Лілу-1332• 24 июля 2023

Поганий апетит, частий сон

Матусі SOS.
Потрібна ваша допомога. Нам три місяці
Дитина проспала цілу ніч, грудь не бере, якщо бере, то трохи чмокає і все. Засинає періодично, наче не спить.
Раніше вночі ставала що дві, три години їсти. В чому справа? Можливо хтось з таким стикався?
Педіатр у відпустці.... допоможіть. Можливо потрібно терміново їхати в лікарню.....
Молода і нерозважлива• 24 июля 2023
Їдьте, здайте кров.
Сумка з негодою• 24 июля 2023
Срочно в больницу
Файна пані• 24 июля 2023
У меня все дети спали всю ночь с 3 месяцев.
Разбудите и покормите. Не давайте спать, пока не поест
куркулиха• 24 июля 2023
Дитина дуже маленька. Може хоч аналіз крові з пальчика з біохімією здати, якщо вже геть підозріло.
автор Лілу-1332 • 24 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Я буджу, вона чмокне кілька раз і все або нервово кілька раз чмок і все, і так повторюється 5-6 разів. Ну нам якраз три, через тиждень....
автор Лілу-1332 • 24 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Зараз купаю і буду годину дивитися, наче трохи починає гратися 🙄
Люблю порядок• 24 июля 2023
Понаблюдать пока, как будет есть до обеда, как спать. Как животик у ребенка, не беспокоит ли?
Моя младшая внезапно в 2 месяца проспала всю ночь, я это поняла, проснувшись часов в 5 утра ее кормить, пока она и дальше дрыхла. До этого ее мордували колики до такой степени, что мы какое-то время спали исключительно она на моем животе. Подобрали лекарства, и так внезапно наладился сон. С тех пор, правда, наше гв постепенно сходило на нет, так как ночные кормления прекратились, но я сильно не расстраивалась, смесь мне была значительно удобнее. А там уже до прикорма доросли)
Ещё, правда, ей было лень хорошо сосать, так как со старшим молоко само в рот лилось, а к рождению младшего грудь уже была немного не такой, и требовались усилия ребенка. Тоже пару раз посмокче, потом бросит и сердится, такое.
Стопясят раз обсуждала• 24 июля 2023
У моєї дитини було щось схоже одразу після народження. Не знаю, на скільки це застосовується до старших дітей. Це явище навіть має назву, щось типу ’синдром ідеального немовляти’ чи якось так: коли дитина з якоїсь причини знесилена, у неї не вистачає сил смоктати, тому їсть вона не довго; і багато спить. Але зовні це може виглядати, як навпаки ідеальна картина, тому що дитина не турбує батьків.
Мені з медсестрами доводилося обтирати дитині обличчя водою, щоб розбудити і примусити взяти груди.

Але звісно не хочу вас лякати, можливо це просто щось тимчасове. Дивіться, як буде поводитися вдень.
автор Лілу-1332 • 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Дякую Вам!
автор Лілу-1332 • 24 июля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала

Дякую.