Вишня на торті• 23 июля 2023
Вес 67 при росте 170 - много или нормально для вас?
Вилосипедниця• 23 июля 2023
Ответ дляКолгоспниця
Все життя була худою, дуже комплексувала, при зрості 169 вага була 45-50 кг на протязі 20 років, зараз мені 43, за останній рік не знаю від чого (можливо прийшов час...) Поправилася на 10 кг, зараз 60 кг, навіть 61 вже... Ніби й зраділа, з´явилася попа та груди, трішки щічки, але реально відчуваю що мені стало важко, не можу довго сидіти наприсядки, починають боліти ноги, або стояти нагнутою (наприклад на грядках), починає боліти спина, не можу швидко йти так як раніше, на боках на спині наросли якісь колбаси 🤬, які мене бісять і через них відчуваю себе свинею у футболках в обліпку, перестала такі одягати на люди... На стегнах з´явився целюліт... І от тепер думаю що все таки було краще?.... 🥴
Краще было б не 60, а 55)
Кредитная• 23 июля 2023
Ответ дляМотористка
58 было при 172,ад принимала чтобы набрать вес,выглядела ужасно
Мои 59. Выгляжу нормально, а при своих обычных 55 буду ещё лучше
Анонім Завгосп• 23 июля 2023
В мене мрія при 173, бути хоча б 75 кг. Зараз дійшла до 90 кг, дуже важко в 56 скидати вагу.
КапитанльнаЯ• 23 июля 2023
У меня 68 кг при росте 175 и это много, я неспортивная вообще. Неплохо выглядела при 62 кг, а 57 кг был мой лучший вес и внешний вид, не было ни торчащего живота, ни ушей на ляжках, при этом я не была худой и с женским циклом было все ок. Мечтаю сейчас быть хотя бы 62 кг.
Ответ дляКапитанльнаЯ
У меня тоже при 175 -57 лучше всего
13чудоСВЕТА• 23 июля 2023
Я астеник. Для меня много.
Мой вес 49-51 идеально для моего роста 170
П´яна вишня• 23 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Я очень люблю, когда вешу 57-60. Просто идеально.
Ну я в таком весе никогда не была, я и этого веса недавно только добилась 😁
Астановитесь• 23 июля 2023
Дивлячись яка фігура. В мене 173 і 57 і я не худа зовсім, в одязі так, струнка, а без видно весь жирок на животі. І це в мене тонка кістка, вузькі плечі і великі очі))) аж 75Е. 52 кг було ідеально, але мені вже 40, і вже не хочу тих жієт і мордувань, але в зал ходжу регулярно, бо одразу холодець і целюліт
Поумничка• 23 июля 2023
Ответ дляSanechko
А об’ єми?
У мене зараз при 175зросту і 60 кг ваги: циці-85, дупа - 85
Вау! Ви наче Барби!)
Поумничка• 23 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Розумію Вас, теж хочу скинути свої 80 до 75 в 51
Я_и_моя_собака• 23 июля 2023
У меня 170 и вес 46, но я всю жизнь худенькая, максимум был вес около 60, когда шла рожать и первого и второго ребенка
Идеально для такого роста 55-60 кг
Вишня на торті
• 23 июля 2023
Ответ дляdaryl
Думаю, это нормально. Мне 43, имею рост 167 и вес 70 кг. Мне нормально, ни много ни мало)
Супер ❤
У меня при весе 70 нет такой тонкой талии