Нашли в капусте• 23 июля 2023

жіночки і дівчата 35+, ви користуєтесь тоніком після вмивання?

Результат:
вже голосів: 100
30 (30%) а як же!
29 (29%) так
22 (22%) ні
7 (7%) це марна трата грошей
4 (4%) порадьте, бабонькі і девочкі!
4 (4%) шо? га?
2 (2%) не можу підібрати, бо прищить
2 (2%) я молодше
Манкоголік• 24 июля 2023
Ответ дляЛетчица
мне они ничего особо не делаю у меня еще есто p50t биолоджик вот это работает но не хотела писать чтобы автора не запутать

календула кстати хороша :) спасибо за коммент позитивный
Про биолоджик наблюдение за собой и подругами. Пока пользуешься, норм. А потом эффект отмены. И 🙈но пола, например, мне норм подошла. Медик с кислотами у меня и без. Я чередую утро и вечер.
ДелиВерка• 24 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Який у вас тонік з кислотами?
В мене цей. Мені 35, суха шкіра, пігментація трохи і бувають закриті комедони на чолі.
Спочатку підсушує, далі шкіра звикає, результат дуже класний. Обовʼязково через пів години закриваю зверху кремом. Зранку зволож сироватка і крем з спф 50
Поумничка• 24 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
порадьте свій, будь ласка? кожа при цьому в Вас не жирна ж? ну, мені просто тоніки що сушать не підходять..
і він мабуть не з усіма кремами опісля сочетається?
ви ним і зранку і звечору?
У мене жирна якраз, тому нн знаю, навіть, чи сушать.
Краще вам шукати без спирту і не напханий гліцерином.

З ретинолом не використовую, хоча оце купила тонік з PHA від медік8, там написано, що можна перед ретинолом ніби
Поумничка• 24 июля 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Проголосувала «так», але відповім: часто. Бо забуваю.
А чим відпізняється тонік від тонера?
Взяла собі ось «тонер», в магазині вирішила, що це та фірма так перевела на українську тонік.
Насправді в україно- та російськомовному інтернеті розказується, що це прям різні речі. Але ж буржуйською мовою це одне й те саме, тому сумніваюся у таких статтях))
Поумничка• 24 июля 2023
Ответ дляЛетчица
25, сушит потому что с кислотами но у меня кожа проблемная

у меня три, паула чойс 2 процента bha, kiehls calendula, medik8 press and glow,

медик мне не нрав, на него похож пикси голу
А чем не нравится? Я его сейчас купила.
Пикси глоу зашел хорошо, но там гликолька, в медике нет
автор Нашли в капусте • 24 июля 2023
Ответ дляДелиВерка
ех, а мені оця фірма робила плівку під якою підшкірники зявлялися. багато чого пробувала роки 4 тому
автор Нашли в капусте • 24 июля 2023
Ответ дляПоумничка

а мені отой тонік з PHA від медік8 взагалі ні про що. перший тиждень щось відчувала - як ніби шкіра дихає очищується додатково.. але потім нічого
автор Нашли в капусте • 24 июля 2023
Ответ дляПоумничка
А чем не нравится? Я его сейчас купила.
так а та відчина писала про паула чойс а не піксі глоу
Поумничка• 24 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
’медик мне не нрав, на него похож пикси голу’
Я до цього речення коментар писала