я наблюдаю такую картину.
моему сыну 13, тяжелая форма инвалидности. Родители умерли, дочь 22 года полностью прекратила общение под странным предлогом - -живет в другом городе и на просьбы помочь пару дней, пока я поеду в команжироку, заблокировала меня полностью. И если я полное говно, то своего брата не поздравила даже с ДР, Я понимаю, что никто не хочет и боится вешать на себя такую обузу...
Я не жалуюсь. У меня хорошая работа, зп хватает на няню и хорошую жизнь.
Сейчас в качестве няни наняла такую же маму с ребенком с еще большими проблемами чем мой. Пока она с моим ребенком работает, ее мама присматривала за ним.
Сейчас ее мама нашла хахаля, и сказала дочке - это твои проблемы, твой ребенок. Забираю их обоих к себе в квартиру...
я знаю, что таким как я, рассчитывать на помощь семьи не стоит. я одна со своим ребенком и его бедами. рано или поздно все отвернутся.
кто такой же - пишите. давайте что-то сделаем вместе.
вы не одни. не сдавайтесь. можно найти хорошую работу и быть финансово стабильными.
может пока это сумбурно, но как есть.
VivaForever• 24 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
А в нас немає такого як за кордоном, що в заповіті пишуть умови, наприклад - дочка може мати таку-то суму, якщо залишить в приватному закладі? Це треба з юристами радитися. Бо в принципі заповіт може відібрати в доньки право наслідування.
Ну відбере спадщину і далі що? Опікуна немає,гроші на рахунку є.хто повинен грошима розпорядитися? Та і взагалі,матері хочеться хоть якоїсь впевненості,що вона зараз вкладається не просто так, а впевненості немає,бо донька вибрала дитячий варіант просто заблокувати матір,при тому що вона вже повнолітня
Лунтик-паунтик• 24 июля 2023
Ответ длямаринабаранова
Я не думаю - що прямо більше в 10 разів! Моя мама працювала, а мама хворого хлопчика весь час дома. Так що...
Тут зовсім друге: можливо, дівчинка соромилась свого хворого брата, не могла запросити додому подружок, а в дитячому і підлітковому віці - це дуже важливо, мене завжди підтримували подруги. Може - з неї сміялися однокласники, і таке буває.І в неї залишилася образа на маму, вона просто втекла з дому, як тільки виросла, щоб того не бачити...
Так а вона весь час вдома, бо чим треба займатися? Не задля старшої дитини вона вдома сидить. Там стільки роботи по догляду що голову підняти складно. І звісно частину вона делегує здоровій дитині, щоб хоч трохи розгрузитися.
В підлітковому віці дійсно ще багато чого відбувається, перше кохання, самоствердження серед однолітків, пошук себе... І я уявляю, що буває десь так, що ти на ексурсію чи в дитячий табір не поїдеш, бо мені треба допомогти з братом, ми тобі не купим нові чоботи бо треба брату, і так, додому не приведеш нікого бо стидно а гуляти йти теж не можна, бо треба ж вдома помогти мамі.
Ми не знаємо, як було, але сам факт що мати й сьогодні очікує, що донька приїде посидить, - напевно тому, що вона й раніше цю роботу виконувала.
Просериарила молодость• 24 июля 2023
Якщо ви на форумі тему зробили, щоб розповісти про погану доньку, то лише можна уявити, яких слів ви особисто їй наговорили... В собі шукайте причину, чому донька не поруч.
НЛОша• 24 июля 2023
В мене дитина з інвалідністю, потребує мого догляду. скажіть, де знайти роботу онлайн? Бо щоб якось більш-менш жити , допомоги держави не вистачає. Я вже не кажу, про реабілітацію , яка теж необхідна.
Попа как у Кардашьян• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
конкретно моц биологический - где-то в Раше, насколько я знаю.
до начала полномосштабного вторжения уже 3 года не выходил на связ
сейчас мне нужно в суд идти, чтобы ребенку таблетки назначить. папаша без вести пропал, а по закону, нужно его разрешение
Ну, Вы сами выбирали отца ребёнку, с кем спать и рожать ребёнка. Наверняка, был новый мужик и решили родить ребёночка, чтобы укрепить отношения. А Вашей старшей в 22 года зачем нянькой быть?
Попа как у Кардашьян• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
ну якщо у вашому випадку, цього доастньо
їй брат нічого поганого не зробив
Хорошего тоже ничего.
Попа как у Кардашьян• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
просте питання
чоловік 27 рочків, як не офіційемй чоловік для дочки
вона ховається тому що він бойться призиву
я смогла б передати цю інформацію.
але не стала
я смогла б передати цю інформацію.
але не стала
А что ж Вы, такая патриотка, с рашистом жили ?
БолеИменее• 24 июля 2023
Перечиитайте свої повідомлення і зрозумієте, чому відказується сім´я і ще купа чужих людей шарахаються, бо в людей, які доглядають хворих їде дах, з´являється агресія, ненависть, негатив, роздратування. До таких не тягнуттся, від них дистанціюються. Вженавіть психологи радять спілкуйся з тими - хто заряджає тебе позитивом.
Престидижитатор• 24 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Блин,а хто? Если у автора нет больше никого так кто может хотя бы поместить больного брата в спецучреждение?!
Сама автор повинна про це подбати, підготувати по максимуму. Але вона тільки після того, як тут про це написати, цим вирішила зайнятися, а до того збиралася все це повісити на дочку. Ситуація сумна і важка, але дівчина має право на своє особисте життя, хворий брат не її зона відповідальності.
КохайтесьЧорнобровi• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
девочки, все уклонисты пойдут в военкомат. рано или поздно
До этой инфо с дочкиным бойфрендом я была о вас лучшего мнения.Возможно,что и брат тут непричем,а дело именно в вас...ребята наверное любят друг друга и строят планы и поломанная психика,как минимум,не входит в их планы.Я бы тоже вас заблокировала безвозвратно,зарабатывать умеете,а по жизни дура дурой.
КохайтесьЧорнобровi• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
мій чоловк громадянин іншої держави
уклоністи будуть перевірені воєконатами.
на все добре для всіх
Вы еще и бухаете(((
Тут надолго• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
в мене надії, що вона гідно розпорядиться коштами, які я зараз заробляю
я не сподіваюсь, що вона його до себе у родину візьме, то дуже тяжко
план інший
спецзаклад, дуже хороший
план інший
спецзаклад, дуже хороший
Автор, а есть у нас в Украине такие заведения? Чтоб какая-то репутация и гарантия были?
Вам всем троим искренне сочувствую
Престидижитатор• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
не хочу мати доньку у таком разі
З таким відношенням не дивно, що донька вас заблокувала
ПрипоРошенная• 24 июля 2023
Ответ длямаринабаранова
Може - й не приділяла, в силу обставин, які склалися через хвору меншу дитину. Ну то й що? Це привід розірвати стосунки з мамою? Старші діти завжди, ну майже завжди, просто приречені допомагати доглядати молодших. Знаю - про що пишу, бо я старша сестра, на 10 років від молодшої сестрички. І в школу йшла - в ясла її заводила, і після школи на молочну кухню бігла. Так само - як і мої однокласниці, і нічого страшного в тому не було. Нас так виховували.
Звичайно це привід не спілкуватися. Старші діти не повинні доглядати менших , це не норма
Престидижитатор• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
їйпофиг . ок.брат не може про себе подбати. чия провина?
Ваша
Престидижитатор• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
Не зовсім вірно прочла. В хворобі хлопця ніхто не винен, а от в тому, що їй пофіг - саме ви
из желе я• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
До того, що де ж ті спецзаклади? Напишіть, будь ласка, хоч про один? А няню з чого оплачувати -- з 5900 виплати на інвалідність?
Насправді варіанти всього два.
Або залишити дитину і нести свій хрест або відмовитися.
Я не змогла відмовитися бо любила його безмежно від першого його руху в моєму животі.
Так, сплачувала няні , сама працювала багато. Переїхали до міста де були заклади реабілітації з денним перебуванням. Дякувати Богу чоловік нас не покинув і теж відкладався на 100%. Тяжко було але впоралися.
Якби ж залишилася сама, то навіть не знаю.....
Але весь світ і всі оточуючи НЕ ВИННІ що зі мною то сталося.
Аноним ФЕЯ• 24 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Может она обижена на мать, что с младшим всю жизнь возится. Мы слышим только одну сторону
Дело даже не в заботе и внимании. У меня была знакомая, её брат с тяжёлой умственной отсталостью из-за перенесённого в младенческом возрасте менингита. Он дрался, кричал ночами, когда были приступы эпилепсии. Мама заботилась об обоих, чудесная женщина была, весёлая, всегда на позитиве, у них с дочерью были очень тёплые отношения, но всё равно в такой обстановке морально тяжело расти ребёнку
Престидижитатор• 24 июля 2023
Ответ дляMds
Боже, автор, як я Вам співчуваю... Я читаю і прозріваю... Ніхто нікому нічого не винен... Але я особисто маю так само доньку (18 років) і важкого сина аутиста (16 років) і розумію абсолютно, про що Ви пишете і чого боїтеся, до чого готуєтеся.
Моя донька навпаки постійно мені каже - мама, я не уявляю, як ти могла нас виховувати обох, якщо працювала і ще сама займалася з братом.... Вона надзвичайно цінує все, що я роблю і каже, що я приклад для неї.
Люди, схаменіться! Тут абсолютно свідома мама, яка сама піклується про сина інваліда, забезпечуючи йому не тільки виживання, а іще і реабілітацію, а іще і піклується про його майбутнє і відкладає гроші, щоб максимально спростити вирішення усіх питань у разі чого.
Те, чого автор очікує - просте людське ставлення від рідної людини на 2 дні....
І привітання з днем народження брата дійсно ’не за межею бажань’...
Тримайтеся, автор, Ви - величезна молодець!
Впевнена, що ваша дочка відчувала вашу любов все своє життя, незважаючи на наявність важкохворого брата. А у випадку автора в мене в цьому великі сумніви
Престидижитатор• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
а що ви знаєте про це
коли обіймаєте дочку в італії
і потім вона становиться ’дружиною’ уклоніста, хто ховається від воєнокомату?
ви його здасте, то ваша дочка зненавидете вас?
я досі не можу
коли обіймаєте дочку в італії
я досі не можу
А питання було таким простим...
Я тут с краю постою• 24 июля 2023
Ответ дляПочемучка
Очень обидно за Вас, что с Вами так дочь поступает (
Обнимаю!
На остальных не обращайте внимания, они пальчика Вашего не стоят. Сами растите ребенка с инвалидностью. Вы большая умница!
Обнимаю!
А дочь может пожить свою жизнь?Не впрягаясь?
МУСЯкомарова• 24 июля 2023
Важкі діти, а потім люди з інвалідністю нікому не потрібні і їх доля доволі тяжка
Поддакиваю иногДА• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
я і не розраховую на нянчить. Я заробляю достатньо...і відкладаю достатньо, аби забезпечити у разі чого їх обох хоча б на декілька років
Автор, Вы не обижайтесь, но инвалиды в основном вызывают жалость и негативные эмоции. От которых люди стараются себя отгородить по возможности. Ваш ребенок - это Ваш крест, остальные могут помогать только по желанию.
С дочкой непонятно, возможно она тоже устала от этого, всегда быть в проблемах и жалости, вот уехала дистанцироваться. Возможно, ей и вправду внимание было по остаточному принципу.
Агент Пинкертона• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
ну давайте маму розстріляємо, якщо винна
і додамо публічний осуд
брата є план як врятувати?
і додамо публічний осуд
брата є план як врятувати?
Автор, здесь очень специфическая аудитория.
Здесь никто никому ничего не должен, ни супа принести дочери в роддом, ни брата маленького с ДР поздравить, ни подстраховаться сестру , когда ей срочно нужно к врачу, а ребёнка не с кем оставить.
К счастью, здесь гипертпофировано все плохое и в реальной жизни всё иначе, по крайней мере, в моем окружении и близких людей не бросают с их проблемами в одиночестве.
Ну а насчёт обид вашей дочки, то есть интересные исследования, что практически все пестуют всю жизнь свои детские обиды на родителей, как бы они сетя не вели и что бы ни делали.
У идеальных советчиц дети тоже найдут причины для детских травм и обид.
Корсет_на_шурупах• 24 июля 2023
Мне Вас очень жаль, желаю Вам силь и здоровья. Только пожалуйста не судите дочь, дайте ей пожить нормальную жизнь свободную и счастливую, 22 года всего, итак счастливых времён не застала, ещё и ваши проблемы на неё не вешайте
Куда ж без меня• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
кого? ви зараз серйозно?
уявіть, що це ваша дитина
Извините, конечно
Но не знаю ни 1 женщины счастливой, у которой дети инвалиды, разной степени, начиная от аутизма заканчивая более серьезным
Ни одной
Никто бы не хотел такого ребёнка
Как бы ни уверяли в обратном и наземной любви к ним 🤷🏻♀️
Так почему другие должны быть в этом, вариться так сказать
Явно родственники таких детей не хотели их таких, никто не хочет, и это нормально, логично
Понимаете, подсознание всегда, всегда стремится вытеснить нечто плохое, некрасивое, нездоровое
В реальной жизни так же
Ну не хочется общаться с такими проблемными людьми
Это огромный ресурс
Просто кто-то выбора не имеет - мать, например, ей нет выбора, и она всегда в позиции жертвы, которой все должны
Они никуда не денется, будет в этом всю жизнь
А кто-то выбор имеет
Вот и всё
Кому-то не повезло родить такого ребёнка - и он начинает в этот водоворот затягивать всех вокруг
Поздравления, говорите...
А зачем они нужны, эти неискренние натужные 5 слов? Чтобы что
Они же ничего не меняют, вообще
Ни одной
Никто бы не хотел такого ребёнка
В реальной жизни так же
Это огромный ресурс
А кто-то выбор имеет
Вот и всё
Поздравления, говорите...
Они же ничего не меняют, вообще
МУСЯкомарова• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
не хочу мати доньку у таком разі
Тоді вона все правильно зробила. Не ламайте її життя
Корсет_на_шурупах• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
я желаю дочери только счастья\
и если в случае когда меня не станет
благодаря моим заработкам она поместит сына в хорошее заведение
вот и все
и если в случае когда меня не станет
вот и все
Для хорошего заведения ваших заработков не хватит, не сочиняйте. Это очень дорого
Так что живите не унывайте, у каждого свой крест, не пытайтесь свой переложить на свою дочь, дайте ей жить, дышать самостоятельно,
Похоже, Вы завидуете ее судьбе, не зная, что ждёт ее впереди
И осознайте Вы плохая мать, со старшей проблемы непонимания и осуждения, младшего родили в этот мир больным. Не нужно никого осуждать и винить, это Ваша проблемная зона, осознайте это и работайте с этой своей ролью матери, здесь ваш крест. А вы усугубляете своё положение