Нематрьошка• 23 июля 2023
про що говорить така ситуація?
дівчатка, я розумію це все може виглядати наче нісенітниця, але така моя реальність.про що може говорити ситуація, коли от наприклад якщо людина ця є в моєму житті я відразу хворію дуже, я не можу нічого по дому робити, вдома відразу бардак, я хворію.(гланди, легені, біль в шлунку).а коли людини цієї немає - вдома чистота, я повна сил , здорова і все встигаю і з великим бажанням роблю.хтось би сказав то випадковість, але так вже 2 роки. А коли ця людина наприклад у відрядження поїхала на 2 тижні все зовсім по іншому. Вдома чисто я добре себе почуваю, я повна сил а коли ця людина є мої сили кажуть мені бай бай і мій стан…
З понеділка на дієті• 23 июля 2023
Плохо на вас влияет
Может относится нехорошо (даже мысленно)
Подавляет вашу энергию
Несовместимость
Подавляет вашу энергию
Несовместимость
Нематрьошка
• 23 июля 2023
Ответ дляРубаю олівлє
кто вас вместе жить то заставляет милая моя
дивіться, впринципі ніхто.але і питання було в іншому.
Рубаю олівлє• 23 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
какой вопрос такой и ответ, вы сами причина всех своих бед
Нематрьошка
• 23 июля 2023
Ответ дляcvetyk
Просто ви цю людину не любите чи боїтеся, вона вас пригнічує, давить на вас і ваш організм вам про це хворобами говорить!
а мені навпаки здається що люблю до без тями…а йому пофіг на мене…тобто я і з ним не можу бути і без нього також
Нематрьошка
• 23 июля 2023
Ответ дляРубаю олівлє
дякую..напевно так і є(
Нематрьошка
• 23 июля 2023
Ответ дляSo_so
А любить без тямы надо себя и выбирать лучшее для себя.
як це робиться?
Шкідлива молекула• 23 июля 2023
Автор расскажу о себе. Была замужем. С возрастом муж стал тяжелее характером. Он уехал в другой город работать.
Так вот, когда он приезжал. я на работу утром приходила вялая, хотела спать, при том что ложилась во время, только уезжал, я отходила неделю. Неделю отхожу, неделю живу норм. Приезжал он 2 раза в месяц.
Вообщем я начала терять в весе при полноценном питании.
Если коротко развелась.
Интимная• 23 июля 2023
Психосоматика. Организм всеми силами немекает на то, что нужно избавляться от этого человека
Злюка бобер• 23 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
если вы свое плохое самочувствие связываете с конкретным человеком, зачем вы с ним живете???
Наверное связь есть, но не магическая, как вы думаете.
Нематрьошка
• 23 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Ми вже вирішуємо питання , ми будемо розходитись . Він не любить мене і зраджує і буде зраджувати це очевидно
Зашла на 5минут• 23 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
Наверное, это и есть причина. Когда он рядом, вы хотите другое поведение, но не получаете его. От этого организм испытывает стресс. Когда его нет, исчезает раздражитель и вам лучше. Выход, как вы понимаете, один- избавляться от такого раздражителя.
По сути, вы занимаетесь мазохизмом- лелеете свою любовь, которая приносит вам страдания. Представьте, что каждый день вы немножко отрезаете себе палец. Это же самое вы делаете только морально.
Злюка бобер• 23 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
ну ось вам і відповідь, чому так.
І ніякої містики тут немає)
Зі свого досвіду психолога можу вас запевнити, що у 99% має місце викривлення реальності очима клієнта.
І ніякої містики тут немає)
Нематрьошка
• 23 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
ну ось вам і відповідь, чому так.
І ніякої містики тут немає)
тобто я сама собі намалювала ту страшну любов до нього і що не зможу без нього?і ревную його до кожного листя на дереві?
Злюка бобер• 23 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
і це також, але все трохи скадніше.
Дуже часто в основі такої ’страшної’ любові лежить деструктивна схема, тобто з ним ви повторюєте якийсь свій травматичний досвід, можливо ваш досвід взаємодії з батьком, який також відштовхував і на якого не можна було покладатись, не можна було йому довіряти.
Але це так, дуже в загальному) що там у вас насправді можна сказати тільки при більш детальному обговоренні)
А ревнощі - це про тривогу і контроль.
Ну а не зможу без нього - звичайна катастрофізація і передбачення майбутнього.
А ревнощі - це про тривогу і контроль.
Заела_пластинка• 23 июля 2023
Как это любить себя? Не выбирать в партнёры мужчин с которыми вам плохо.
Нематрьошка
• 23 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
і це також, але все трохи скадніше.
А ревнощі - це про тривогу і контроль.
Дякую вам за відповідь. А як тоді позбутись цього повторення сценарію?
Злюка бобер• 23 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
в процесі психотерапії або якщо вам пощастить зустріти відповідного парнера, який по суті замінить вам психотерапію.
Проблеми у стосунках лікуються тільки у стосунках.
Але частіше ми раз за разом наступаємо на ті ж самі граблі, ось в чому найбільша драма.
Злюка бобер• 23 июля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
проблема в том, что с такими партнерами и плохо и очень хорошо одновременно) и еще не всегда очевидно от чего именно хорошо)
вот потому такие отношения и сложно прервать, потому и формируются зависимости и со-зависмости.