
Раз на 3 тижні
3 (6.82%)
Раз на 2 місяці
Я не чарівниця вам• 23 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
А почему красят брови? В том случае, когда они светлые?
І темні фарбують)
Приму в дар
• 23 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Эм. Так а с какой целью?
Темні можуть фарбувати у більш гармонійний колір. Роблять світлішими до тону волосся. Ось приклад
Птица секретарь• 23 июля 2023
Робила раз в два тижня, в мене свої дуже світлі брови. Вартість 260 грн. Останні покраски мені не сподобалися, затемно і неприродно .Купила краску і почала фарбувати сама, дуже задоволена. пізніше схожу просто на корекцію, зараз хочу, щоб відросли трохи.
Прилипало• 23 июля 2023
Робила не так давно ламінування брів 700 грн.коли в наступний раз не знаю, можливо через місяць, вартість 700 грн.
Київ